13 TAJEMSTVÍ Z PRAVÉ STRANY

CESTA NA PRAVOU STRANU

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

15 DEN, KTERÝ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT A PODNIKÁNÍ!


JAK ZÍSKAT BYZNYSOVÁ TAJEMSTVÍ
Z PRAVÉ STRANY?

Jak si opravdu zjednodušit život, mít se lépe a vydělat více peněz?

Webinář & Digipárty
Jak získat byznysové tajemství z Pravé strany

15. 6. 2017

Webinář & Digipárty Jak získat byznysová Tajemství z Pravé strany

se konala 15. června 2017

 Zde máte záznam z webináře & digipáty:

Jako bonus k webináři si stáhněte Myšlenkovou mapu:


Koncept a program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Toto video a vzkaz jsem udělal spontánně pro členy kurzu CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU, který aktuálně probíhá v naší skupině na Facebooku zde. Říkám si, že byste měli vědět i vy, jaká může být někdy síla a pákový efekt někdy zdánlivě úplně jednoduchých věcí, které můžete udělat pro sebe, pro lidi kolem sebe, pro svoje podnikání a tím i pro svůj lepší život.

TOTO FUNGUJE OPRAVDU ZATRACENĚ DOBŘE:

https://www.youtube.com/watch?v=vvlZNqa-Qng

 

pod videjko dáme audio, text - obsah videa k tisku a možná i easy MM

 

____________________________________________________

UDĚLEJTE KAŽDÝ DEN 3 VĚCI!

Přátelé, procházím se dnes po Ďáblickém lese před víkendem, je nádherné, takové to podzimní a ponuré počasí a já přemýšlím, co pěkného a užitečného vám ještě mohu dnes předat a napadají mě tyto myšlenky.

Udělejte každý den 3 věci!

Tři věci, které dělám já, které se mi osvědčily a které vedou zajisté k lepšímu životu.

 1. Udělejte každý den něco pro sebe, pro své emoční naladění, pocit štěstí, pozitivní mysl, náladu, abyste se cítili dobře.

Protože to, jak se cítíte, tak následně myslíte, pouštíte to ven, venku se to všechno semele a s využitím takových principů, jako je Pravidlo 80/20, pákové efekty, zákon akce a reakce, zákon přitažlivosti a všechny ty mechanismy, které nám prostě fungují v životě i v podnikání, se to dostává zpátky.

 A jak se cítíte, tak vysíláte a tak to dostáváte zpátky. Takže vysílejte pozitivní věci, vysílejte štěstí, abyste následně tyto věci dostávali zpátky v netušené míře.

 1. Každý den udělejte něco pro druhé a tam také nezapomínejte na ty naše atributy z kurzu...

Na ty naše hodnoty - čas, peníze, svoboda, na zákonitosti z Pravé strany, jako je Pravidlo 80/20, pákové efekty, zákon akce a reakce, přenos energie, zákon přitažlivosti atd.

Protože jak budete myslet na druhé, co pro ně každý den můžete udělat, tak se vám to dostává všechno zpátky do života, do vaší mysli a do vašeho nastavení.

Každý den se na někoho usmějte, pochvalte ho, poděkujte, rozdávejte věci, které jsou zadarmo, rozdávejte věci, které mohou zásadním způsobem ovlivnit to, jak se bude vyvíjet den tento i příští ve vás i v těch lidech, kterým něco dáte.

A když budete dobře naladěni, tak jim klidně dejte i nějaký dárek, pozornost, něco navíc. Ale dělejte to promyšleně, strategicky. Každý den alespoň jedenkrát někoho potěšit, nadchnout, tak, ať mu vykouzlíte úsměv na tváři.

 1. Každý den udělejte něco pro svůj byznys, podnikání. Myslete třeba na to, že každou akci, kterou uděláte, tak s ní předáte směrem ven tu svojí energii.

Mám na mysli tu pozitivní energii, kterou lidé chtějí od vás vnímat, která může být součástí vašeho podnikání, produktu, výrobku, služby či čehokoliv, co děláte. Lidé od vás v podstatě očekávají komunikaci, akci, chtějí o vás vědět.

Vy si vytváříte svůj vnitřní svět, podnikatelský dosah a musíte ty lidi opečovávat. Každý den pro ně můžete udělat malou drobnost, napsat status na Facebook, poslat jim smajlíka, poslat jim byznysový dopis, poslat jim dopis jenom tak, poslat jim hodnotný obsah, myslet na ně, někomu zatelefonovat, někam posunout věci.

A vždy myslete na to, jak ty věci v byznyse kousek po kousku posouváte. Protože ten výsledek - to jsou peníze, cash flow, co k vám chodí na účet - jsou důsledkem důvěry, nadšení, toho, jak vás lidé přijímají, toho, za co vám platí, jak rádi vám platí. Takže když je to cash flow přibržděné, tak to znamená, že lidé nemají důvod vám něco platit.

Když vám to cash flow prostě funguje, tak to znamená, že lidé vám platí rádi a vědí za co. Je bezpodmínečně nutné ty věci dělat každý den tzn. takový návyk, že když každý den udělám alespoň jeden status na Facebook, pošlu několik emailů týdně, udělám drobnou úpravu na svém webu, napíšu článek, někomu zatelefonuji, udělám nějakou drobnou akci ve firmě, v logistice, která následně vede k marketingu, prodeji, k té interakci s klientem, k propojení mé hlavy s hlavou klienta - tomu říkáme ta milionová propojení. Možná znáte z kurzu Kde jsou moje peníze.

Ony 3 věci dělány pravidelně v sobě mají silnou páku, leverevage!

Takže když každý den budete ty věci dělat promyšleně, strategicky a kdybyste udělali jenom jednu jedinou věc, tak je to za rok 365 věcí a aktivit, které jste udělali pro sebe, pro druhé a samozřejmě pro svůj byznys, pro své klienty.

To se nabalí a potom působí ty síly, o kterých jsme hovořili, tzn., začnou působit ve váš prospěch. Když budete pracovat ve prospěch svůj, ostatních lidí a ve prospěch svého byznysu, tak se všechny síly spojí, aby pracovaly a fungovaly ve váš prospěch. To je podstata onoho tajemství přitažlivosti.

Nezapomeňte přátelé, že v tom jsou ohromné pákové efekty. Někdy stačí udělat pouze drobnost a ten výsledek může být na druhé straně ohromný, fenomenální. Takže když ty tři věci budete dělat každý den, tak nepochybuji o tom, že ty vaše Cesty k lepšímu životu prostě budou fungovat. A kdyby nic jiného, tak toto rozpohybuje váš život k lepšímu zcela stoprocentně.

Za to dám ruku do ohně, máte na to moje slovo, máte ode mě záruku, ale protože to je zdarma, tak vám nevrátím žádné prachy, ani po vás nebudu za toto video nic chtít. Dávám vám to jenom tak, protože jsem udělal něco pro sebe, pro lidi, pro své přátele, kteří sledují toto video, a udělal jsem také něco pro svůj byznys, protože vím, že to rozpohybuje moje budoucí peníze, čas, svobodu, seberealizaci a všechno, oč nám jde v našem kurzu Cesty k lepšímu životu.

Přátelé mějte se krásně, díky, že jste si udělali těchto 6 až 7 minut čas a mějte se moc krásně.

Jirka Mazur

Autor konceptu a programů ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Zde ještě šupneme textík a pozvánku na digipárty...

Jak získat Tajemství z Pravé strany?

Jak si opravdu zjednodušit život, vydělávat více peněz a mít se lépe?

Jak získat ČAS :: SVOBODU :: NEZÁVISLOST :: PENÍZE :: SEBEREALIZACI a další hodnoty nedostupné pro lidi na Levé straně?

O tom byl tento webinář se skvělými hosty. Jak získat ona byznysová tajemství z PRAVÉ STRANY? Stáhněte si Myšlenkovou Mapu a schéma vaší možné cesty zde!

Pozývám vás do jasné byznysové akce - online programů z Pravé strany.

 • 1
  Bude to o penězích a podnikání.
 • 2
  Předám vám to nejlepší a změním vám život.
 • 3
  Naočkuji vám mysl Pravou stranou takovým způsobem, že to prostě dáte.

Pokud se totiž se mnou vědomým způsobem vydáte na Pravou stranu, již pro vás nebude cesty zpátky.

Souvislosti, návody a tajemství z Pravé strany vám podám tak, že vás o bude bavit, budete nadšeni a pochopíte, jak dostat do světa vlastní potenciál. Hodnoty ČASU :: SVOBODY :: NEZÁVISLOSTI :: PENĚZ :: SEBEREALIZACE i ty navazující se stanou dostupnějšími.

Pokud jste na Levé straně cash-flow kvadrantu, ukážu vám efektivní cesty na Pravou stranu. Pokud tyto myšlenky uchopíte, již vás to zpět prostě nepustí!

Pokud jste na Pravé straně, nebo zde směřujete, můžete si cestu zjednodušit a otevřít svůj potenciál naplno.

Neprodávejte svůj čas a potenciál jiným lidem za hubičku.
Máte jenom jeden ČAS a ten je třeba využít.

Jen Vám zatím bylo zatajeno, jak na to...

Možná se budete cítit podvedeni stávajícím systémem, až poznáte příležitosti z Pravé strany.

Velké množství lidí má v sobě neuvěřitelný potenciál, který si nechávají ničit systémem, okolím, předsudky a sami sebou.

Na webináři pro zájemce o nový kurz jsem vyhlásil tři skvělé bonusy!

 • 1
  Mimo kurz organizuji pro stávající absolventy živou akci s VIP síťováním v termínu 23. června v Praze. Celodenní seminář TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU. Skvělý večerní raut a setkání mohou být vaše první akce na PRAVÉ STRANĚ s lidmi, které rádi poznáte! Na webináři pro vás vyhlásím speciální podmínky, již teď si udělejte rezervaci na akci, budete ji mít za hubičku... Všichni noví kurzisti ode mě dostanou na tuto akci VOUCHER 50% !!!
 • 2
  Prozradím vám, jak a proč můžete do vybrané verze kurzu z PRAVÉ STRANY přizvat svého partnera, parťáka do akce a proč je fajn tento kurz sdílet s někým, s kým táhnete za jeden provaz. Dostanete ode mě speciální podmínky - dva za cenu jednoho... Už přemýšlejte, koho pozvete!
 • 3
  SMARTBOOK 13 TAJEMSTVÍ Z PRAVÉ STRANY v tištěné verzi --> pracovní sešit a manuál, bude pro vás v kurzu užitečnou pomůckou. Nelze získat samostatně!

Tyto bonusy ode mě obdrží všichni noví účastníci kurzů!

3 otázky o 3 cihličky zlata a 3 knihy Myšlením k bohatství:

Zde proběhla opět zajímavá anketa a losování o cihličky investičního zlata s mým věnováním.

Ankety se účastnilo 118 diváků, celkově sledovalo digipárty přes 300 lidí online a další stovky v záznamu. Moc děkuji všem za zájem i zpětnou vazbu! Jste skvělí!

Tři anketní otázky o 3 cihličky zlata jsou zde:

 • 1
  Proč se zajímáte o byznysová tajmeství z PRAVÉ STRANY? Jdete do akce? Co ještě potřebujete vědět?
 • 2
  Jak se vám líbí navržené bonusy? Pozvete někoho ke sdílenému partnerství v kurzu i s bonusy pro parťáka?
 • 3
  Na které byznysové tajemství v praxi se nejvíce těšíte? Které z nich vám změní život a podnikání nejvíce? Co myslíte?

Odpovědi účastníků webináře jsou níže, děkuji všem!

Losování o 3 cihličky:

Vylosováni byli: Dagmar Kvardová, Josef Frodl, Ladislav Švach.

Jako náhradníci byli vylosováni: Vladimíra Kozáková a Viera Genčanská.

Získání cihličky mělo ale podmínku: výherci mám museli během večera zaslat emailem heslo, které zaznělo na digipárty a jehož znalost je podmínkou získání zlaté cihličky!

Cihličku tedy získávají:

Dagmar Kvardová
Josef Frodl
Ladislav Švach

Losování o 3 knihy:

Vylosováni byli: Tereza Janovská, Milan Novotný, Peter Almužňák.

Jako náhradníci byli vylosováni: Jaroslav Spitalsky a Vladimír Liptai.

Získání knihy mělo ale také podmínku: výherci mám museli během večera zaslat emailem heslo, které zaznělo na digipárty a jehož znalost je podmínkou získání zlaté cihličky!

Knihu tedy získávají:

Tereza Janovská
Milan Novotný
Peter Almužňák

Všem výhercům srdečně blahopřejeme!

Těším se na vás na druhé straně,
na té PRAVÉ..!

Jirka Mazur