Vítám Tě na této vysílací stránce DIGIPÁRTY!

13 PŘÍBĚHŮ

Z NULY NA MILIÓN

Moudrostí se obvykle rozumí praktické rozumění světu i člověku, zároveň svrchované a svobodné, jež dává jistotu v rozhodování a jednání. Věřím v touhu, rozhodnost, víru, vytrvalost, mozkový trust a chytré dělání. Jednej moudře, mysli strategicky! JM

Chytrý člověk se inspiruje ve správný čas, na správném místě, se správnými lidmi - poslouchá, zapisuje si, třídí myšlenky, ptá se a je připraven je využít v akci. Moudrý člověk chytře a ke správnému účelu používá to, co umí a to, čím se inspiroval. Potom jsou všichni ti ostatní, kteří říkají - proč to nemohou dělat...

Proto jsem pro tebe připravil jednoduchý materiál, kontrolní seznam klíčových bodů. Dám jej zde - po kliknutí se vygeneruje nová stránka s PDF - stáhni si jej k sobě a vytiskni. Zapiš si vše, čemu rozumíš, AHA momenty, plán - kde, co a jak využiješ. A také si zapiš vše, čemu nerozumíš a co se potřebuješ naučit. Pokud to tak uděláš, strávíš čas na online akci smysluplně a rozpohybuješ jisté skryté síly, díky kterým dosáhneš postupně vše, co si umíš představit a věříš tomu, že toho dosáhnout můžeš. Víš-li co chceš, určitě toho dosáhneš! Musíš pro to ale něco udělat. Jirka

0
lidí
se přihlásilo na tento webinář!

 

ZDE SE MŮŽETE PODÍVAT NA ZÁZNAM Z DIGIPÁRTY:

Probral jsem s vámi příběhy z praxe svého podnikání o tom,

jak jsem téměř z nuly udělal milión korun vždy za velmi krátkou dobu!


REÁLNÉ PŘÍBĚHY, JAK JSEM Z MYŠLENKY DĚLAL HODNOTU A PENÍZE!
TATO DIGIPÁRTY MOHLA ZNAMENAT MILIÓNY I PRO NĚKTERÉ Z VÁS..!

ZVU VÁS NA WORKSHOP
13 NÁVODŮ +++ Z NULY NA MILIÓN
- 15. a 16. 2. 2019 -

Zbývá již jen posledních 4 - 6 volných míst, neváhejte a přidejte se k nám:

PROBEREME 13 PŘÍBĚHŮ Z NULY NA MILIÓN!

CÍL: ZAŽEHNOUT OHEŇ OPRAVDOVÉ MOTIVACE!

Na webináři jsem měl online přednášku 13 PŘÍBĚHŮ Z NULY NA MILIÓN. Probral jsem téma se svými hosty, dal rady, doporučení. Prozradil jsem vám, kde a jak získáte klíčové know-how. Téma se opravdu nedalo vyčerpávajícím způsobem vyřešit za jeden večer. Ale garantoval jsem vám, že získáte klíčové inspirace a že se vám to téma bude honit v hlavě opravdu intenzívně a dlouho. Jak dlouho? Možná navždy... 
 
A také jsme si v průběhu večera vyhodnotili anketu a provedli losování v přímém přenosu o tři chihličky investičního zlata s mým věnováním. 
 
 • 1
  PŘÍBĚH O TOM, JAK JSEM ZÍSKAL ČAS A SVOBODU
  Příběh času a svobody dělání, který mi pomohl vyrobit první milión téměř z nuly. Jak jsem z vnitřního nastavení a rozhodnutí vyrobil SVOBODU, ČAS a první PENÍZE. Jak jsem pro sebe získal dvě nejvýznamnější skryté síly pro můj život a podnikání. Jak jsem díky správnému využití ČASU udělal první milion. Jaké páky jsem postupně přidal do byznysu během prvního roku.
 • 2
  JAK JSEM ZÍSKAL STRATEGICKÉ DOVEDNOSTI A SCHOPNOSTI
  Jistě máte v hlavě či na stole obsáhlý seznam toho, co vše v podnikání neumíte a přemýšlíte, jak to vyřešit. Tento můj druhý příběh je o tom, jak jsem si koupil strategické dovednosti a znalosti expertů a jak jsem udělal z drobných peněz velké peníze. Jak jsem využil sílu myšlenek z knihy, vyrobil a začal používat svůj první MOZKOVÝ TRUST. Mimo jiné je i tom, jak jsem získal netušenou finanční páku daňového systému!
 • 3
  JAK JSEM SE ÚSPĚŠNĚ ZDUPLIKOVAL A ZÍSKAL HODNĚ ZA MÁLO
  Tento svůj příběh mám opravdu rád. Nastartoval mi totiž netušené cash-flow. Je o tom, jak jsem poprvé duplikoval, replikoval a lehce automatizoval svůj první úspěšný příběh, kdy mi drobné náklady, strategický proces v myšlení a promyšlený postup rozpohybovaly stamilióny korun v tržbách.
 • 4
  JAK JSEM ÚSPĚŠNĚ PRODÁVAL Z VIDEA O 10 LET PŘED YOUTUBE
  Příběh videa 10 let před Youtube, který mi rozpohyboval podnikání na desítky miliónů během krátké doby. Jak jsem “prodal Karlštejn” a zažil svůj příběh magického blafování, propojení i poselství. Ten příběh byl další klíčový pro nastartování ročních obratů ke stovce miliónů...
 • 5
  JAK JSEM NAKOPÍROVAL LEGÁLNĚ HODNOTU RENOMOVANÝCH FIREM DO SVÉHO PODNIKÁNÍ
  Jak jsem využil hodnotu zavedených a renomovaných firem pro akceleraci svého podnikání z malých čísel na opravdu velká… Podobný postup vyzkoušely tisíce firem. Z jistých důvodů uspělo méně než 10 %. Povím vám, proč...
 • 6
  JDI TAM, KDE JSOU TVOJE PENÍZE
  Příběh o rychlém vyplnění poptávky aneb kdo dříve zareaguje, vyhraje a vydělá. Nápad > prostě vyplnit poptávku easy způsobem co nejefektivněji. Rychlý byznys & proč jsem neřešil, zda to umím, nebo ne, ani jsem neřešil rizika - prostě jsem si koupil experty.
 • 7
  NETWORKING A SÍŤOVÁNÍ & CO AKCE, TO MILIÓN TÉMĚŘ Z NULY
  Proberu s vámi 2-3 akce, kdy jsem dal lidi dohromady jistým způsobem a s jistými postupy, jejich výsledkem byl vždy skvělý byznys a rozpohybované milióny korun. Je radost dělat takové akce, když víte, jak na to!
 • 8
  PŘÍBĚH O KNIZE, KTERÁ MI ROZPOHYBOVALA MILIONOVÉ CASH-FLOW
  Ano, zcela jistě nepochybuji o tom, že umíte číst. Umíte ovšem číst správně? Povím vám příběh, možná jich bude více, o tom, jak jsem využil informace a úžasnou finanční páku, které tyto informace měly. Možná už tušíte?
 • 9
  JAK JSEM VYROBIL A PRODAL PŘÍBĚH SE ZISKEM NAD MILIÓN
  Jak jsem prodal příběh, skvěle jsem si užil dobrodružství, zajímavých lidí, získal přátelství na více místech světa, jak jsem získal uznání, radost z akce a opravdu dobré peníze.
 • 10
  PŘÍBĚH DIGITÁLNÍHO ANALFABETA, KTERÝ UDĚLAL Z MYŠLENKY PENÍZE A CASH-FLOW
  Příběh myšlenky & jak jsem rozjel byznys s informacemi jako téměř úplný digitální analfabet z nuly na milión. Co bylo tím motorem? Proč se to podařilo? Co řeší tisíce dalších lidí jinak a špatně, že jim to ještě nefunguje? Na základě svého příběhu vám dám pár dobrých rad!
 • 11
  TŘI PŘÍBĚHY Z NULY NAD MILIÓN, VŽDY ZA TŘI MĚSÍCE
  Příběhy z nuly na milion & jak internetová naplavenina málem rozbila bank na trhu infopodnikání. Tři krátké příběhy, které byly vždy téměř z nuly na milion do tří měsíců… Řekl bych, že toto by vás mělo zajímat. Zejména, když vám řeknu, kde získáte návod.
 • 12
  PŘÍBĚH PRODEJNÍHO AUTOMATU NA PENÍZE
  Příběh prodejního automatu na peníze, který prodává hodnotu, naději i radost a který splňuje moje BUSINESS IKIGAI. Je to hodně aktuální příběh, o který se chci podělit a ke kterému přidám konkrétní návody a postupy pro ty, kdo o to opravdu budou stát. Je v něm ukrytý návod a schéma JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE, SPIRÁLA PROSPERITY a přidám konkrétní NÁVODY - myšlenkové mapy, prodejní funnely, nástroje, tipy - jak to rozpohybovat. Ale pro toto si musíte přijít, na webináři vám prozradím - kde a kdy.
 • 13
  BONUSOVÝ PŘÍBĚH, KTERÝ SE STANE
  Možná nebude za milión, možná bude. Každopádně vím, že rozpohybuje peníze a několikanásobně převýší hodnotu vložených investic. Jde o příběh nejlepší investice v podnikání, kterou znám. Bacha, nejedná se o burzu... Je k tomu třeba opravdu přemýšlet a znát schéma JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE A CASH-FLOW.

Koukejte pro sebe z této akce vytěžit co nejvíce!

 • Vím, že řada z vás chce uspět v podnikání, nebo začít!
  Ano, vím, že řada z vás podniká, většinou v sektorech S a M cash-flow kvadrantu. Hledáte příležitosti, zdroje a inspirace pro své podnikání a pro svoje příběhy. Také vím, že jste mnozí něco, jako útěkáři z Levé strany a prostě potřebujete nejen inspirace, ale také praktické rady a zejména zjistit svoje PROČ.
 • Zjistíte svoje PROČ a zásadní inspirace pro JAK NA TO!
  Ano, je to běžná realita. Pro nedostatek času, peněz a zejména informací k otázkám, na které hledáte odpovědi, přešlapujete na místě, nebo se váš život či podnikání nevyvíjejí správným směrem. Cítíte, že tomu něco chybí. Hledáte svoje PROČ, opravdovou motivaci pro změnu, akci, nebo pro začátek něčeho nového. Pomohu vám.

Probereme toto know-how:

 • MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ...
  Řekl bych, že to, co chybí většině lidem, je schopnost představit si a v praxi realizovat proces > jak z myšlenky dělat peníze a cash-flow. Přitom jde o základní dovednost v podnikání. Když jsem poprvé četl knihu od Napoleona Hilla MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ, rozuměl jsem jí jen z části. Přesto jsem věci, které jsem pochopil, začal dělat ihned ve své praxi podnikání a začaly se dít zázraky. Na druhé straně, kdybych podnikat nezačal, asi by se nedělo vůbec nic a já bych onu knížku odložil jen jako nějakou beletrii o snech...
 • SPIRÁLA PROSPERITY!
  Na toto tajemství o tom, jak jisté věci fungují, jsem přišel zcela nedávno a rád se s vámi podělím. A přidám něco z nové série TAJE MSTVÍ Z PRAVÉ STRANY. Dám vám jisté věci, inspirace a zejména fakta do jasných souvislostí! SPIRÁLA PROSPERITY zdánlivě nikde nezačíná, ani nikdy nekončí. Ale je dobré vědět, kdy a jak do ní naskočit a udržet se. Už jste zvědaví? Nedivím se vám!
 • JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE.
  Rozumět postupům, které jsem dal do know-how a návodů s názvem JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE, považuji za naprosto klíčové. Možná již některé věci děláte, ale vsadím se, že podstatnou většinu nikoliv. A navíc často na té špatné straně, kde to moc nefinguje. Když jsem pro sebe získal návod a techniku myšlení JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE, můj život se naprosto změnil v trvalé ukotvení na vysněné Pravé straně. Věděl jsem, že již není cesty zpátky a ať se děje cokoliv, umím vždy projekt a podnikání nastartovat téměř z nuly. Naučím vás to!
 • KDE A JAK ZÍSKAT NÁVODY A POSTUPY PRO PODOBNÉ PŘÍBĚHY
  Ano, na webináři vám prozradím, kde a za jakých okolností dám k dispozici sadu svých návodů a postupů, díky kterým jsem v klasickém podnikání dělal 12 let roční tržby v desítkách až stovkách miliónů korun a v digitálním podnikání milionové cash-flow. Budu s vámi sdílet návody opravdového a fungujícího podnikání. Jak s tím naložíte, bude pouze na vás!

Potřebujete peníze, svobodu a čas pro sebe?

Zde je řešení:

 • 1
  Potřebujete více PENĚZ!
  Potřebujete peníze z jednoho prostého důvodu: abyste mohli být svobodní. Svoboda je možnost volby, musíte mít ale odvahu dělat to, co chcete. Bez peněz nemůžete dělat skvělé věci, ani mít to, po čem opravdu toužíte.
 • 2
  Potřebujete více SVOBODY!
  Potřebujete více svobody, protože bez svobody pro svůj lepší život, pro svoje sny a vize neuděláte vůbec nic. Svoboda je cesta k tomu, abyste mohli dělat věci podle sebe. Abyste mohli svobodně projevit svůj potenciál a myšlenky a vytvářet svůj svět, svoji hodnotu a následně i peníze.
 • 3
  Potřebujete ČAS PRO SEBE!
  Máte volbu. Buď věnujete svůj čas práci pro jiné a plníte tak jejich sny a vize, makáte pro jejich peníze. Nebo si vezměte zpět svůj čas, protože máte jenom jeden a ten je pouze váš! Pouze tehdy, když opravdu vlastníte svůj čas, můžete jej svobodně předávat tam, kde to vidíte jako užitečné a smysluplné.
✅ Pokud toužíte po opravdové seberealizaci, po zdrojích, které vedou k hodnotám, jako je štěstí, zdraví, rodina, přátelství, láska... Pokud chcete pomáhat jiným lidem, naplňovat svoje poslání, mít čas pro sebe, svobodu a peníze, musíte si najít cestu k tomu, JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE, CASH-FLOW, SVOBODU A ČAS.
 
✅ Protože na vše zmíněné potřebujete mimo jiné i peníze... Peníze vám umožňují žít tak, jak chcete, nebo vám v tom brání jejich nedostatek. Pokud nemáte čas a svobodu se jim věnovat, nemůžete je mít v hojnosti. Buď se zaměřujete na to mít dobrou a lepší práci, nebo peníze. Peníze se vydělávají procesem myšlení. Toto bude hlavní téma webináře, naší DIGIPÁRTY!

Koho to může zajímat?

 • Každého, kdo se zajímá o podstatu monetizace nápadů a myšlenky!
 • Každého, kdo řeší aktuální projekty v podnikání, nebo chce začít nové!
 • Každého, kdo umí vytvářet myšlenky, nápady a řešíte, jak je proměnit v peníze a cash-flow!

A pokud cokoliv z výše zmíněného ještě neumíte, prostě vám dám návody a postupy, JAK NA TO!

Poslechněte si 13 příběhů z nuly na milión a moje hosty:

...a pohlídejte si svoje návody na milionové projekty!

 • 1
  JAK FUNGUJE V PRAXI SYSTÉM "JAK Z MYŠLENKY DĚLAT PENÍZE"
  Prošel jsem s vámi hlavní teze a poté jsem vše vysvětlil na svých příbězích. Chtěl jsem, abyste věděli, jak to funguje v reálné praxi.
 • 2
  ZJISTÍTE, JAK FUNGUJE "SPIRÁLA PROSPERITY"
  SPIRÁLA PROSPERTIY je poznání, které vás posune ze sféry osobního rozvoje ke světu PRAVÉ STRANY. Zjistili jste, jak úročit cestu osobního rozvoje ve smysluplnou cestu, v peníze, prosperitu a jak získat vytouženou svobodu a čas pro sebe.
 • 3
  13 +++ NÁVODŮ PRO PŘÍBĚHY Z NULY NA MILIÓN
  Jistě vás zajímaly návody, postupy, rady a tajemství úspěšných postupů, které vedou k podobným akcím. Na webináři jsem vám prozradil, kde a jak je můžete získat! Pozor, nepočítal jsem s žádnou kampaní mimo dosah lidí, které jsem pozval na tento webinář. Pokud jste nebyli dostatečně pozorní, mohli jste o tyto návody a postupy přijít!
 • 4
  Zúčastněte se ankety o cihličky investičního zlata s mým osobním věnováním.
  Cihličky zlata v rámci programu GOLDWINNER obsahují poselství, která mění lidem životy. Řekli jsme si o nich něco více v souvislosti s obsahem kurzu. Tato poselství a jejich aplikace v životě i v podnikání vydělaly milióny korun nejen mně, ale i desítkám, možná stovce dalších lidí!

ANKETA GOLDWINNER

Rozdávám zlato a měním lidem životy!

V průběhu úterního večera byli vylosováni tři výherci, kteří získali cihličku investičního zlata s mým věnováním v rámci mého motivačního programu Goldwinner! 

68 Radek Jahn
74 Jiří Maláč
40 Jaroslav Duba

Vaše aktivní účast v anketě mi poskytne zpětnou vazbu, rozpohybuje vaše myšlení správným směrem a zejména jste si dali skvělou šanci na životní impuls, který je obsažen v poselství zlatých cihliček GOLDWINNER.

Díky za účast, vaše zpětná vazba v anketě pomáhá mně, vám i dalším lidem. Sdílíme  zde své podněty a názory k podnikání. 🙂

Děkuji za váš čas i vaše odpovědi, které si pozorně přečtu. Pozorně si je přečtěte i vy!Zde jsou anketní otázky, na které jste odpovídali níže do komentářů:

 • 1
  JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Myslíš si, že máš za sebou zajímavý příběh v podnikání, o který se můžeš podělit? Na jaké téma? Inspirují tě příběhy jiných?
 • 2
  CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Jaké dovednosti, znalosti, schopnosti či jiné okolnosti potřebuješ vědět či vyřešit pro to, abys mohl zažívat skvělé příběhy v podnikání? V čem Ti mohu pomoci?
 • 3
  JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Jsi zde kvůli inspiracím a novým věcem? Hledáš komunitu? Zajímají tě placené programy a kurzy? Myslíš si, že by ti pomohl dvoudenní informacemi nadupaný workshop 13 NÁVODŮ +++ Z NULY NA MILIÓN?

Komentáře a dotazy můžete psát zde:

Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosíme o strpení, je potřeba ho ručně schválit! Poté se zde zveřejní :-). Je tedy možné, že pokud se pokoušíte vložit komentáře znovu, vyskočí Vám hláška "Tento komentář je patrně duplicitní, ...", pokud se to tedy stane, pak již jste váš komentář zaslali a čeká ve frontě na schválení - to provádíme několikrát denně. Děkujeme za pochopení.

 1. Radek Jahn napsal:

  Huráááá a děkuji za svou zlatou cihličku. Potvrzuji, že jsem sledoval dnešní digipárty a byl vylosován pod č. 68.
  Jako vždy mně webinář přinesl několik AHAMOMENTŮ, nebo POTVRZENÍ svého uvažování – Manuál dovedností, Odvážný blbec, který ale umí počítat, Jdi tam, kde jsou tvoje peníze, Networking a síťování a zejména důležitost Příběhu. A vím, že při opětovném poslechu jako vždy objevím ještě další.
  Děkuji a těším se na další setkání …

 2. Jaroslav Duba napsal:

  Ahoj

  tak nevím zda jsem měl psát sem nebo do mailu tak píšu na oba

  Díky za výhru zlaté cihličky a skvělý webinář !!!

  výhra č.40

  Jaroslav Duba
  Rumunská 700/20
  120 00 Praha 2

 3. Jiří Maláč napsal:

  Jsem potěšen, že jsem získal zlatou cihličku, vidím že maje šťastné číslo bude asi 74 a celá digipárty mne opět inspirovala a potvrdila mi tu tvoji poznámku o tom, že se nikdy nesmíme vzdávat. Já se nevzdávám.
  Jirka

 4. Petr Morys napsal:

  Děkuji za vylosování jako náhradníka, Příborská 1393, Frýdek-Místek

 5. Jan napsal:

  1´ Ano, svoboda a radost z práce, hlavou i tělem, dělal jsem jen sám a tak jsem měl minimum starostí s pracovníky a plánoval jsem si práci podle svého. Nedělal jsem ředitele ale svobodného podnikatele.
  2) Již máím řadu zkušeností, ale ne všechny které bych mohl uplatnit.
  3) Chci poznat druhé a jejich potřeby, abych jim mohl pomáhat.

 6. Jiří Maláč napsal:

  1. Můj podnikatelský příběh skončil, podnikal jsem od roku 1992, vcelku neslavně, zkrachoval jsem a přišel jsem v důsledku toho před třemi lety o majetek. Dělal jsem chyby, o kterých vím. I to je pro ostatní inspirující, co se může vše stát.
  2. Myslím si, že nějaké dovednosti, zkušenosti a schopnosti mám. Proto se stále nevzdávám a chci zažít skvěle příběhy v podníkání. Dosáhnu na to i za tvé pomoci.
  3. Vždy v debatě získáme inspiraci a nové poznatky a workchop je vždy k užitku.

 7. Pavel napsal:

  1-Inšpiráciu hľadám na webinári
  2-Ako dokázať v živote na čo si len myseľ pomyslím
  3-Cas voľnosť sloboda prosperita

 8. Ladislav napsal:

  1 zatiaľ môj príbeh nie je zaujímavý
  2 potrebujem návod na podnikanie „z domu“
  3 inšpirácia, chcem byť bohatý

 9. Jolana napsal:

  JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Nyní jsem napůl v zaměstnaneckém poměru – zdravotnictví, které mne baví a MLM.

  CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Najít své téma nebo téma, kterým mohu být ku prospěchu druhým a zároveň generovat dostatek financí.

  JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Dostatek svobody, času a financí pro sebe a svoji rodinu, možnost cestovat, dělat věci v době, kdy chci.

 10. Markéta V. napsal:

  1) Stále jsem zaměstnanec, učím se burzu a vytvářím i další projekt. Příběhy jiných mě inspirují hlavně k akci a odvaze.
  2) Dodat odvahu a sebevědomí při prezentování svých myšlenek.
  3) Motivace je získat svobodu a semináře mě inspirují.

 11. Zdeněk Čihák napsal:

  1) Zatím všechny mé pokusy o vysoké zisky skončily nezdarem díky „zaručeným“ metodám a cestám „velmi úspěšných“ obchodníků se zaručenými radami
  2) Kvalitní analýzu okamžité situace a doporučení
  3) Rád se účastním placených programů povedou-li k očekávaným výsledkům

 12. Palo napsal:

  O čom rozpáva o akom štandarte ???? ten Tomáš ten je namakaný slovne kde on žije? Podnikám nejké obdobie ale to čo povedal nechápem ????? A dufam že nie som blbí celkom:)

 13. Zdeněk Čihák napsal:

  1) Vzhledem k mému věku nemám k dispozici dlouhý čas na rozmnožení svého vkladu, tedy potřeboval bych relativně rychlé zisky. V uplynulých cca 5 letech jsem si spíš naběhl na lákavé nabídky údajně úspěšných obchodníků, takže mám co dělat, abych se dostal alespoň na navrácení mnou investovaných peněz.
  2) Ideální by bylo získat informace k tomu, jak vyhodnotit okamžitou situaci na trhu a na základě toho obchodovat s maximálním procentem úspěšnosti.
  3) Viz bod 1. Workshop na 2 dny by byl super, pokud by se mohl konat opakovaně (mám určité časové povinnosti v podnikání, které bych ale velmi rád už d)efinitivně ukončil), abych se mohl určitě zúčastnit.

 14. Radek napsal:

  1. Těsně před „revolucí“ jsem se vrátil z pobytu v USA, kde jsem načerpal inspiraci a pokusil se rozjet podnikání – velkoobchod v oblasti elektroinstalací. Bez znalostí, informací ale s velkou chutí. Pár let to vydrželo, ale neznalost a nezkušenost spolu s vnějšími okolnostmi – od schopnější konkurence až po povodeň v r. 1997 nás doslova potopila. Dokumentuje to Jirkova slova „buď ve všem první, dělej něco, co jiní neumí“ … Dnes už ty chyby znám a vidím, ale vždy zde najdu nové myšlenky postupy.
  2. Dnes mně baví burza, už jsem zaplatil i školné (téměř zlikvidoval první účet), poučil se z chyb a beru všechny informace, know how a zkušenosti zkušených.
  3. Motivací je nezávislost – časová, finanční i teritoriální – podnikání z pláže.

 15. Anna Bašičová napsal:

  1.podnikam už 20let v pronajmech nemovitosti a teď chci začít v obl osobního rozvoje
  2 potřebuji vytvořit funkcnisystém pro online podnikání
  3 dostat informace o efektivni metodě léčení a osobního pokroku ve všech oblastech života k co nejvíce lidem

 16. Hanka napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ? > Momentálně jsem zaměstnanec i OSVČ, ale chci mít své on-line podnikání
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT? > Jak zvolit oblast svého podnikání, mám spoustu nápadů
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ? > Chci finanční svobodu, čas a realizovat se. Chci mít možnost vzít si rok volno a cestovat, nebo napsat knihu.

 17. Oldrich Kost napsal:

  1.) Řekl bych,že pořád začínám
  2.) Abychom ty vědomostí co již mám dokázal uplatnit v praxi a se správnýma lidmi
  3.) Inspirace,komunita a kurzy mi dopomůžou ke svobodě

 18. Palo napsal:

  Som na druhej strane a je to super. Aj keď peňazí mám menej ako v zmestnaní ale je nenhraditeľná voľnosť, čas asi a všetko je lepšie ( bez stresov z prád a pod…)

 19. Mirka Leppeltová napsal:

  1
  JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Odstrašující – 20 let práce jako finanční poradce stále víceméně na vzestupu a pak pád na hubu až na dno (insolvence).
  2
  CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Jediné, co mě zaujalo jako fakt chudého důchodce je burza – ale jsem posera a stále se neskutečně bojím začít se skutečným live účtem.
  3
  JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Vzdělávat se člověk má neustále, aby neskončil jako „živá mrtvola“ – a ono je stále co se učit!!! Já prostě po tom svém „krachu“ už nikdy nic takového nechci zažít! Nevím, zda takováhle motivace stačí a zda nejsem jen zoufalec, snažící se o nemožné …

 20. Zdeněk Čadan napsal:

  1.Zatím žádný zajímavý příběh nemám.Na burze jsem jeden rok
  2.Neustále se vzdělávám
  3.Motivací je mít více času pro sebe,rodinu.Finanční a časová nezávislost

 21. Dalibor Bednarčík napsal:

  1. Źádný.
  2. Dokázat změnit myšlení.
  3. Chcí začít žít.

 22. Petr Morys napsal:

  1.Každý život člověka je zajímavým příběhem, proto se zajímám o příběhy lidí, kteří svým životem mohou obohatit ostatní.

  2.Zajímal by mě způsob jak z myšlenky vytvořit zhmotnělou hodnotu a co si myslíš, že je k tomu potřeba.

  3.Ve vzdělávacím programu by se měl najít směr, který příjemce pokud chce slyšet tak uslyší.

 23. Stáňa napsal:

  JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Ano myslím, že ano, jsem příklad člověka, který se postavil na vlastní nohy, nedal se a stále za něčím jde. Jde to pomaleji, než bych chtěla, ale jde. Téma chovatelství psů, i zde se dá dokázat velmi mnoho a to nejen odchovy, ale i službami, které vše doplňují a dávají tomu vyšší level. Neustále zjišťuji, co lépe a hledám cestu jak. Příběhy jiných inspirují, ukazují cestu.
  2
  CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Jak vše zjednodušit, zrychlit. Praktické typy jsou k nezaplacení
  3
  JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Ano, motivaci v kurzech vyhledávám, protože jiná cesta než neustále se vzdělávat prostě není

 24. Lukáš Jinda napsal:

  1. před 1,5 rokem jsem se začal zajímat o burzu v rámci kurzu HNB a před necelým půlrokem jsem se vrhl na live Trading. neustále se vzdělávám a sbírám zkušenosti.
  2. neustále si potřebuji urovnávat myšlenkové procesy spojené s rozhodováním v podnikání a rozšiřovat svůj rozhled o možnostech jak své myšlenky zpeněžit. Vždy se hodí mít ke svému hlavnímu směru v podnikání další podpůrné zdroje pro případy chvilkových výkyvů a nezdarů.
  3. Na tuto otázku se dá říct, že jsem vlastně už odpověděl u té předchozí. Jsem zde hlavně kvůli inspiracím.

 25. Táňa Novotná napsal:

  1) Ano.Jé včere,dnes a zítra.Ano.:-)
  2) ráda se vzdělávám 🙂
  3)Ano.Ano.Ano.Ano.:-)
  Zdravím 🙂

 26. Mirek Kekelák napsal:

  1.podnikám přes 20let a stále nestíhám, nemám žádnou svobodu
  2.jak se z toho úspěšně dostat
  3.očekávám inspiraci

 27. Bronia Gill napsal:

  Dobrý večer, těším se na Vaši novou motivaci. 🙂
  JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ? Prozatím ještě žádný. Připravuji se, že začnu od 1. dubna jako OSVČ – motivační besedy.

  CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT? Hlavně potřebuji uvěřit, že to půjde a krok za krokem začít. Najít správný směr a zaměřit pozornost, která je teď hodně roztříštěná. Co potřebuji vědět? Jistě všechno, co se od Vás dozvím, mi pomůže. Líbí se mi Vaše principy, které jsou jasné a fungují.

  JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ? Ano, jsem tady kvůli inspiraci. Komunitu nehledám a zatím nevím, jestli jsou placené programy pro mě užitečné. Potřebuji nejdříve všechno, co už vím, uvést do praxe – a pak jistě budu zase ve vzdělávání pokračovat.
  Připravovaný workshop NULY NA MILIÓN mi však připadá zajímavý.

 28. Marek Havel napsal:

  1 Zatím s reálným podnikáním nemám zkušenosti, jsem zaměstnaný, kreativní člověk, co rád tvoří a vymýšlí technické/designové věci, který přebytečné peníze investuje na burze a do kryptoměn. Rozhodně mě inspirují příběhy jiných, úspěšných lidí a rád si poslechnu/podívám se na jakýkoliv ,,byznys“ který pracuje s finanční pákou.

  2 Jsem tu hlavně pro to, abych se inspiroval a měl tak možnost vybrat si, s jakým fantastickým podnikáním můžu začít.

  3 Moje motivace je rozhodně časová a finanční svoboda, zajímají mě rozhodně všechny kurzy, i placené, pokud by mi to přineslo hodnotu, ale zatím ještě sbírám inspiraci.

 29. Veronika Harmanová napsal:

  1. Môj príbeh sa ešte nezačal, všetky nápady sú zatiaľ len v hlave, ale vyžadujú si veľkú finančnú investíciu tak kto vie kedy budú realizovateľné. Momentálne sa vzdelávam a hľadám spôsob ako začať.
  2. Na rôznych seminároch som prišla na to že mám veľké technické nedostatky, neviem ako pracovať s online marketingom, reklamami, propagáciou, s webovými stránkami a pod. Taktiež sa potrebujem vyznať kúsok v zákonoch a ekonomike.
  3. Mojou motiváciou je pracovať pre seba a nie pre štát…chcem mať finančnú nezávislosť a čas cestovať. Chcem si byť pánom svojho času, pretože život treba žiť a nie prežívať. Zúčastňujem sa veľa seminárov a z každého si niečo odnesiem, takže verím že aj tie Vaše majú niečo do seba.

 30. Jiří Čejka napsal:

  1.Stále můj příjem z větší části generuje zaměstnání – je to cca 2:1 – další příjem tvoří moje práce jako OSVČ – tj. opět prodávám svůj čas.

  2.Stále si ujasňuji směr, jakým se budu ubírat. Informace podložené zkušenostmi a praxí jsou k nezaplacení.

  3.Největší mojí motivací je touha po svobodě a nezávislosti – tj. po zásadní změně.

 31. 1. Mým velkým snem vždycky bylo fotit a mít atelier. Už několik let fotím jako živnostník a do toho ještě pořád (!) chodím do práce na částečný úvazek. Pěkně jsem se zasekala na levé straně, protože co si neodmakám, to nemám. Ale je to skvělá zkušenost, protože jasně vidím, jaký je rozdíl mezi levou a pravou stranou. Mezi živnostničením a podnikáním. Mým cílem je teď rozjet nový projekt, který mi pomůže se přesunout více na pravou stranu, kde bych konečně měla více času a podnikání jelo více na automat a hlavně bez mé fyzické přítomnosti.
  Příběhy úspěšných lidí miluji, vždycky v nich najdu něco pro sebe, co mě nakopne nebo inspiruje. Jen mi chybí víc příběhů úspěšných žen, matek od dětí.

  2. Co opravdu potřebuji vědět? Asi to není až tak o tom, že bych nevěděla, co mám dělat (Už jsem prošla několika Jirkovými kurzy), ale o tom to opravdu udělat. Dotáhnout svůj projekt, soustředit se na tuto jednu věc a netříštit pozornost. Mě osobně by pomohla nějaká výzva, termín, něco jako závazek (veřejný?)… Pak taky sdílení příběhů, zkušeností, vzájemná podpora…

  3. Moje motivace – svoboda a touha ukázat svým dětem cestu skrz podnikání ke svobodě a životu podle svých představ. Konečně si užívat život podle svých přestav a nečekat až ….. Protože nikdo nevíme, kolik času máme….

 32. Miroslav Kardos napsal:

  1. V podnikani sa uz tocim cca 20 rokov, najviac co mi chyba je cas a sloboda, ktoru
  hladam v Jirkovych vodach. V tomto roku prechadzam na pravu stranu, totalnu volnost.

  2. Hodne ma oslovuju zaujimave temy, z tvojho podnikania z plaze, videa, zaujima ma
  aj technika ako dostat nahrate videa do vysielania medzi klientov.

  3. Po skromnosti sa dopracovat k tomu melounu.

 33. Monika K. napsal:

  1.JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Zatím jsem na levé straně.
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Jak a kde využít své nápady pro startupy, podnikání na netu, myšlenky, jak jsou na tom ti na pravé straně začátky a nyní, …
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Svoboda, svoboda, svoboda…

 34. Lucia Klapacova napsal:

  JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ? Dobry den :)! Zatial som podnikala raz, s priatelmi, ale bol to skor taky pokus a nedopadlo to dobre. Potom som v podstate tiez podnikala, mam svoju sro a robila som rozne konzultacne projekty, bolo to velmi zaujimave a aj financne uspesne, ale stale to bolo predavanie casu. Teraz uz mam svoj pribeh, ktory chcem predat a produkty, ktore chcem ponuknut, ucit, a som na ceste k tomu ako ich spenazit. Aj vdaka tvojim kurzom, Jirka. Mam rada pribeh Stane, tvojej dcery, dalej niektorych jej studentie, ktore ma v mojim zivote posunuli dalej, Marka Dzirasu, Tonyho Robbinsa, Oprah Winfrey, Paola Coelha.

  CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT? Potrebujem vediet mechanizmus toho, ako sa myslienka meni na hodnotu a hodnota na peniaze. Myslim, ze tu prvu cast mam zmaknutu, viem, aku hodnotu chcem ponukat, ale potrebujem doladit mechanizmus premeny hodnoty na peniaze.

  JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ? Velku! 🙂 Od decembra menim svoj zivote, prehrali sme volmi, ale odmietam ponuky na zamestnanie a mam plny volny cas na sustredenie sa na rozvoj svojho biznisu a dalsie vzdelavanie.

 35. Michala Cvrčková napsal:

  1) Inspirují mě příběhy jiných, ráda bych v tomto roce začala podnikat, ale zatím nevím v čem…
  2) Chci se především dozvědět, jakých chyb se v začátcích mám vyvarovat a jaká je páka na úspěšný start.
  3)Vzdělávám se prozatím pouze z knih, sledováním seminářů a zkušenostmi lidí z mého okolí

 36. Viera Genčanská napsal:

  1. Hoci som v podstate podnikavý typ, prešľapujem už nejaký čas na mieste.Príbehy iných ma inšpirujú, lebo cítim tú istú „krvnú skupinu“.
  2. O podnikaní by som sa potrebovala znova učiť a naučiť sa čo sa len dá, najlepšie všetko, čo by moja hlava obsiahla…
  Jirkovo písanie má vždy zdvihne, musím priznať.
  3.Bolo by najlepšie byť opäť na seminári v Prahe a učiť sa, učiť sa, učiť sa.

 37. Slavka napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ? Podnikala som niekolko rokov v oblasti uctovnictva, s priblizne 5 zamestnancami. Napriek tomu som nemala volny cas a vlastne som si vytvorila zamestnanie pre seba:-). Tak som podnikanie v tejto oblasti zanechala a teraz hladam co by som vymyslela…
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT? Ako podnikat na internete, navod, aby som nestracala cas niecim co uz je vymyslene a dosiahla rychlejsie vysledky. Ako zvladnut marketing a „predat sa“.
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ? Nadobudnut vedomosti ako premenit svoje napady na hodnotu a tuto hodnotu premenit na peniaze. Chcela by som ziskat hlavne slobodu a pasivny prijem.

 38. Jan Dostál napsal:

  1 Zatím trading, ale to je běh na dlouhou trať
  2 jak vytvořit hodnotu, která se dá prodat
  3 Myslím že 13 příběhů z nuly na sto bych se mohl inspirovat a nebo najít co mají společného

 39. Jirka napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Zatím jen příběh z levé strany.
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Znalosti a dovednosti
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  čas na rodinu a své zájmy

 40. Bohumil napsal:

  Dobrý večer. 1, Začal jsem před 3lety Tradingem. První mentor pro vzdělání byl p.Libor Činka. Našel jsem vaše společné které mě před třemi lety inspirovalo. Zvlášť když přišel první tvrdý dopad v live obchodování. 2, Zajímá mě podnikání a zajímá mě byznys obchodu,jak najíd ty správné lidi,zda je možné rozjet byznys při zaměstnání? 3, Motivace je ze všedního života jako zaměstnanec,touha po změně a odhodlání jednat.

 41. Eva Záhumenská napsal:

  1. Môj príbeh v podnikaní sa ešte poriadne nerozbehol, lebo sa stále akoby hľadám a skúšam rôzne veci, túžila by som to už konkrétne a poriadne rozbehnúť. Myslím, že mám životný príbeh zaujímavý, z ktorého by som chcela urobiť hodnotu pre druhých a potom následne peniaze, čas, slobodu pre seba. A veľmi ma inšpirujú príbehy druhých úspešných ľudí a aj váš Jirko a to veeeľmi.

  2. Potrebovala by som konkrétne vedieť ako veci, ktoré ovládam by som premenila konkrétne do praxe, aby som vytvárala z myšlienok a nápadov a môjho potenciálu hodnotu pre iných a potom následne peniažky. Pomohol by mi rozhovor alebo osobná konzultácia o konkrétnych veciach ako na to, v mojom konkrétnom prípade, aby som sa stále nemotkala do kruhu.

  3. Moja motivácia je veľká, lebo by som chcela to podnikanie konečne začať nejak poriadne robiť a vedieť ako na to denne a v konkrétnych krokoch. Sama rada vzdelávam. Som tu aj kvôli inšpirácii, novým veciam, konkrétnym návodom, aj o programoch info ma zaujíma a milujem vaše vzdelávanie a spôsob ako na to podnikanie idete, ako ho žijete, posúvate na vyššiu úroveň vo všetkom a ako to odovzdávate aj nám a inšpiruje ma veľmi váš podnikateľský aj osobný život, ako si ho potom následne užívate. A ten workshop by bol určite super, znie to riadne lákavo.

 42. Jaroslav Petřivý napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Nemám zkušenosti.
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  VŃemám konkrétní představu. Potřebuji se dozvědět co nejvíc.
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Změna.

 43. Jaroslav Duba napsal:

  1. Jsem OSVČ a ikdyž jsem měl v jednu dobu 6 zaměstnanců nikdy jsem oprvadu nepodnikal (nedostal jsem se na pravou stranu). Vždy jsem tam musel být.
  2. Cokoli co mi pomůže to konečně překlopit na pravou stranu.
  3. Zjednodušování a konkrétní postupy jak se dostat na pravou stranu.

 44. Hana Rolínková napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ? Na podnikání se teprve chystám.
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Hledám nápad, inspiraci …
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Chci si život užít, pomáhat lidem a vydělat si tím na život, po kterém toužím.

 45. Robert Lacko napsal:

  1. Podnikam už dlhšie. Podnikam v stavebníctve a v reklame. Vcelku sa mi darí, ale pri všetkých mojich zručnostiach ktoré ovládam by som si prial mat 3-násobok prijmu. Neviem sa vsak presadit spravne na trhu.
  2. Ako sa presadit alebo ake kroky spravit, aby to vsetko co viem som aj adekvátne prmenil na financný uspech.
  3. Informácií nieje nikdy dost a vzdy sa najde nieco co nas môže posunúť ďalej. Učím sa momentálne od Andyho Winsona a tiež od Johna Leeho. Behom krátkej doby tolko informácii, ktoré nielen nakopnú ale aj posúvaju na časovom horizonte dalej.

 46. Peter Almužňák napsal:

  1.JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Môj príbeh v podnikaní sa ešte nezačal.
  2.CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Všetko, čo mi pomôže byť úspešný.
  3.JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Mojou motiváciou sa vzdelávať je získať viac peňazí, väčšiu slobodu a získať viac času pre seba.

 47. marek napsal:

  1. Nepodnikal som doteraz.
  2. Neviem čo ma naštartuje.
  3.Žiť a nechať žiť.

 48. Richard napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ? > Podnikat jsem zatím nezkoušel.
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT? > Info jak na to a ověřit si, že to opravdu funguje.
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ? > Svoboda, čas a hlavně prachy.

 49. Iva Petráková napsal:

  1.JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Můj příběh teprve začíná. To co jsem dělala do teď bych nenazývala podnikáním..
  2.CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Potřebuji znát vše co je třeba.. Ráda bych věděla, kolik času trávíš nad svým podnikáním každý den Ty? Třeba v procentech oproti ostatnímu. A z čím mi můžeš pomoci? Poradit mi s rituály, jaké jsou tvé rituály a v jakém čase? Jak nastartovat nový způsob myšlení v praxi.
  3.JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Jsem zde kvůli změně svého podnikatelského přístupu. Kvůli informacím a zkušenostem zkušených podnikatelů. A chtěla bych více informací také o workshopu 13 NÁVODŮ +++ Z NULY NA MILIÓN.

 50. Terka napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Zatím jsem nepodnikala.
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Chybí mi zkušenost a info jak na to.
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ?
  Nezávislost a čas.

 51. Petr napsal:

  1. Vždy bylo (a stále je) mým snem podnikat, ale nikdy jsem nenašel odvahu na všechno se vykašlat, opustit zaměstnání, a věnovat se jenom soukromé činnosti. Měl jsem několik projektů, které nedopadly úplně najlépe, ale stále to nevzdávám a snažím se (zatím při zaměstnání) vybudovat prosperující e-shop. Vždy se rád poučím od úspěšnějších.

  2. Potřeboval bych se naučit roozdělit svůj čas mezi rodinu, podnikání a náročné zaměstnání (bez kterého zatím nedokážu rodinu uživit). Zaměstnání klidně jednou opustím, ale zatím se nejistoty moc bojím.
  Zároveň se chci dozvědět něco o fungujících trendech v získávání a udržení klientů. Sice něco o e-mail marketingu vím, ale ještě ho nedokážu využít naplno.

  3. Vím, že cesta samouka je velmi trnitá. Proto jsem moc rád, za každou možnost získat informace, které moje podnikání (a tím i můj vlastní život) posunou na nějakou vyšší (lepší) úroveň, a jsem ochotný (v rámci svého omezeného rozpočtu) za takové informace i zaplatit.

 52. Miroslav Šilar napsal:

  1) Můj podnikatelský příběh se doposud psát nezačal…
  2) Posbírat podklady, zkušenosti úspěšných a motivaci vyrazit.
  3) Vzdělávání se považuji za klíčový prvek ať je člověk na levé či pravé straně. Nikdy není člověk tak chytrý (moudrý) aby jej nedokázali obohatit další a zkušenější lidé.

 53. Jindřich napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ?
  Pokud pominu krátkou aférku, kde jsem podcenil rizika a jejich zajištění, spolu s přeceněním spolehlivost lidí, což jsem pak nějakou dobu splácel, tak aktuálně nepodnikám.

  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT?
  Jsem zaměstnanec, nemám se špatně, ale jde o profesi poměrně specializovanou na korporátní segment. Moc tam nevidím přidanou hodnotu pro masové nasazení a podnikat tímto směrem v korporátu moc nejde (zabetonované pozice současných dodavatelů). Necítím se ani příliš dobře při videoprezentacích – nejsem showman, není to „to moje“.
  Tedy způsoby jak najít něco jiného, kde se prolne to co umím a mohu nabídnout, s tím za co budou ostatní ochotni zaplatit. Něco, kde nepotřebuji kapitál pro začátek, kde nemusím zaměstnat hafo lidí (dokud nebudu v řádech milión+ provozního kapitálu).

  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ? V rámci prevence vyhoření jsem si dal několikaměsíční sabatical. Vstávání dle vlastního cirkadiálního rytmu, nikoli dle něčího nařízení, organizování dne podle toho jak já chci/potřebuji,… je to setsakra znát – na zdraví, náladě, spokojenosti.
  Leč úspory nejsou neomezené a brzy budu zase muset zvednout lopatu ze země. Raději už bych s plánem, jak příště do tohoto režimu přejít napořád.

 54. Tereza napsal:

  1.ještě jsem na levé straně.
  2.jak a v čem vůbec začít podnikat.
  3.čas a peníze

 55. Jiří napsal:

  1.Zatím zaměstnanec.
  2.Dovednosti a znalosti podnikatele-jaké náležitosti si ohlídat.
  3.Nezávislost, peníze a více času na rodinu

 56. Gabriela Bujileková napsal:

  Stále som zamestnancom, aj keď som mala zopár pokusov podnikať popri zamestnaní, ale asi to nebolo to práve orechové, nepokračujem v tom. V prvom rade určite potrebujem zmeniť nastavenie v hlave. A mojou motiváciou je mať časovú slobodu a nájsť spôsob ako pomôcť nielen sebe ale aj ostatným ľuďom. Pevne verím, že tieto kurzy mi pomôžu nájsť tu svoju cestu, inšpiráciu a odvahu. Veľká vďaka

 57. 1) Podnikám od roku 1990 jako školitel v oblasti výpočetní techniky a jako lektor angličtiny. Rád se učím od odborníků, kteří v životě něco dokázali a zústali normálními lidmi bez pocitu nadřazenosti. V současnosti začínám pronikat prostřednictvím Finakademie do problematiky opcí, zatím bez kapitálu.
  2) Nevím v čem pomoci, zatím jsem s opcemi na začátku.
  3) Jsem zde kvůli inspiraci, zajímá mě vše kolem opcí a burzy.

 58. Zdeněk napsal:

  1. Podnikám více jako 20 roků, přičemž žádná z firem neskončila s dluhy nebo ve ztrátě. Kdybych byl agresivnější a bezohlednější, mohl jsem vydělat více. Chci však mít klidné spaní a možnost se bez obav a studu podívat lidem do očí.
  Ano, inspirují mne příběhy jiných. Zvláště pak neúspěšné příběhy úspěšných. Ukazují, že i bohatí a úspěšní jsou omylní a chybující a nedělají věci vždy jen na první dobrou.
  2. Rozeznat důležité od nedůležitého. Být si vědom toho, co chci – jaký je cílový stav – a systematicky se mu přibližovat. Zbytečně si nekomplikovat život. Být razantnější a výkonnější. Nenechávat se brzdit snahou o dokonalost.
  3. Užívat si života. Dělat věci jednodušeji a lépe, se stejnými – raději však ještě lepšími – dosahovanými výsledky.

 59. Pavel Majer napsal:

  1) Malé zkušenosti z několika pokusů, které nedopadly dobře. Příběhy ostatních jsou pro mne určitě důležité, protože z nich můžu čerpat motivaci, energii a odhodlání k dosažení úspěchu na své cestě.
  2)Udržet soustředění, zaměření se na cíle, vytrvalost a odhodlání.
  3)Motivace ke vzdělávání – touha svůj život žít a ne jen přežívat, převzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou, vybudovat své podnikání o kterém sním a tím získat volnost a nezávislost.

 60. Ivana Červinková napsal:

  1. Mám relativně krátkou zkušenost s podnikáním jako OSVČ v oblasti poskytování služeb (revize,PO a BOZP). Zkušenost? Začátek náročný úplně na všechno (znalosti, organizace, získávání klientů, čas …) a příjem minimální. Později příjem stabilnější, ale stále jen na přežití a hlavně minimální časová svoboda. Vize budoucnosti? Nikdy nebudu pánem svého času. Takže jsem hledala … a nakonec našla příležitost v mlm systému.
  2. Vím, že jsem na správné cestě, ale musím hodně popracovat se svými „programy“, na sobě, prostě se učit. Všechno je logické, rozumově pochopitelné, ALE…. takže potřebuji pracovat na svém myšlení, inspirovat se a dostat to zkrátka pod kůži :-).
  3. Již jsem v jednom z placených kurzů, dává mi to smysl a snažím se ty věci hned dávat do praxe. Mám ráda akci.Těším se na vše, co cítím, že mi pomůže se posunout. Už nemám čas, ztrácet čas!

 61. Martina napsal:

  1. Můj příběh v podnikání není dobrý. Já jsem investovala a kamarádka si potom firmu prodala.
  2. Nevím v čem pomoci, třeba jsem i na té burze v mínusu. Asi potřebuji změnit pohled.
  3. Jsem zde kvůli inspiraci a novým věcem, protože díky tomu jsem to ještě nevzdala.

 62. Věra napsal:

  1. Můj příběh z podnikání? Začala jsem podnikat s dobrým kamarádem, podnikání se dařilo do chvíle, než se rozvedl, onemocněl a situace se změnila. Najednou už jsem nebyla společník, ale jen pracovnice na živnosťák. Neměli jsme mezi sebou žádnou smlouvu. Bylo to hned na začátku, nikdo nevěděl, do čeho jdeme. Už bych s nikým nepodnikala jen na dobré slovo. Je to zkušenost co něco stála. Teď dělám sama na sebe účetní- OSVČ, ale jsem i zaměstnaná. Moje podnikání mě neživí, jen přivydělávám.
  2. Co potřebuji vědět? No je to složité a ani nevím sama co. Nemůžu říct, že by mě toto podnikání nebavilo, ale sledování zákonů – mění se neuvěřitelně rychle a nevydrží pomalu ani rok. Je to únavné a nejisté. Člověk musí být pořád ve střehu. I časově je to náročné. Termíny jsou neúprosné. Potřebovala bych najít něco klidnějšího a méně náročného na čas. Člověk, který je zvyklý něco dělat asi těžko sedne a bude koukat před sebe.
  3.Motivace na vzdělání by byla, ale život je složitější. V této době se starám o svou maminku, která je vážně nemocná a tak mi zbývá než sledovat webináře, které mě drží ve při životě.

 63. Tereza Hanulíková napsal:

  1) hledám se v podnikání. Ted jsou to 2 roky co jsem začala podnikat. Jsem na mateřské a snažím se využít výhody dokud to jde. Hledám sama sebe😉
  2)hledám inspiraci motivaci námět.
  3) potřebuji asi odvahu

 64. Jan Poslušný napsal:

  1) podnikám od roku 1990 ve stavebnictví. Rád se učím od zkušených lidí, kteří v životě něco
  dokázali a nic ze sebe nedělají a jsou naprosto normální.

  2) pomáháš mi svým přístupem i zaměřením. Fokus a výdrž, zaměření

  3) Tvé Webináře mne inspirují a posilují

 65. Irena Tymlová napsal:

  1. Zatím žádný.
  2. Zamilovala jsem se do burzy, ale pořád se s tím nějak nemůžu poprat, abych byla dlouhodobě v zisku. Takže mě zajímají veškeré informace na toto téma.
  3. Největší motivací je svoboda, nezávislost a dělat práci která mě bude bavit a naplňovat.

 66. Renáta napsal:

  1. Zkušenosti s podnikáním mám, ale jsou takové spíš z druhé strany, jsem účetní. A to je hodně práce, hodně odpovědnosti a málo peněz. Dnešní účetní aby byla spíš právník a zákony a jejich neustálé změny mě spíš ubíjí. V současnosti jsem zaměstnanec a podnikám jen okrajově.
  2. Co potřebuju vědět, je cíl, kterým se vydat. Člověk má dělat něco, co ho opravdu baví, no nejsem si jistá svým zaměřením.
  3. Motivaci se vzdělávat mám stále, to potřebuji, snad už ta správná inspirace přijde…

 67. Ing. Jaroslav RENNER napsal:

  Myslím si, že by mně pomohl dvoudenní informacemi nadupaný workshop 13 NÁVODŮ +++ Z NULY NA MILIÓN

 68. Pavel Navrátil napsal:

  1) JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ? V podstate som väčšinu pracovného života robil montáže a servis zariadení (fotolaby ako SZČO, sterilizátory v nemocniciach ako zamestanec, výroba rozvádzačov-ako zamestanec). Som elektrikár, elektromechanik, pre seba som aj riešil anténu techniku. Ešte dnes pracujem ako technik väčšej spoločnosti – ako zamestnanec. Od určitého obdobia som sa dostal na stránky Davida Kirša a teraz to je moje smerovanie. Dostať sa do online podnikania. Tento obzor ma nasmeroval k osobnému rozvoju, k startupom ako investor s investíciou, MLM. Poznám ľavú aj pravú stranu.
  2)2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT? Mojou slabou stránkou je Time manažment, focus. Rád by som poznal stratégiu k delegovaniu. Najradšej si robím všetko sám. Technikálie zvládam. Strácam sa v Copywritingu. Nie som písmom výrečný. Tu by som rád poskládal skladačku k pasívnemu príjemu.
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ? Vytrvalosť. Viem, že veci fungujú, vesmír mi je naklonený. Preto sa nevzdávam.

 69. Marta Nosálová napsal:

  1. Pracovala som cca 11 rokov ako úspešná vedúca vinárne, bola som však zamestnanec. Nebola som spokojná so svojím mesačným platom, preto som začala pracovať popri zamestnaní v maklérskej poisťovacej spoločnosti. Odmeňovanie a práca cez MLM systém bola pre mňa ako matku, ktorá sa sama starala o dve dospievajúce deti oveľa výhodnejšia. Po 12-tich rokoch môjho budovania tímu sa maklérska spoločnosť rozdelila na 4 časti a v novovytvorenej maklérskej spoločnosti sme stratili následné provízie a iné profity. Tím spolupracovníkov sa rozpadal a ja som sa opäť zamestnala, lebo som to psychicky nezvládla.

  2. Zhasla vo mne vášeň z podnikania a sama ju nedokážem zapáliť. Sledujem a obdivujem úspešných ľudí, zúčastňujem sa rôznych seminárov, webinárov, kupujem si rôzne knihy, kurzy, ale stäle mi niečo chýba. Potrebujem od Teba Jirko radu, nasmerovanie. Ďakujem.

  3. Najväčšia motivácia pre mňa je finančne sa zabezpečiť. Na dôchodku (o necelé tri roky) sa budem venovať aktivitám, ktoré ma budú baviť a budú zarábať peniaze. Voľný čas chcem tráviť aj s mojimi vnukmi a priateľkami.

 70. Jana Františáková napsal:

  Ahoj Jirko, zatím jsem na levé straně, momentálně na MD se 3. dítkem a chci změnit práci. 1/Inspirují mne příběhy lidí jako jsi ty a taky Andy Winson, který pomáhá lidem v osobním rozvoji.
  2/ Zajímalo by mě, jak to děláš, že máš vnitřní nastavení po většinu času ve stavu prosperity 🙂 Jaký na to máš recept, návyk?
  3/ Motivace je velká- nechci se vracet do původní práce a dělat pro někoho do noci na úkor svého zdraví a rodiny. Chci si život užít a prožít ho se svými nejbližšími, pomáhat lidem a vydělat si tím na život, po kterém toužím. Hodlám jít do akce a měnit věci.
  Předem děkuji za odpověď a moc se na ni těším:-)
  Jana

 71. Ivana Voborská napsal:

  1)Jaký je tvůj příběh v podnikání? Můj příběh doufám začíná. 🙂 Zatím jsem bez podnikatelských zkušeností.
  2)Co opravdu potřebuješ vědět? Zajímá mě online marketing,myslím si, že zde leží peníze jak by se řeklo „na chodníku“, jen je sebrat. Avšak jako začátečník zatím nevím jak. Doufám, že se to brzy změní.
  3)Jakou máš motivaci se vzdělávat v podnikání? Mojí motivací je svoboda,ať finanční,tak hlavně časová. Momentálně jsem na rodičovské a nedokážu si představit, jak se vrátím do práce, do které se vlastně ani nechci vracet.

 72. Michal Tomášek napsal:

  1. Žádný.
  2. 20 % dovedností, znalostí a schopností, které mě dostanou při patřičné akci, do cíle.
  Abych se vyvaroval 80% omylů.
  3. Motivace: finanční i časová nezávislost, komunita (ve dvou se to lépe táhne).

 73. Vladimír Kříž napsal:

  1)Zatím jsem nepodnikal, jsem zaměstnancem
  2)Potřeboval bych podpořit v procesu změny myšlení zaměstnance na myšlení podnikatele, jak najít podnikatelskou příležitost a umět ji správně uchopit
  3)Hlavní motivací je touha získat časovou nezávislost, být pánem svého času a neprodávat svůj čas někomu jinému

 74. Jaroslav Hájek napsal:

  1. JAKÝ JE TVŮJ PŘÍBĚH V PODNIKÁNÍ? Zatím jsem dosud nepodnikal, nemám s tím zkušenosti. Rád bych se seznámil s konkrétními postupy, návody, jak na to. Dosud pracuji jako zaměstnanec ve státní sféře – zatím jsem na levé straně kvadrantu.
  2. CO OPRAVDU POTŘEBUJEŠ VĚDĚT? Nakousl jsem to v odpovědi na první otázku, chybí mi zkušenost, praxe. Potřeboval bych „kouče“, který by mě vedl nejen po stránce podnikatelské, ale i po stránce „správného“ myšlení. Abych neudělal zbytečné chyby na své cestě na pravou stranu hned na začátku a nezlomil si tak vaz.
  3. JAKOU MÁŠ MOTIVACI SE VZDĚLÁVAT V PODNIKÁNÍ? V první řadě je to ta nezávislost a čas. Stále nejsem „pánem“ svého času. Nejhorší pro mě je – jak začít? Odkud to mám vzít (jak to celé uchopit)? Jedu od nuly. Jako první vlaštovku, jak získat svůj čas pro sebe, půjčil jsem si v knihovně knížku 80/20.

 75. 1.Již řadu let se zabývám uměleckou tvorbou a psaním knih pro děti. Ráda bych se touto svoji vášní i uživila a představila své výtvory i ostatním. Pokouším se o to řadu let, ale pravděpodobně se špatnou strategií. Minulý rok jsem začala s on-line podnikáním se Stáňou, ale nedostatek času mi brání obsáhnout vše co je pro fungování tohoto systému potřeba. O samotné tvorbě ani nemluvím:-)
  2. Jak nastavit správně marketing, prodej. Jak to zařídit, abych se mohla věnovat plně jenom těmto činnostem a nemyslet stále na nedostatek financí….
  3. Jsem zde kvůli inspiraci, potřebě naučit se nové „universální“ osvědčené programy.

 76. Pavel Vician napsal:

  1 Mnohým ľuďom som skrášlil príbytky plotmi, schodištami,… Ale stále je to ľavá strana,
  2 Zmeniť nastavenie mysle
  3 Inšpirácia ktorú by som vedel uplatniť pri pre-nastavení mysle

 77. Katarína napsal:

  Zdravím Vás. Jsem kadeřnice a mám malé kadeřnictví ve vlastním domě.V roce 2012 jsem si přečetla knihu Bohatý táta chudý táta a to bylo jako pecka do hlavy.Podle návodu v knížce jsem začala nakupovat byty a pronajímat je.Dnes jich z manželem máme patnáct.Začala jsem psát e blok o tom jak jsme to dělali.Možná by to někoho zajímalo.Mně zas moc zajímá jak podnikáte vy ostatní jak se vám v podnikání daří a jak si můžeme navzájem pomoct.Přeji krásný den.

 78. Iva napsal:

  Příběhy jiných lidí mě zajímají, ale těžko se mi zjednodušuje ten můj, protože jsem s pár přestávkami na volné noze přes třicet let. Za tu dobu se situace několikrát zásadně změnila ve společnosti i v osobním životě.
  Jsem žena nad padesát let, výtvarnice, designerka, umělkyně :-), vystudovaná pedagožka, uprchlá ze školství ještě za totality, s manželem i z Ostravy do Prahy. Tehdy jsme koupili zříceninu staré kovárny na okraji Prahy a nastěhovali se do ní. Občas náš příběh i tvorba proběhly časopisy o bydlení. Dařilo se nám vydělat dostatek peněz prodejem drobné keramiky na Karlově mostě a v centru Prahy. Ale neuměli jsme rozumně investovat do naší budoucnosti, spíše jsme během sametové revoluce značnou část peněz vydali, protože muž se veřejně velice angažoval a já jsem se nestačila sama starat o roční dítě a v nedodělaném domě ještě vyrábět keramiku na prodej. Později jsme se už i se třetím dítětem dostávali zase do lepšího postavení, prodávali jsme keramiku přes galerie a pro individuální zákazníky jsme vytvářeli většinou umělecké obklady na míru.
  To zlepšování finanční situace znovu padlo s odchodem manžela od rodiny. Opět jsem sbírala sílu a hledala možnost samostatného uplatnění, abych třem dětem a sobě udržela společný domov a ateliér pro mou práci. Vůbec jsem netušila, jak to zvládneme, byly to hodně těžké roky. Denně jsem prosila nahoru o pomoc. Rychle jsem se musela učit fungovat v nových situacích, o kterých jsem do té doby neměla tušení. Naštěstí jsem kolem sebe měla dost laskavých pomocných rukou, takže dnes můžu i pokračovat v tom, v čem jsem šťastná. To je ve světě umělecké tvorby, krásných věcí a interiérů. Jsem asi spíš vizionářka, pravidelná opakovaná činnost mi dělá potíže.Zatím zvládám tři roky otevírat zájemcům 17. den v měsíci ateliér jako malou domácí galerii, kam občas zvu i jiné umělce. Snažím se pochopit, co je můj největší přínos ostatním, kde jsou moji zákazníci a jestli dokážu fungovat s převahou pravé hemisféry ve světě silných levých hemisfér :-)na internetu. Zatím se učím, sleduji a chci pojmenovat své silné proč a jak…..

 79. Alžbeta napsal:

  Dobrý večer. Moj príbeh v podnikaní je zatiaľ iba v mojej hlave… chcem začať, končí sa mi materská dovolenka a prišiel ten čas aby som sa zvyditeľnila, mám veľké plány. UČÍM SA OD TÝCH NAJLEPŠÍCH.. .V živote uspeli… Takže som aj váša žiačka. Moja inšpirácia je pomôcť sebe,nájsť zmysel života a tak budem vedieť pomáhať ľuďom

 80. Pavel Kučera napsal:

  1) Podnikám jako projektant elektro, což znamená konkrétní řešení pro jednotlivce. Dřív jsem také realizoval instalace, zaměstnával jsem 4 lidi. Bylo to zejména v oblasti spalování a hospodaření s dřevním odpadem. Nevymahatelnost pohledávek mne ale donutila k ukončení činnosti. To byla tvrdá rána, z které jsem se dlouho vzpamatovával. Nakonec jsem zůstal u projektů.
  2) Potřebuji nakopnout, abych začal něco jiného, co třeba není technicky tak složité, jako je projektování. Potřebuji pomoc při rozjezdu nového projektu.
  3) Jsem zde kvůli inspiraci, zajímá mě okolo podnikání.

 81. Michal Tomášek napsal:

  1. Prozatím není žádný.
  2. Dovednosti a znalosti podnikatele nezbytné pro byznys, hledání inspirace.
  3. Jsem zde kvůli inspiraci a novým věcem, které mi pomohou při cestě na pravou stranu.
  Účastním se placených programů.

 82. Slavomíra Szentiványi napsal:

  1. Áno, vypracovala som sa na experta v oblasti výrobnej logistiky. Tvorím OPTIMÁLNE RIEŠENIA v riadení výroby. Mám za sebou riešenia a postupy pre inovatívne riadenia nákladov podniku. Hľadám cestu ako ho viesť do praxe.

  2. Dovednosti a znalosti podnikateľa, predajcu. Preložiť moje vedomosti do jazyka cieľových zákazníkov.

  3. Ste podnikateľ, máte veľa skúseností s výrobnými podnikmi. Možno Ste pre mňa potencionálne vhodný obchodný partner?! 😊

 83. Anna Brettová napsal:

  Zdravím. Hneď na začiatku chcem podotknúť, že nepatrím do skupiny „cet“ ale „sát“ níkov. Podnikali sme s manželom bok po boku od roku 2006. Keď som ostala sama, natrafila som na Vaše články na internete a tie ma inšpirovali. A povedala som si: keď už trhám siedmy meter života nebude to snáď nikomu vadiť keď sa zamiešam medzi omladinu. Ten pokus musí o to stáť a možem získať nové skúsenosti aj keby som hneď nemala získať peniaze. Som úplný začiatočník. A preto ani neviem, na čo by som sa vlastne mala, alebo chcela spýtať. Priznám sa, že som nepriznala farbu ani deťom. Nechcem, aby ma odradzovali. Oni vedia najlepšie, že pokulhávam v obsluhe počítača aj mobilu. V Prahe sa príliš nevyznám, ale work shop je veľmi lákavý.

Přidat komentář