HODNOTA JAKO KLÍČ

K PROSPERITĚ

ZJÍSTÍTE, JAK A PROČ NAJÍT ŘEŠENÍ PRO LEPŠÍ ŽIVOT A PENÍZE!

TAJNÁ PORADA & FÉROVÁ DOHODA

0
lidí
se přihlásilo na tento webinář - tajnou poradu!

ZDE SE KONALO VYSÍLÁNÍ:

Bonusové video k dnešnímu tématu (neplánováno)

Podívejte se na bonusové video k tématu webináře, které vzniklo jako impuls na otázky, komentáře, emaily od příznivců programů ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ... Jirka

PROČ JE TENTO WEBINÁŘ NĚCO, JAKO "TAJNÁ PORADA"?

JSOU PRO TO TŘI DŮVODY:

 • 1
  AKCE JE TAJNÁ!
  Na tento webinář nedělám žádné promo, pouze posílám pozvánku emailem pro pár vyvolených. Patříte mezi ně!
 • 2
  HODNOTA JAKO KLÍČ K PROSPERITĚ
  Na webinář mám pro vás připravenou krátkou přednášku na téma HODNOTA JAKO KLÍČ K PROSPERITĚ a k řešení cesty k lepšímu životu nejen pro rok 2019!
 • 3
  FÉROVÁ DOHODA
  Na webináři se s vámi chci poradit, očekávám spolupráci a nabídnu vám FÉROVOU DOHODU. Projekt, který vám umožní být ve hře... Dáme tomu druhou a poslední šanci!

Níže v textu máte obsah přednášky a zejména podrobné informace k FÉROVÉ DOHODĚ.

Podívejte se na ně, vyplňte dotazník a podívejte se na záznam webináře!

HODNOTA A ŘEŠENÍ

Položili jsme si těchto 7 klíčových otázek!

<< Ukázali jsme si postup, jak je řešit >>


 • 1
  Na čem vám v životě nejvíce záleží?
 • 2
  Na čem záleží v životě lidem kolem vás?
 • 3
  Co v životě, v podnikání, v práci, nebo v penězích řešíte?
 • 4
  Co nejvíce řeší lidé kolem vás a jak jim můžete pomoci?
 • 5
  Co jste ochotní udělat pro sebe?
 • 6
  Co jste ochotní udělat pro ostatní lidi?
 • 7
  Co jste ochotní udělat pro svoje peníze?

Jistě tušíte správně, že KLÍČ k řešení je slovo HODNOTA. Probrali jsme ho tedy ze všech stran a ukázal jsem vám, jak dojít v myšlení k těm správným hodnotám, kvůli kterým se vám bude ráno dobře vstávat z postele a budete se těšit na vše, co si naplánujete.

Probrali jsme proces, jak z myšlenky vznikla hodnota, kterou lze následně přetavit na peníze a lepší život pro sebe i pro lidi kolem. Je to jednoduchý myšlenkový postup, který funguje! Přijďte si pro něj!

Chcete pro sebe opravdu lepší život, více peněz, více času a svobody pro sebe a prostor pro vaše sny a vize? Potom pro to prostě něco udělejte! Co? Dozvíte se na webináři!

A NYNÍ TO NEJLEPŠÍ...

NAŠE TAJNÁ AKCE!

FÉROVÁ DOHODA

V životě a v podnikání řešíme mnoho věcí. Cílem je něco získat, změnit nebo se posunout. V tom procesu se musíme učit uzavírat dohody. Dohody sami se sebou i dohody s jinými lidmi. Dohody psané i nepsané. Dohody postavené na principu občanského či obchodního práva. Dohody založené na neformálních vztazích, hodnotách i cílech. Dohody vynucené i dohody svobodné. Zkrátka a dobře, mám pro vás jistý miniprojekt, který jsem nazval FÉROVÁ DOHODA.

O čem může být naše férová dohoda?

Jakou máme hodnotu, co nabízíme a co za ní můžeme dostat? Jakou dohodu spolu můžeme uzavřít tak, aby byla oboustranně prospěšná?

Vycházejme z těchto tezí:

I. Co pro vás udělám já

Já mám k dispozici jisté know-how a postup, jak z myšlenky dělat hodnotu a následně peníze. Funguje mi skvěle, na lusknutí prstu, je to easy, jednoduché, propracované... Sype to peníze, vyrábí svobodu a čas. A chci vám to předat.

Většina z vás toto know-how nemá a vím, že to potřebujete. Na druhé straně existují důvody, proč nejste v akci. Čas, peníze, nepochopení příležitosti, strachy a obavy? Pokud nejde o zdraví či mentální nekompetenci, nevidím jiné důvody, proč ještě nejste v akci?

Udělám s vámi FÉROVOU DOHODU, jak vás do akce dostat přijatelnou cestou tak, abych vám to umožnil a bylo to fér na obě strany. To je první část dohody - předám vám svoje know-how za férových podmínek!

II. Co pro mně uděláte vy

Vy máte k dispozici jisté informace, které pro změnu nemám já. A velmi by se mi hodily. Vlastně jsou pro mně a pro moje podnikání zcela strategické!

Vím, že byste mi je rádi předali a pomohli tak mému podnikání. Na vysílací stránce webináře, na kterou se dostanete jednoduchou registrací, je postup a návod, jak můžete pomoci vy mně a mému podnikání.

Uděláte se mnou FÉROVOU DOHODU - věnujete trochu času a energie vy pro mne a umožníte mi dozvědět se pro mně klíčové věci. To je druhá část dohody - předáte mi tyto informace za férových podmínek!

III. Jak uděláme z hodnoty peníze

Vaše informace a vaše pomoc mají také hodnotu, hodnotu pro mně, moje podnikání a tím i pro další lidi. Já tuto vaši vámi poskytnutou hodnotu zpracuju a pošlu dále tak, abych z ní vyrobil užitek a tím další hodnotu pro další lidi. Nechci po vás práci zdarma, chci poctivý a fér přístup. Bude vás to stát pár desítek minut zamyšlení, vyplnění odpovědí v dotazníku FÉROVÁ DOHODA  prostě mi pošlete tyto informace ke mně.

Moje know-how má svoji hodnotu a nemám důvod ji jakokoliv snižovat. Ale to, co mohu udělat je, že vám umožním započíst vámi poskytnutou hodnotu do ceny mých kurzů. Nebude to tedy sleva, ale výměnný obchod, vyměním s vámi hodnotu za hodnotu. To je fér nabídka.

IV. Jak na to

Níže mám pro vás připravený dotazník. Jde o informace, které mě opravdu zajímají a které jsou důležité pro obsah mých programů, sdílení know-how, návodů. Prostě chci pro vás dělat to nejlepší a to, co potřebujete. Proto od vás potřebuji reálnou a pravdivou zpětnou vazbu a informace.

Vyplňte prosím tento dotazník a přečtěte si, jaká bude jeho hodnota pro vás!

Dotazník FÉROVÁ DOHODA máte zde:

Klikněte na následující stránku, na které najdete svůj dotazník.

Je to jednoduché - vyplňte jej poctivě a nejlépe, jak dovedete a dalším kliknutím mi jej prostě pošlete. Poskytnuté informace budu považovat za důverné a použiju je výhradně pro svou další činnost pro vás! Jirka

ZDE VYPLŇTE DOTAZNÍK!

Já vám za tyto informace dám toto plnění:

EXTRA PRÉMIE ZA EXTRA HODNOTU!

POZOR! Mám pro vás tuto poptávku, která má pro mě extra hodnotu! Vaše zpětná vazba je hodnota pro mně. Můj bonus má extra hodnotu pro vás. Skvělý barter byznys, co myslíte?

Je to fér poptávka, co myslíte?

UPOZORNĚNÍ: Podmínky pro vstup do kurz podle FÉROVÉ DOHODY zašlu pouze těm z vás, kdo o to stojíte a vyplníte dotazník a zúčastníte se webináře - tajné porady.

Prostě - přátelé, děláme byznys 💎!

JAKÉ BUDE PLNĚNÍ A HODNOTA - PŘEČTĚTE SI NÍŽE...

Za férovou spolupráci a poctivé vyplnění dotazníku dostanete toto plnění:

BONUS 25 % v hodnotě 1 000 korun do kurzu CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU PREMIUM 

BONUS 40 % v hodnotě 4 000 korun do kurzu MOSTY PŘES RUBIKON BUSINESS

Získáte tak odměnu 1 000 až 4 000 korun za pár desítek minut práce. Mezi námi, dostanete protiplnění – hodnotu, na které já a můj tým makáme 3 měsíce... Zaplatím za vás 1 000 nebo 4 000 korun z ceny kurzu. To je fér nabídka, co myslíte?

👉 Ještě vám ji vylepším, protože jsem si jistý, že budete držet férovou dohodu!

👉 Připravím pro vás komfortnější platební podmínky za poskytnutí mé části plnění - to jest kurzů.

👉 Umožním těm z vás, kdo to potřebujete - platbu vybraného kurzu s cenou bez DPH, ušetříte tak cash 21%.

👉 Umožním těm z vás, kdo to potřebujete - platbu kurzu na splátky. Vím, že po obsahu kurzu toužíte a to hlavní, co řešíte, jsou peníze a vaše osobní cash-flow. Tento můj přístup vám pomůže. Rozložíte si platbu na 3 nebo 6 měsíců. A já budu věřit, že férově dodržíte smlouvu a já obdržím mnou poskytnuté plnění. 

Z naší FÉROVÉ DOHODY budete nadšeni!

UDĚLEJTE TYTO TŘI VĚCI:

 • 1
  1. Vyplňte mi dotazník FÉROVÁ DOHODA!
  Vyplňte dotazník i když nakonec akci nevyužijete. Vrátíte mi tak prostě energii, kterou jsem do vás vložil, bude to odměna pro mně.
 • 2
  2. Přijďte na webinář!
  Přijďte si pro přednášku HODNOTA JAKO KLÍČ K PROSPERITĚ. Nepochybuji o tom, že to pro vás bude užitečné, předám vám hodnotu...
 • 3
  3. Tajná dohoda!
  Udržujte prosím tyto informace, podmínky FÉROVÉ DOHODY a vše, s čím jsem se na vás s důvěrou obrátil, v tajnosti. Bude to fér... Díky! Jirka

Jirka Mazur

Dotazník FÉROVÁ DOHODA máte zde:

Klikněte na následující stránku, na které najdete svůj dotazník.

Je to jednoduché - vyplňte jej poctivě a nejlépe, jak dovedete a dalším kliknutím mi jej prostě pošlete. Poskytnuté informace budu považovat za důverné a použiju je výhradně pro svou další činnost pro vás! Jirka

ZDE VYPLŇTE DOTAZNÍK!

Komentáře a dotazy můžete psát zde:

Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosíme o strpení, je potřeba ho ručně schválit! Poté se zde zveřejní :-). Je tedy možné, že pokud se pokoušíte vložit komentáře znovu, vyskočí Vám hláška "Tento komentář je patrně duplicitní, ...", pokud se to tedy stane, pak jste již váš komentář zaslali a čeká ve frontě na schválení – to provádíme několikrát denně. Děkujeme za pochopení.

 1. Peter Krajčovič napsal:

  dotaznik so ešte nevyplnil dam to cez vikend da sa ešte prihlasiťdo kurzu?

  dik

  PK

 2. Jan Buriánek napsal:

  Zdravím Jirku Mazura,

  bylo by možné zpřístupnit dotazník Férové dohody, nepovedlo se mi odeslat již odpovědi v uvedeném čase, bohužel jsem se rozvášnil v odpovědích děkuji za pochopení, případně poslat dotazy emailem

  JB

  P.S.: Ani mi nejde o nabídku, tento program momentálně nevyužiji, jelikož se chci zaměřit momentálně na kurz Hrajeme si na burze a uplatnění informací v praxi!

Přidat komentář