HODNOTA JAKO KLÍČ

ZLATÁ VSTUPENKA...

Záznam z webináře již není k dispozici!
Jeho téma a obsah budeme podrobně probírat v kurzu
TŘI KLÍČE Z PRAVÉ STRANY!

 FÉROVÁ DOHODA

NÍŽE MÁTE TEXT "FÉROVÁ DOHODA" 

S ODKAZEM NA DOTAZNÍK!

FÉROVÁ DOHODA

V životě a v podnikání řešíme mnoho věcí. Cílem je něco získat, změnit nebo se posunout. V tom procesu se musíme učit uzavírat dohody. Dohody sami se sebou i dohody s jinými lidmi. Dohody psané i nepsané. Dohody postavené na principu občanského či obchodního práva. Dohody založené na neformálních vztazích, hodnotách i cílech. Dohody vynucené i dohody svobodné. Zkrátka a dobře, mám pro vás jistý miniprojekt, který jsem nazval FÉROVÁ DOHODA.

O čem může být naše férová dohoda?

Jakou máme hodnotu, co nabízíme a co za ní můžeme dostat? Jakou dohodu spolu můžeme uzavřít tak, aby byla oboustranně prospěšná?

Vycházejme z těchto tezí:

I. Co pro vás udělám já

Já mám k dispozici jisté know-how a postup, jak z myšlenky dělat hodnotu a následně peníze. Funguje mi skvěle, na lusknutí prstu, je to easy, jednoduché, propracované... Sype to peníze, vyrábí svobodu a čas. A chci vám to předat.

Většina z vás toto know-how nemá a vím, že to potřebujete. Na druhé straně existují důvody, pro nejste v akci. Čas, peníze, nepochopení příležitosti, strachy a obavy? Pokud nejde o zdraví či mentální nekompetenci, nevidím jiné důvody, pro ještě nejste v akci?

Udělám s vámi FÉROVOU DOHODU, jak vás do akce dostat přijatelnou cestou tak, abych vám to umožnil a bylo to fér na obě strany. To je první část dohody - předám vám svoje know-how za férových podmínek! Získáte vstup do vybrané verze kurzu za nejlepší cenu, nebo na splátky, bez PDH - prostě jak si vyberete!

II. Co pro mně uděláte vy

Vy máte k dispozici jisté informace, které pro změnu nemám já. A velmi by se mi hodily. Vlastně jsou pro mně a pro moje podnikání zcela strategické!

Vím, že byste mi je rádi předali a pomohli tak mému podnikání. Na vysílací stránce webináře, na kterou se dostanete jednoduchou registrací, je postup a návod, jak můžete pomoci vy mně a mému podnikání.

Uděláte se mnou FÉROVOU DOHODU - věnujete trochu času a energie vy pro mne a umožníte mi dozvědět se pro mně klíčové věci. To je druhá část dohody - předáte mi tyto informace za férových podmínek!

III. Jak uděláme z hodnoty peníze

Vaše informace a vaše pomoc mají také hodnotu, hodnotu pro mně, moje podnikání a tím i pro další lidi. Já tuto vaši vámi poskytnutou hodnotu zpracuju a pošlu dále tak, abych z ní vyrobil užitek a tím další hodnotu pro další lidi. Nechci po vás práci zdarma, chci poctivý a fér přístup. Bude vás to stát pár desítek minut zamyšlení, vyplnění odpovědí v dotazníku FÉROVÁ DOHODA  prostě mi pošlete tyto informace ke mně.

Moje know-how má svoji hodnotu a nemám důvod ji jakokoliv snižovat. Ale to, co mohu udělat je, že vám umožním započíst vámi poskytnutou hodnotu do ceny mých kurzů. Nebude to tedy sleva, ale výměnný obchod, vyměním s vámi hodnotu za hodnotu. To je fér nabídka.

IV. Jak na to

Níže mám pro vás připravený dotazník. Jde o informace, které mě opravdu zajímají a které jsou důležité pro obsah mých programů, sdílení know-how, návodů. Prostě chci pro vás dělat to nejlepší a to, co potřebujete. Proto od vás potřebuji reálnou a pravdivou zpětnou vazbu a informace.

Vyplňte prosím tento dotazník a přečtěte si, jaká bude jeho hodnota pro vás!

Dotazník FÉROVÁ DOHODA máte zde:

Klikněte na následující stránku, na které najdete svůj dotazník.

Je to jednoduché - vyplňte jej poctivě a nejlépe, jak dovedete a dalším kliknutím mi jej prostě pošlete. Poskytnuté informace budu považovat za důverné a použiju je výhradně pro svou další činnost pro vás! Jirka

ZDE VYPLŇTE DOTAZNÍK!

Já vám za tyto informace dám toto plnění:

BONUS 25 % v hodnotě 1 000 korun do kurzu CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU PREMIUM 

BONUS 40 % v hodnotě 4 000 korun do kurzu MOSTY PŘES RUBIKON BUSINESS

Získáte tak odměnu 1 000 až 4 000 korun za pár desítek minut práce. Mezi námi, dostanete protiplnění - hodnotu, na které já a můj tým makáme 3 měsíce... Zaplatím za vás 1 000 nebo 4 000 korun z ceny kurzu. To je fér nabídka, co myslíte?

👉 Ještě vám ji vylepším, protože jsem si jistý, že budete držet férovou dohodu!

👉 Připravím pro vás komfortnější platební podmínky za poskytnutí mé části plnění - to jest kurzů.

👉 Umožním těm z vás, kdo to potřebujete - platbu vybraného kurzu s cenou bez DPH, ušetříte tak cash 21%.

👉 Umožním těm z vás, kdo to potřebujete - platbu kurzu na splátky. Vím, že po obsahu kurzu toužíte a to hlavní, co řešíte, jsou peníze a vaše osobní cash-flow. Tento můj přístup vám pomůže. Rozložíte si platbu na 3 nebo 6 měsíců. A já budu věřit, že férově dodržíte smlouvu a já obdržím mnou poskytnuté plnění. 

EXTRA PRÉMIE ZA EXTRA HODNOTU!

POZOR! Ještě mám pro vás tuto poptávku, která má pro mě extra hodnotu!

Natočte mi krátké video ve stylu CO NA SRDCI, TO NA JAZYKU, to znamená easy, bez střihů a zbytečností na vybrané téma:

» V čem pro sebe vidím hodnotu programu CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

» Proč chci pro sebe jeden z KLÍČŮ Z PRAVÉ STRANY, který a proč. Co s nim budu dělat?

» V čem vidím pro sebe hodnotu naučit se proces od Jirky Mazura - jak z myšlenky dělat hodnotu a peníze...

» Nebo prostě vyzkoušejte ono "co na srdci, to na jazyku" a uvidíme, co z vás vypadne?

!!! Odkaz na udělané video na Youtube nebo na úschovně či FB > pošlete na můj email jirka@jirimazur.cz 

JAKÉ BUDE PLNĚNÍ A HODNOTA?

Pokud mi zašlete svoje video přes Youtube kanál, nebo Úschovnu či podobně v přiměřené kvalitě a s obsahem, který bude dávat smysl, v délce cca 2 - 4 minuty, potom ode mě budete mít vybranou variantu kurzu PREMIUM nebo BUSINESS za 50%, to jest polovinu zaplatím za vás!

Myslím, že se vyplatí zapojit hlavu a udělat akci za ve stylu PÁR MINUT ZA PÁR TISÍCOVEK..?

Vyberu jedno nejlepší video (pokud jich bude alespoň 10) a vítěz od mně dostane kurz MOSTY PŘES RUBIKON BUSINESS zcela zdarma. Podmínkou je samozřejmě kvalita a ať mám z čeho vybírat.

Je to fér poptávka, co myslíte?

UPOZORNĚNÍ: Podmínky pro vstup do kurz podle FÉROVÉ DOHODY zašlu pouze těm z vás, kdo o to stojíte a vyplníte dotazník a zúčastníte se webináře - tajné porady.

Prostě - přátelé, děláme byznys 💎!

 

Z naší FÉROVÉ DOHODY budete nadšeni!

UDĚLEJTE TYTO DVĚ VĚCI:

  • 1
    1. Vyplňte mi dotazník FÉROVÁ DOHODA!
    Vyplňte dotazník i když nakonec akci nevyužijete. Vrátíte mi tak prostě energii, kterou jsem do vás vložil, bude to odměna pro mně.
  • 2
    2. Tajná dohoda!
    Udržujte prosím tyto informace, podmínky FÉROVÉ DOHODY a vše, s čím jsem se na vás s důvěrou obrátil, v tajnosti. Bude to fér... Díky!

Jirka Mazur

Dotazník FÉROVÁ DOHODA máte zde:

Klikněte na následující stránku, na které najdete svůj dotazník.

Je to jednoduché - vyplňte jej poctivě a nejlépe, jak dovedete a dalším kliknutím mi jej prostě pošlete. Poskytnuté informace budu považovat za důverné a použiju je výhradně pro svou další činnost pro vás! Jirka

ZDE VYPLŇTE DOTAZNÍK!

Komentáře a dotazy můžete psát zde:

Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosíme o strpení, je potřeba ho ručně schválit! Poté se zde zveřejní :-). Je tedy možné, že pokud se pokoušíte vložit komentáře znovu, vyskočí Vám hláška "Tento komentář je patrně duplicitní, ...", pokud se to tedy stane, pak již jste váš komentář zaslali a čeká ve frontě na schválení - to provádíme několikrát denně. Děkujeme za pochopení.

Přidat komentář