WEBINÁŘ & TAJNÁ ONLINE PORADA

HODNOTA JAKO KLÍČ

<< FÉROVÁ DOHODA >>

KDE, JAK A PROČ NAJÍT ŘEŠENÍ PRO LEPŠÍ ŽIVOT! 

Webinář "tajná porada" se koná 16. prosince ve 20.00, ještě máte čas:

0

PROČ JE TENTO WEBINÁŘ NĚCO, JAKO "TAJNÁ PORADA"?

JSOU PRO TO TŘI DŮVODY:

 • 1
  AKCE JE TAJNÁ!
  Na tento webinář nedělám žádné promo, pouze posílám pozvánku emailem pro pár vyvolených.
 • 2
  HODNOTA A ŘEŠENÍ
  Na webinář mám pro vás připravenou krátkou přednášku na téma HODNOTA JAKO KLÍČ A ZLATÁ VSTUPENKA k řešení...
 • 3
  FÉROVÁ DOHODA
  Na webináři se s vámi chci poradit, očekávám spolupráci a za to vám nabídnu FÉROVOU DOHODU. Projekt, který vám umožní být ve hře...

Na webináři ve formátu TAJNÉ AKCE se dozvíte dvě klíčové informace a řešení:

1. HODNOTA A ŘEŠENÍ

Pro svůj lepší život, peníze, svobodu i čas pro sebe potřebujete najít jisté klíčové řešení, které se skrývá ve slově HODNOTA. 
 
Hodnoty vytvářejí váš život. Sdílené hodnoty vytvářejí prostředí, ve kterém žijete a podnikáte. HODNOTA je klíč a zlatá vstupenka k... Psst... Prozradím až v neděli večer!

2. PROJEKT FÉROVÁ DOHODA

Vím, že mnozí z vás uvažujete, jak se účastnit projetu TŘI KLÍČE Z PRAVÉ STRANY. Ale protože jisté věci nebyly jasné, nebo hrály roli peníze, čas....
 
Vymyslel jsou pro vás ŘEŠENÍ a FÉROVOU DOHODU. Probereme v části "tajná porada". Bude se vám to líbit!

HODNOTA A ŘEŠENÍ

Položíme si těchto 7 klíčových otázek!

<< Ukážeme si postup, jak je řešit >>


 • 1
  Na čem vám v životě nejvíce záleží?
 • 2
  Na čem záleží v životě lidem kolem vás?
 • 3
  Co v životě, v podnikání, v práci, nebo v penězích řešíte?
 • 4
  Co nejvíce řeší lidé kolem vás a jak jim můžete pomoci?
 • 5
  Co jste ochotní udělat pro sebe?
 • 6
  Co jste ochotní udělat pro ostatní lidi?
 • 7
  Co jste ochotní udělat pro svoje peníze?

Jistě tušíte správně, že KLÍČ k řešení je slovo HODNOTA. Probereme jej tedy ze všech stran a ukážu vám, jak dojít v myšlení k těm správným hodnotám, kvůli kterým se vám bude ráno dobře vstávat z postele a budete se těšit na vše, co si naplánujete.

Probereme proces, jak z myšlenky vzniká hodnota, kterou lze následně přetavit na peníze a lepší život pro sebe i pro lidi kolem. Je to jednoduchý myšlenkový postup, který funguje! Přijďte si pro něj!

Chcete pro sebe opravdu lepší život, více peněz, více času a svobody pro sebe a prostor pro vaše sny a vize? Potom pro to prostě něco udělejte! Co? Povíme si to na webináři!

Webinář "tajná porada" se koná 16. prosince ve 20.00, ještě máš čas:

FÉROVÁ DOHODA

V životě a v podnikání řešíme mnoho věcí. Cílem je něco získat, změnit nebo se posunout. V tom procesu se musíme učit uzavírat dohody. Dohody sami se sebou i dohody s jinými lidmi. Dohody psané i nepsané. Dohody postavené na principu občanského či obchodního práva. Dohody založené na neformálních vztazích, hodnotách i cílech. Dohody vynucené i dohody svobodné. Zkrátka a dobře, mám pro vás jistý miniprojekt, který jsem nazval FÉROVÁ DOHODA.

O čem může být naše férová dohoda?

Jakou máme hodnotu, co nabízíme a co za ní můžeme dostat? Jakou dohodu spolu můžeme uzavřít tak, aby byla oboustranně prospěšná?

Vycházejme z těchto tezí:

I. Co pro vás udělám já?

Já mám k dispozici jisté know-how a postup, jak z myšlenky dělat hodnotu a následně peníze. Funguje mi skvěle, na lusknutí prstu, je to easy, jednoduché, propracované... Sype to peníze, vyrábí svobodu a čas. A chci vám to předat.

Většina z vás toto know-how nemá a vím, že to potřebujete. Na druhé straně existují důvody, proč nejste v akci. Čas, peníze, nepochopení příležitosti, strachy a obavy? Pokud nejde o zdraví či mentální nekompetenci, nevidím jiné důvody, proč ještě nejste v akci?

Udělám s vámi FÉROVOU DOHODU, jak vás do akce dostat přijatelnou cestou tak, abych vám to umožnil a bylo to fér na obě strany. To jest - umožním vám vstup do vybrané verze kurzu TŘI KLÍČE Z PRAVÉ STRANY za těchto podmínek férové dohody! To je první část dohody - předám vám svoje know-how za férových podmínek!

II. Co pro mně uděláte vy?

Vy máte k dispozici jisté informace, které pro změnu nemám já. A velmi by se mi hodily. Vlastně jsou pro mně a pro moje podnikání zcela strategické!

Vím, že byste mi je rádi předali a pomohli tak mému podnikání. Na vysílací stránce webináře, na kterou se dostanete jednoduchou registrací, je postup a návod, jak můžete pomoci vy mně a mému podnikání.

Uděláte se mnou FÉROVOU DOHODU - věnujete trochu času a energie vy pro mne a umožníte mi dozvědět se pro mně klíčové věci. To je druhá část dohody - předáte mi tyto informace za férových podmínek!

III. Jak uděláme z hodnoty peníze?

Vaše informace a vaše pomoc mají také hodnotu, hodnotu pro mně, moje podnikání a tím i pro další lidi. Já tuto vaši vámi poskytnutou hodnotu zpracuju a pošlu dále tak, abych z ní vyrobil užitek a tím další hodnotu pro další lidi. Nechci po vás práci zdarma, chci poctivý a fér přístup. Bude vás to stát pár desítek minut zamyšlení. Vyplněním odpovědí v dotazníku FÉROVÁ DOHODA mi pošlete tyto informace ke mně.

Moje know-how má svoji hodnotu a nemám důvod ji jakokoliv snižovat. Ale to, co mohu udělat je, že vám umožním započíst vámi poskytnutou hodnotu do ceny mých kurzů. Nebude to tedy sleva, ale výměnný obchod, vyměním s vámi hodnotu za hodnotu. A to je fér nabídka.

Na další stránce ihned po registraci se dozvíte podrobnosti!

TATO ČÁST SDĚLENÍ JE TAJNÁ A BUDE PŘÍSTUPNÁ POUZE VÁŽNÝM ZÁJEMCŮM.

CO MŮŽETE UDĚLAT, ABYSTE ZJISTILI VÍCE?

REGISTROVAT SE NA WEBINÁŘ

ZAPOJIT SE DO FÉROVÉ DOHODY

JÍT PROSTĚ DO AKCE...

DÍKY ZA POCHOPENÍ!

Z naší FÉROVÉ DOHODY budete nadšeni!

UDĚLEJTE PROSÍM TYTO TŘI VĚCI:

 • 1
  1. Vyplňte mi dotazník FÉROVÁ DOHODA!
  Vyplňte dotazník i když nakonec akci nevyužijete. Vrátíte mi tak prostě energii, kterou jsem do vás vložil, bude to odměna pro mně.
 • 2
  2. Přijďte na webinář!
  Přijďte si pro přednášku HODNOTA JAKO KLÍČ A ZLATÁ VSTUPENKA. Nepochybuji o tom, že to pro vás bude užitečné, předám vám hodnotu...
 • 3
  3. Tajná dohoda!
  Udržujte prosím tyto informace, podmínky FÉROVÉ DOHODY a vše, s čím jsem se na vás s důvěrou obrátil, v tajnosti. Bude to fér... Díky! Jirka

Dotazník FÉROVÁ DOHODA a vše další najdete na vysílací stránce po registraci!

Jirka Mazur

HODNOTA JAKO KLÍČ A ZLATÁ VSTUPENKA

Webinář "tajná porada" se koná 16. prosince ve 20.00, ještě máš čas:

0

AUTOR PROGRAMU

Jiří Mazur


autor programů
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti. Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Zkušený a úspěšný podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.