WEBINÁŘ "TAJNÁ ONLINE PORADA" REPRÍZA 

HODNOTA JAKO KLÍČ

K PROSPERITĚ

<< FÉROVÁ DOHODA >>

Webinář "tajná porada" se koná v úterý 15. ledna ve 20.00, ještě máte čas:

ZJISTĚTE > JAK A PROČ NAJÍT ŘEŠENÍ PRO LEPŠÍ ŽIVOT A PENÍZE!

0

OPAKOVÁNÍ JE MATKA MOUDROSTI A 

JE FINANČNĚ VÝHODNÉ!

16. prosince v neděli večer, pár dnů před Vánocemi jsem si udělal s přáteli malou online poradu na téma HODNOTA JAKO KLÍČ. Téma bylo lehce magnetické, vždyť kdo by netoužil po lepším životě? Webinář, tajná porada, se povedl - i když nás trošku potrápil zvuk. Ohlasy byly skvělé, dostal jsem hromadu emailů a bezva zpětnou vazbu. Nicméně jsem zjistil, že ne všichni měli před vánočními svátky klid a pohodu. Proto hodně lidí tuto online akci nestíhalo a píšete mi - dejme téma HODNOTY ještě jednou... Nakonec, proč ne?

Takže opakujeme a přidáme!

Nic nemůže být stejné, jako poprvé. Proto rozšiřuji název webináře na HODNOTA JAKO KLÍČ K PROSPERITĚ. Ano, stále ještě tady máme začátek roku. Z roku 2019 uběhne do úterního večera 15 dnů. Zdá se to málo, ale... Ve skutečnosti je to 1/24 roku. To je něco, jako jedna hodina v rámci dne. Zdá se to málo, ale když uvážíme, co se dá za takový čas stihnout... Možná se mě zeptáte - proč volím termín webináře na úterý večer, téměř doprostřed pracovního dne. A já odpovím - proč ne? Jaký je rozdíl mezi nedělí a "pracovním" dnem, když jste pány svého času a neděli, či dovolenou můžete mít celý rok kdykoliv se vám zachce? Jasně, vím - že je třeba pro to něco udělat a slibuji vám, že si o tom budeme na webináři, tajné poradě, povídat!

Před Vánocemi to bylo více sváteční a uvolněné, žádný tlak na výkon a akci. Jenže moji milí - jsme na začátku stále ještě Nového roku. Čeká nás hodně příležitostí a výzev. Pojměme proto reprízu webináře více pracovně a byznysově. Zaměříme se na to, JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE  a jaké kroky dělat k trvalé prosperitě. Pokud se vám to podaří tak, jako mně, rozdíly mezi nedělí a úterkem nebudete opravdu řešit! Proto vás zvu na reprízu webináře, rozšiřují téma a věřím, že to spolu pořádně rozjedeme. Šílenství vánočních i novoročních akcí je pomalu za námi, zvolíme si svoje tempo a nakročíme na skvělé CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU první akcí roku 2019!

PROČ JE TENTO WEBINÁŘ NĚCO, JAKO "TAJNÁ PORADA"?

JSOU PRO TO TŘI DŮVODY:

 • 1
  AKCE JE TAJNÁ!
  Na tento webinář nedělám žádné promo, pouze posílám pozvánku emailem pro pár vyvolených. Věřím, že vám tuto pozvánku posílám správně!
 • 2
  HODNOTA JAKO KLÍČ K PROSPERITĚ
  Na webinář mám pro vás připravenou krátkou přednášku na téma HODNOTA JAKO KLÍČ K PROSPERITĚ a k řešení cesty k lepšímu životu.
 • 3
  FÉROVÁ DOHODA
  Na webináři se s vámi chci poradit, očekávám spolupráci a za to vám nabídnu FÉROVOU DOHODU. Projekt, který vám umožní být ve hře... Dáme si druhé a poslední kolo!

Na webináři ve formátu TAJNÉ AKCE se dozvíte dvě klíčové informace a řešení:

1. HODNOTA A ŘEŠENÍ

Pro svůj lepší život, peníze, svobodu i čas pro sebe potřebujete najít jisté klíčové řešení, které se skrývá ve slově HODNOTA. 
 
Hodnoty vytvářejí váš život. Sdílené hodnoty vytvářejí prostředí, ve kterém žijete a podnikáte. HODNOTA je klíč k prosperitě. Více prozradím až v úterý večer!

2. PROJEKT FÉROVÁ DOHODA

Vím, že mnozí z vás uvažujete, jak se účastnit projetu TŘI KLÍČE Z PRAVÉ STRANY. Ale protože jisté věci nebyly jasné, nebo hrály roli peníze, čas....
 
Vymyslel jsou pro vás ŘEŠENÍ a FÉROVOU DOHODU. Probereme v části "tajná porada", dáme tomu druhou šanci. Bude se vám to líbit!

HODNOTA JAKO KLÍČ

K PROSPERITĚ

Položíme si těchto 7 klíčových otázek!

<< Ukážeme si postup, jak je řešit >>


 • 1
  Na čem vám v životě nejvíce záleží?
 • 2
  Na čem záleží v životě lidem kolem vás?
 • 3
  Co v životě, v podnikání, v práci, nebo v penězích řešíte?
 • 4
  Co nejvíce řeší lidé kolem vás a jak jim můžete pomoci?
 • 5
  Co jste ochotní udělat pro sebe?
 • 6
  Co jste ochotní udělat pro ostatní lidi?
 • 7
  Co jste ochotní udělat pro svoje peníze?

Jistě tušíte správně, že KLÍČ k řešení je slovo HODNOTA. Probereme jej tedy ze všech stran a ukážu vám, jak dojít v myšlení k těm správným hodnotám, kvůli kterým se vám bude ráno dobře vstávat z postele a budete se těšit na vše, co si naplánujete.

Probereme proces, jak z myšlenky vzniká hodnota, kterou lze následně přetavit na peníze a lepší život pro sebe i pro lidi kolem. Je to jednoduchý myšlenkový postup, který funguje! Přijďte si pro něj!

Chcete pro sebe opravdu lepší život, více peněz, více času a svobody pro sebe a prostor pro vaše sny a vize? Potom pro to prostě něco udělejte! Co? Povíme si to na webináři!

Webinář "tajná porada" se koná v úterý 15. ledna od 20.00, ještě máš čas:

FÉROVÁ DOHODA

V životě a v podnikání řešíme mnoho věcí. Cílem je něco získat, změnit nebo se posunout. V tom procesu se musíme učit uzavírat dohody. Dohody sami se sebou i dohody s jinými lidmi. Dohody psané i nepsané. Dohody postavené na principu občanského či obchodního práva. Dohody založené na neformálních vztazích, hodnotách i cílech. Dohody vynucené i dohody svobodné. Zkrátka a dobře, mám pro vás jistý miniprojekt, který jsem nazval FÉROVÁ DOHODA.

O čem může být naše férová dohoda?

Jakou máme hodnotu, co nabízíme a co za ní můžeme dostat? Jakou dohodu spolu můžeme uzavřít tak, aby byla oboustranně prospěšná?

Vycházejme z těchto tezí:

I. Co pro vás udělám já?

Já mám k dispozici jisté know-how a postup, jak z myšlenky dělat hodnotu a následně peníze. Funguje mi skvěle, na lusknutí prstu, je to easy, jednoduché, propracované... Sype to peníze, vyrábí svobodu a čas. A chci vám to předat.

Většina z vás toto know-how nemá a vím, že to potřebujete. Na druhé straně existují důvody, proč nejste v akci. Čas, peníze, nepochopení příležitosti, strachy a obavy? Pokud nejde o zdraví či mentální nekompetenci, nevidím jiné důvody, proč ještě nejste v akci?

Udělám s vámi FÉROVOU DOHODU, jak vás do akce dostat přijatelnou cestou tak, abych vám to umožnil a bylo to fér na obě strany. To jest - umožním vám vstup do vybrané verze kurzu TŘI KLÍČE Z PRAVÉ STRANY za těchto podmínek férové dohody! To je první část dohody - předám vám svoje know-how za férových podmínek!

II. Co pro mně uděláte vy?

Vy máte k dispozici jisté informace, které pro změnu nemám já. A velmi by se mi hodily. Vlastně jsou pro mně a pro moje podnikání zcela strategické!

Vím, že byste mi je rádi předali a pomohli tak mému podnikání. Na vysílací stránce webináře, na kterou se dostanete jednoduchou registrací, je postup a návod, jak můžete pomoci vy mně a mému podnikání.

Uděláte se mnou FÉROVOU DOHODU - věnujete trochu času a energie vy pro mne a umožníte mi dozvědět se pro mně klíčové věci. To je druhá část dohody - předáte mi tyto informace za férových podmínek!

III. Jak uděláme z hodnoty peníze?

Vaše informace a vaše pomoc mají také hodnotu, hodnotu pro mně, moje podnikání a tím i pro další lidi. Já tuto vaši vámi poskytnutou hodnotu zpracuju a pošlu dále tak, abych z ní vyrobil užitek a tím další hodnotu pro další lidi. Nechci po vás práci zdarma, chci poctivý a fér přístup. Bude vás to stát pár desítek minut zamyšlení. Vyplněním odpovědí v dotazníku FÉROVÁ DOHODA mi pošlete tyto informace ke mně.

Moje know-how má svoji hodnotu a nemám důvod ji jakokoliv snižovat. Ale to, co mohu udělat je, že vám umožním započíst vámi poskytnutou hodnotu do ceny mých kurzů. Nebude to tedy sleva, ale výměnný obchod, vyměním s vámi hodnotu za hodnotu. A to je fér nabídka.

Na další stránce ihned po registraci se dozvíte podrobnosti!

TATO ČÁST SDĚLENÍ JE TAJNÁ A BUDE PŘÍSTUPNÁ POUZE VÁŽNÝM ZÁJEMCŮM.

CO MŮŽETE UDĚLAT, ABYSTE ZJISTILI VÍCE?

REGISTROVAT SE NA WEBINÁŘ

ZAPOJIT SE DO FÉROVÉ DOHODY

JÍT PROSTĚ DO AKCE...

DÍKY ZA POCHOPENÍ!

Z naší FÉROVÉ DOHODY budete nadšeni!

UDĚLEJTE PROSÍM TYTO TŘI VĚCI:

 • 1
  1. Vyplňte mi dotazník FÉROVÁ DOHODA!
  Vyplňte dotazník i když nakonec akci nevyužijete. Vrátíte mi tak prostě energii, kterou jsem do vás vložil, bude to odměna pro mně.
 • 2
  2. Přijďte na webinář!
  Přijďte si pro přednášku HODNOTA JAKO KLÍČ K PROSPERITĚ. Nepochybuji o tom, že to pro vás bude užitečné, předám vám hodnotu...
 • 3
  3. Tajná dohoda!
  Udržujte prosím tyto informace, podmínky FÉROVÉ DOHODY a vše, s čím jsem se na vás s důvěrou obrátil, v tajnosti. Bude to fér... Díky! Jirka

Dotazník FÉROVÁ DOHODA a vše další najdete na vysílací stránce po registraci!

Jirka Mazur

HODNOTA JAKO KLÍČ

K PROSPERITĚ

Webinář "tajná porada" se koná v úterý 15. ledna od 20.00, ještě máš čas:

0

AUTOR PROGRAMU

Jiří Mazur


autor programů
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti. Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Zkušený a úspěšný podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.