Jirka Mazur a jeho hosté vás zvou na DIGIPÁRTY

13 PŘÍBĚHŮ

Z NULY NA MILIÓN

REÁLNÉ PŘÍBĚHY, JAK JSEM Z MYŠLENKY DĚLAL HODNOTU A PENÍZE!
ONLINE PŘEDNÁŠKA :: DISKUZE S HOSTY :: ANKTETA O ZLATÉ CIHLIČKY
TATO DIGIPÁRTY MŮŽE ZNAMENAT MILIÓNY I PRO NĚKTERÉ Z VÁS..!

 Webinář ve formátu DigiPárty se bude konat 

 v neděli 27. ledna od 20:00 již za 

0
lidí
se již přihlásilo na tento webinář!

13 PŘÍBĚHŮ Z NULY ZA MILIÓN

Proberu s vámi příběhy z praxe svého podnikání o tom,

jak jsem téměř z nuly udělal milión korun vždy za velmi krátkou dobu!

Důležité upozornění!

Opravdu si poctivě odpovězte na otázku, zda potřebujete více peněz, času a svobody. Zda vás zajímají cesty k lepšímu životu a k efektivnímu podnikání. Zda si spojujete hodnoty, jako jsou peníze, svoboda a čas s hodnotami, jako jsou zdraví, rodina, přátelství, seberealizace...

Pokud si odpovídáte kladně, jste zde správně. Pokud nikoliv, je možné, že tato témata opravdu nejsou pro vás... Rozhodnutí jít do akce musím ponechat na každém z vás. Ale mám zde jedno zásadní upozornění! Tyto myšlenky a inspirace jsou nakažlivé, už se jich nezbavíte. Mění životy a osudy lidí. Opravdu budou užírat některé z vás, pokud následně nepůjdete do akce. Neříkejte, že jsem vás nevaroval. Jirka Mazur

O ČEM BUDE 13 PŘÍBĚHŮ Z NULY NA MILIÓN?

JAK ZAŽEHNOUT OHEŇ OPRAVDOVÉ MOTIVACE?

Na webinář chystám online přednášku 13 PŘÍBĚHŮ Z NULY NA MILIÓN. Proberu téma se svými hosty, dáme rady, doporučení. Prozradím vám, kde a jak získáte klíčové know-how. Téma se opravdu nedá vyčerpávajícím způsobem vyřešit za jeden večer. Ale garantuji vám, že získáte klíčové inspirace a že se vám to téma bude honit v hlavě opravdu intenzívně a dlouho. Jak dlouho? Možná navždy... 
 
A také si v průběhu večera vyhodnotíme anketu a provedeme losování v přímém přenosu o tři chihličky investičního zlata s mým věnováním. Už teď vás na vysílací stránce čekají otázky do anktety! Určitě to pro sebe udělejte a věnujte těmto otázkám pečlivost a zvýšenou pozornost. Neboť jaké sei to uděláte, takové to budete mít!
 
 • 1
  PŘÍBĚH O TOM, JAK JSEM ZÍSKAL ČAS A SVOBODU
  Příběh času a svobody dělání, který mi pomohl vyrobit první milión téměř z nuly. Jak jsem z vnitřního nastavení a rozhodnutí vyrobil SVOBODU, ČAS a první PENÍZE. Jak jsem pro sebe získal dvě nejvýznamnější skryté síly pro můj život a podnikání. Jak jsem díky správnému využití ČASU udělal první milion. Jaké páky jsem postupně přidal do byznysu během prvního roku.
 • 2
  JAK JSEM ZÍSKAL STRATEGICKÉ DOVEDNOSTI A SCHOPNOSTI
  Jistě máte v hlavě či na stole obsáhlý seznam toho, co vše v podnikání neumíte a přemýšlíte, jak to vyřešit. Tento můj druhý příběh je o tom, jak jsem si koupil strategické dovednosti a znalosti expertů a jak jsem udělal z drobných peněz velké peníze. Jak jsem využil sílu myšlenek z knihy, vyrobil a začal používat svůj první MOZKOVÝ TRUST. Mimo jiné je i tom, jak jsem získal netušenou finanční páku daňového systému!
 • 3
  JAK JSEM SE ÚSPĚŠNĚ ZDUPLIKOVAL A ZÍSKAL HODNĚ ZA MÁLO
  Tento svůj příběh mám opravdu rád. Nastartoval mi totiž netušené cash-flow. Je o tom, jak jsem poprvé duplikoval, replikoval a lehce automatizoval svůj první úspěšný příběh, kdy mi drobné náklady, strategický proces v myšlení a promyšlený postup ropohyvobaly stamilióny korun v tržbách.
 • 4
  JAK JSEM ÚSPĚŠNĚ PROPODÁVAL Z VIDEA O 10 LET PŘED YOUTUBE
  Příběh videa 10 let před Youtube, který mi rozpohyboval podnikání na desítky miliónů během krátké doby. Jak jsem “prodal Karlštejn” a zažil svůj příběh magického blafování, propojení i poselství. Ten příběh byl další klíčový pro nastartování ročních obratů ke stovce miliónů...
 • 5
  JAK JSEM NAKOPÍROVAL LEGÁLNĚ HODNOTU RENOMOVANÝCH FIREM DO SVÉHO PODNIKÁNÍ
  Jak jsem využil hodnotu zavedených a renomovaných firem pro akceleraci svého podnikání z malých čísel na opravdu velká… Podobný postup vyzkoušely tisíce firem. Z jistých důvodů uspělo méně, než 10%. Povím vám, proč...
 • 6
  JDI TAM, KDE JSOU TVOJE PENÍZE
  Příběh o rychlém vyplnění poptávky aneb kdo dříve zareaguje, vyhraje a vydělá. Nápad > prostě vyplnit poptávku easy způsobem co nejefektivněji. Rychlý byznys & proč jsem neřešil, zda to umím, nebo ne, ani jsem neřešil rizika - prostě jsem si koupil experty.
 • 7
  NETWORKING A SÍŤOVÁNÍ & CO AKCE, TO MILIÓN TÉMĚŘ Z NULY
  Proberu s vámi 2 - 3 akce, kdy jsem dal lidi dohromady jistým způsobem a s jistými postupy, jejich výsledkem byl vždy skvělý byznys a rozpohybované milióny korun. Je radost dělat takové akce, když víte, jak na to!
 • 8
  PŘÍBĚH O KNIZE, KTERÁ MI ROZPOHYBOVALA MILIONOVÉ CASH-FLOW
  Ano, zcela jistě nepochybuji o tom, že umíte číst. Umíte ovšem číst správně? Povím vám příběh, možná jich bude více, o tom, jak jsem využil informace a úžasnou finanční páku, které tyto informace měly. Možná už tušíte?
 • 9
  JAK JSEM VYROBIL A PRODAL PŘÍBĚH SE ZISKEM NAD MILIÓN
  Jak jsem prodal příběh, skvěle jsem si užil dobrodružství, zajímavých lidí, získal přátelství na více mísech světa, jak jsem získal uznání, radost z akce a opravdu dobré peníze.
 • 10
  PŘÍBĚH DIGITÁLNÍHO ANALFABETA, KTERÝ UDĚLAL Z MYŠLENKY PENÍZE A CASH-FLOW
  Příběh myšlenky & jak jsem rozjel byznys s informacemi jako téměř úplný digitální analfabet z nuly na milión. Co bylo tím motorem? Proč se to podařilo? Co řeší tisíce dalších lidí jinak a špatně, že jim to ještě nefunguje? Na základě svého příběhu vám dám pár dobrých rad!
 • 11
  TŘI PŘÍBĚHY Z NULY NAD MILIÓN, VŽDY ZA TŘI MĚSÍCE
  Příběhy z nuly na milion & jak internetová naplavenina málem rozbila bank na trhu infopodnikání. Tři krátké příběhy, které byly vždy téměř z nuly na milon do tří měsíců… Řekl bych, že toto by vás mělo zajímat. Zejména, když vám řeknu, kde získáte návod.
 • 12
  PŘÍBĚH PRODEJNÍHO AUTOMATU NA PENÍZE
  Příběh prodejního automatu na peníze, který prodává hodnotu, naději i radost a který splňuje moje BUSINESS IKIGAI. Je to hodně aktuální příběh, o který se chci podělit a ke kterému přidám konkrétní návody a postupy pro ty, kdo o to opravdu budou stát. Je v něm ukrytý návod a schéma JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE, SPIRÁLA PROSPERITY a přidám konktrétní NÁVODY - myšlenkové mapy, prodejní funnely, nástroje, tipy - jak to rozpohybovat. Ale pro toto si musíte přijít, na webináři vám prozradím - kde a kdy.
 • 13
  BONUSOVÝ PŘÍBĚH, KTERÝ SE STANE
  Možná nebude za milión, možná bude. Každopádně vím, že rozpohybuje peníze a několikanásobně převýší hodnotu vložených investic. Jde o příběh nejlepší investice v podnikání, kterou znám. Bacha, nejedná se o burzu... Je k tomu třeba opravdu přemýšlet a znát schéma JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE A CASH-FLOW.

Proč a pro koho tuto akci dělám?

 • Vím, že řada z vás chce uspět v podnikání, nebo začít!
  Ano, vím, že řada z vás podniká, většínou v sektorech S a M cash-flow kvadrantu. Hledáte příležitosti, zdroje a inspirace pro své podnikání a pro svoje příběhy. Také vím, že jste mnozí něco, jako útěkáři z Levé strany a prostě potřebujete nejen inspirace, ale také praktické rady a zejména zjistit svoje PROČ.
 • Zjistíte svoje PROČ a zásadní inspirace pro JAK NA TO!
  Ano, je to běžná realita. Pro nedostatek času, peněz a zejména informací k otázkám, na které hledáte odpovědi, přešlapujete na místě, nebo se váš život či podnikání nevyvíjejí správným směrem. Cítíte, že tomu něco chybí. Hledáte svoje PROČ, opravdovou motivaci pro změnu, akci, nebo pro začátek něčeho nového. Pomohu vám.

Zjistíte, kde získat toto know-how:

 • MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ...
  Řekl bych, že to, co chybí většině lidem, je schopnost představit si a v praxi realizovat proces > jak z myšlenky dělat peníze a cash-flow. Přitom jde o základní dovednost v podnikání. Když jsem poprvé četl knihu od Napoleona Hilla MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ, rozuměl jsem jí jen z části. Přesto jsem věci, které jsem pochopil, začal dělat ihned ve své praxi podnikání a začaly se dít zázraky. Na druhé straně, kdybych podnikat nezačal, asi by se nedělo vůbec nic a já bych onu knížku odložil jen jako nějakou beletrii o snech...
 • SPIRÁLA PROSPERITY!
  Na toto tajemství o tom, jak jisté věci fungují, jsem přišel zcela nedávno a rád se s vámi podělím. A přidám něco z nové série TAJE MSTVÍ Z PRAVÉ STRANY. Dám vám jisté věci, inspirace a zejména fakta do jasných souvislostí! SPIRÁLA PROSPERITY zdánlivě nikde nezačíná, ani nikdy nekončí. Ale je dobré vědět, kdy a jak do ní naskočit a udržet se. Už jste zvědaví? Nedivím se vám!
 • JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE.
  Rozumět postupům, které jsem dal do know-how a návodů s názvem JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE, považuji za naprosto klíčové. Možná již některé věci děláte, ale vsadím se, že podstatnou většinu nikoliv. A navíc často na té špatné straně, kde to moc nefinguje. Když jsem pro sebe získal návod a techniku myšlení JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE, můj život se naprosto změnil v trvalé ukotvení na vysněné Pravé straně. Věděl jsem, že již není cesty zpátky a ať se děje cokoliv, umím vždy projekt a podnikání nastartovat téměř z nuly. Naučím vás to!
 • KDE A JAK ZÍSKAT NÁVODY A POSTUPY PRO PODOBNÉ PŘÍBĚHY
  Ano, na webináři vám prozradím, kde a za jakých okolností dám k dispozici sadu svých návodů a postupů, díky kterým jsem v klasickém podnikání dělal 12 let roční tržby v desítkách až stovkách miliónů korun a v digitálním podnikání milionové cash-flow. Budu s vámi sdílet návody opravdového a fungujícího podnikání. Jak s tím naložíte, bude pouze na vás!

Koho to může zajímat?

 • Každého, kdo se zajímá o podstatu monetizace nápadů a myšlenky!
 • Každého, kdo řeší aktuální projekty v podnikání, nebo chce začít nové!
 • Každého, kdo umí vytvářet myšlenky, nápady a řešíte, jak je proměnit v peníze a cash-flow!

A pokud cokoliv z výše zmíněného ještě neumíte, prostě vám dám návody a postupy, JAK NA TO!

Potřebujete peníze, svobodu a čas pro sebe?

Zde je řešení:

 • 1
  Potřebujete více PENĚZ!
  Potřebujete peníze z jednoho prostého důvodu: abyste mohli být svobodní. Svoboda je možnost volby, musíte mít ale odvahu dělat to, co chcete. Bez peněz nemůžete dělat skvělé věci, ani mít to, po čem opravdu toužíte.
 • 2
  Potřebujete více SVOBODY!
  Potřebujete více svobody, protože bez svobody pro svůj lepší život, pro svoje sny a vize neuděláte vůbec nic. Svoboda je cesta k tomu, abyste mohli dělat věci podle sebe. Abyste mohli svobodně projevit svůj potenciál a myšlenky a vytvářet svůj svět, svoji hodnotu a následně i peníze.
 • 3
  Potřebujete ČAS PRO SEBE!
  Máte volbu. Buď věnujete svůj čas práci pro jiné a plníte tak jejich sny a vize, makáte pro jejich peníze. Nebo si vezměte zpět svůj čas, protože máte jenom jeden a ten je pouze váš! Pouze tehdy, když opravdu vlastníte svůj čas, můžete jej svobodně předávat tam, kde to vidíte jako užitečné a smysluplné.

✅ Pokud toužíte po opravdové seberealizaci, po zdrojích, které vedou k hodnotám, jako je štěstí, zdraví, rodina, přátelství, láska... Pokud chcete pomáhat jiným lidem, naplňovat svoje poslání, mít čas pro sebe, svobodu a peníze, musíte si najít cestu k tomu, JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE, CASH-FLOW, SVOBODU A ČAS.
 
✅ Protože na vše zmíněné potřebujete mimo jiné i peníze... Peníze vám umožňují žít tak, jak chcete, nebo vám v tom brání jejich nedostatek. Pokud nemáte čas a svobodu se jim věnovat, nemůžete je mít v hojnosti. Buď se zaměřujete na to mít dobrou a lepší práci, nebo peníze. Peníze se vydělávají procesem myšlení. Toto bude hlavní téma webináře, naší DIGIPÁRTY!

INSPIRUJTE SE!

Najděte pro sebe inspiraci
pro podobné příběhy!

Máte pouze dvě možnosti:

Buď se pustíte ihned na svou cestu na Pravou stranu, nebo budete pouze snít o tom, jaké by to bylo. Ale slova „Život na Pravé straně“ již v hlavě máte a nikdy vás neopustí.

Skutečně si někdo přeje, aby si za několik let dal otázku sám sobě: „Proč jsem to nezkusil, když byla PŘÍLEŽITOST?“

Naprojektujte si vizi času pro sebe, větší porce svobody a zejména pocit uznání, seberealizace a naplnění. Témata webináře, DIGIPÁRTY, jsou aktuální pro všechny bez ohledu na jejich pozici na Levé či Pravé straně. Pouze na té Pravé straně mají významnější páku, leverage – pro čas, svobodu i peníze. Je dobré vědět, jak to vše funguje. 

Mnoho lidí uvažuje o tom změnit věci ve svém životě a podnikání. Nebo jak založit vlastní podnikání, nový projekt, novou budoucnost. Mají však strachy a obavy, často s oprávnými důvody. Odpovíte-li sami sobě na těchto 7 otázek a najdete-li pro sebe ta správná řešení, otevřete si tím pro sebe svoje PŘÍBĚHY Z NULY NA MILIÓN!

Na webináři vám prozradím, kde to vše začíná i končí, co je zdrojem a motorem... Proč usilujeme o štěstí a jaké to má souvislosti. Ale o tom všem až na webináři, na naší DIGIPÁRTY!

Pouze přihlášení účastníci DigiPárty zjistí:

 • 1
  JAK FUNGUJE V PRAXI SYSTÉM "JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE"
  Projdu s vámi hlavní teze a poté vše vysvětlím na svých příbězích. Chci, abyste věděli, jak to funguje v reálné praxi.
 • 2
  ZJISTÍTE, JAK FUNGUJE "SPIRÁLA PROSPERITY"
  SPIRÁLA PROSPERTIY je poznání, které vás posune ze sféry osobního rozvoje ke světu PRAVÉ STRANY. Zjistíte, jak úročit cestu osobního rozvoje ve smysluplnou cestu, v peníze, prosperitu a jak získat vytouženou svobodu a čas pro sebe.
 • 3
  13 +++ NÁVODŮ PRO PŘÍBĚHY Z NULY NA MILIÓN
  Jistě vás budou zajímat návody, postupy, rady a tajemství úspěšných postupů, které vedou k podobným akcím. Na webináři vám prozradím, kde a jak je můžete získat! Pozor, nepočítám s žádnou kampaní mimo dosah lidí, které zvu na tento webinářl. Nebudete-li dostatečně pozorní, můžete o tyto návody a postupy přijít!
 • 4
  Můžete se zúčastnit ankety o cihličky investičního zlata s mým osobním věnováním.
  Cihličky zlata v rámci programu GOLDWINNER obsahují poselství, která mění lidem životy. Řekneme si o nich něco více v souvislosti s obsahem kurzu. Tato poselství a jejich aplikace v životě i v podnikání vydělaly milióny korun nejen mně, ale i desítkám, možná stovce dalších lidí!

Kde najdete anketu o zlaté cihličky GOLDWINNER?

Ihned po registraci na DIGIPÁRTY se dostanete přímo na vysílací stránku. Tu vám samozřejmě připomeneme v den konání akce. Ale již nyní je na vysílací stránce malá anketa – tři otázky k tématům webináře.

A již teď na ně můžete odpovídat. Nečekejte na průběh večera, to se jistě budete chtít soustředit na obsah celého wbináře!

V průběhu webináře potom vylosuji 3 výherce právě ze seznamu účastníků ankety, kterým daruji cihličku investičního zlata s mým věnováním a poselstvím GOLDWINNER.

Rozdávám zlato a měním životy lidí. Buďte u toho!

Poslechněte si 13 příběhů z nuly
na milión a moje hosty:

Jiří Mazur


autor programů
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti. Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Zkušený a úspěšný podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Tomáš Gřešek

Vizionář, lektor, inspirátor
Tomáš je člověk s bohatou praxí podnikatele, vylepšuje lidem jejich byznysy, patří k průkopníkům ve světě internetu pro podnikatele v praxi. S Tomášem se navzájem inspirujeme, občas probíráme myšlenkové mapy a schémata a prostě se zaobíráme myšlenkami a tím, jak je monetizovat. Oba máme rádi Pravidlo 80/20 v podnikání... Na Tomáše se určitě můžete těšit!

HOSTA DOPLNÍME..

Osobní rozvoj ke změně
NNNNNNN za sebou již více akcí a propojuje nás mnoho – naše témata, životní styl, podnikání i přátelství.

Ivana Cikánková

Žena v realitách
Ivana inspiruje zkušeností, přístupem a vytříbenými postupy nejen realitní makléře a obchodníky. Má pro nás cenné rady a zkušenosti právě k našim tématům. Popovídáme si o tom, jak jsme spolu vytvářeli první myšlenkovou mapu k prosperitě. S Ivankou se znám pár let a je skvělou kamarádkou, motivátorkou… A vůbec, mám ji rád!

...a pohlídejte si svoje návody
na milionové projekty!

 

 

PŘIJĎTE SI PRO PŘÍBĚHY A NÁVODY NA OPRAVDOVÉ PODNIKÁNÍ!

MÁTE ČAS JEŠTE:

Vaše dotazy k webináři můžete psát do komentářů na vysílací stránce.

Rádi vám na ně odpovíme! Díky všem za zpětnou vazbu,moc si toho vážím!

Přeji vám krásné zimní dny a zvu vás nejen na cestu k lepšímu životu,
ale zejména na CESTU PODNIKATELE!

Jirka Mazur

Autor koncetu a programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ