Jirka Mazur, Andy Winson, Tomáš Gřešek a Ivana Cikánková

probrali skvělá témata lepšího života i peněz zde - na této stránce!

MOSTY PŘES RUBIKON

JAK Z MYŠLENKY UDĚLAT HODNOTU, PENÍZE A CASH-FLOW?
JIRKOVY IKIGAI NÁVODY PRO LEPŠÍ ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ!

ZDE SE MŮŽETE PODÍVAT NA ZÁZNAM DIGIPÁRTY!

0
lidí
se přihlásilo na tento webinář!

Můj formát DIGIPÁRTY má 5letou tradici a desítky tisíc shlédnutí!

JEŠTĚ MÁTE ČAS:


Prémiový obsah pro účastníky DIGIPÁRTY je zde!

Klikněte na tlačítko nebo obrázek MYŠLENKOVÁ MAPA MOSTY PŘES RUBIKON a získejte návod jak z hodnoty, myšlenky a peněz dělat cashflow.  

Návod, jak na to! Po kliknutí se vám otevře nová web stránka - dejte si ji ULOŽIT, zadejte si místo v adresáři ⇒ zde se vám myšlenková mapa uloží jako PDF. Poté si ji otevřte ve svém počítači a pracujte s ní jako s běžným PDF - to jest můžete přibližovat a oddalovat jednotlivé části a měnit jejich polohy na monitoru, to jest efektivně prohlížet.

Poznámka: na web stránce se vám bude s myšlenkovou mapou pracovat špatně, musíte si ji uložit k sobě. Je vaše! V případě problému či dotazů mi klidně napište. Doporučuji prostudovat si tuto myšlenkovou mapu před zahájením webináře a digipárty, abyste mohli zaměřovat pozornost na sdělení z akce.  Jirka

Probrali jsme vaše 

CESTY PŘES RUBIKON

Překročit pomyslný Rubikon je mnohdy těžké. Nevíte proč a kde. Nevíte, co vás čeká na druhé straně. Tušíte, že cesta zpět není možná. Zvláště když svému okolí oznámíte: „Jdu na druhou stranu a již nikdy zpátky...“ Budou se na vás dívat jako na blázna. Nebudou vám věřit, budou vás zrazovat, budou vám přednášet chvalozpěvy na svět, ze kterého chcete utéct, protože jste v pasti. Ano, z osobní zkušenosti vím, že to není lehké.

Proto jsem pro vás dal dohromady sérii obsahu, rad a návodů, které jsem symbolicky nazval MOSTY PŘES RUBIKON. Vím, že se vám už nebude chtít zpět, když to dáte! Pomůžu vám, jak jen to půjde! Probereme...

JAK Z MYŠLENKY A HODNOTY UDĚLAT PENÍZE A CASH-FLOW

 • 1
  MAPA SMĚR TERRA INCOGNITA
  Hic sunt leones, zde jsou lvi. Ano, cesta podnikání je cestou do země neznámé, do odlehlých koutů světa a kontinentu IMAGINACE. Vybavíme se mapou pro podnikání a dáme směr MOSTY PŘES RUBIKON! V této části vás naučím pracovat v myšlenkových mapách vytvářet projekt vlastního podnikání. Bude to váš první most přes RUBIKON do země neznámé...
 • 2
  PRŮVODCE BOJOVNÍKA A PRVNÍHO ČLOVĚKA
  Ano, budete zaručeně první člověk, který vstoupí na své výsostné území svého Nového světa. Bojovat se lvy, s vlky, potažmo se SYSTÉMEM o vlastní svobodu, čas a peníze. Je třeba se vybavit motivací a opravdovou TOUHOU. Jak to funguje v podnikání? Svět, který v podnikání budujete, je jen vás a je vždy pro vás i pro další lidi něco, jako neznámým územím. Povíme si několik zázad o tom, jak BUDOVAT VLASTNÍ SVĚT v podnikání a proč to máte udělat!
 • 3
  TAJEMSTVÍ IMAGINACE A NEKONEČNÉHO ZDROJE
  Odkud se bere nekonečný zdroj inspirací pro lepší život v podnikání? Jak vznikají nápady, myšlenky a akce, které vedou k penězům, ke svobodě a k vytouženým cílům? Jak zdolat překážky a nacházet zkratky? Jak to celé vymyslet? Nebo odpracovat? Peníze, bohatství, příležitosti - vše vzniká procesem myšlení. Můžete soáhnout všeho, co si vaše mysl umí představit a čemu věříte. Povíme si, jak může fungovat v praxi podnikání něco, jako TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI. Bude to zcela zásadní téma!
 • 4
  TAJNÉ STEZKY A MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ
  Peníze, svoboda, čas, seberealizace a vše, co v životě máme, je výsledkem myšlení. Jak nastavit mysl, aby vyráběla ty správné zdroje? Jak nastavit cesty a tajné stezky? Jak vyrábět mapy, schémata a plány na cestu? Naučím vás strategii, kterou nazývám TAJNÉ ZLATÉ STEZKY V PODNIKÁNÍ! Probereme ono MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ přímo na myšlenkové mapě. A přidáme návod na to, jak myslet správně směr Pravá strana...
 • 5
  JAK Z MYŠLENKY A HODNOTY UDĚLAT PENÍZE
  Krásné téma, krásná představa, ale těžší realizace. Můžeme dosáhnout všeho, co si dokážeme představit. Jak to ale udělat? Jak z tisíců myšlenek najít tu pravou a jaký je možný postup v praxi? Povím vám pár příběhů o tom, jak jsem procesem myšlení rozpohyboval velké peníze. Projdeme postup, jak z myšlenky udělat hodnotu a následně peníze!
 • 6
  IKIGAI BUSINESS – CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU NA PRAVÉ STRANĚ
  Odhalíme místo, kde se nachází váš potenciál. Podrobně si projdeme systém IKIGAI a to, jak funguje na PRAVÉ STRANĚ, to jest v podnikání. Doporučím vám postup, jak najít svoje IKIGAI v podnikání! Probereme následně, co s tím. Tento myšlenkový koncept vás nakopne správným směrem. Nejen v začátku podnikání, ale kdykoliv u nového projektu. Business IKIGAI podle Jirky Mazura
 • 7
  21 RAD PRO CESTU PODNIKATELE
  Něco o startupech plus 21 rad pro cestu podnikatele. Mám pro vás sérii rad, které vám pomohou v jakékoliv fázi podnikání a které musíte mít na paměti, abyste rozpohybovali myšlemku, hodnotu, peníze a cashflow.
 • 8
  STROJ A AUTOMAT NA PENÍZE, ČAS a SVOBODU
  Můj bonus do obsahu kurzu - Jirkův automat na peníze. V první části kurzu CKLŽ si povíme, jak z myšlenky udělat hodnotu. V této business části s vámi proberu schéma, jak z této hodnoty udělat stroj a automat na peníze. Bude vás to inspirovat! Budu s vámi sdílet vzorový postup z tohoto kurzu, kdy jsem z myšlenku dělal zatím šestimístné casflow.

ANKETA GOLDWINNER!

Rozdávám zlato a měním lidem životy!

Anketa o cihličky investičního zlata s mým věnováním:

V průběhu čtvrtečního večera byli vylosování tři výherci, kteří získali cihličku investičního zlata s mým věnováním v rámci mého motivačního programu Goldwinner!

97. Ladislav
95. Rene Arnold
1. Gabriela Bujileková

Vaše aktivní účast v anketě mi poskytla zpětnou vazbu, rozpohybovala vaše myšlení správným směrem a zejména jste si dali skvělou šanci na životní impuls, který je obsažen v poselství zlatých cihliček GOLDWINNER.

Díky za účast, vaše zpětná vazba v anketě pomáhá mně, vám i dalším lidem. Sdílíme své zde podněty a názory k podnikání. 🙂

Děkuji za váš čas i vaše odpovědi, které si pozorněně přečtu. Pozorně si je přečtěte i vy!

Zde jsou anketní otázky, na které jste odpovídali níže do komentářů:

ZDE JSTE SI VYBÍRALI JEDNU OTÁZKU - ODPOVĚĎ:

 • 1
  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Napište, proč jdete do akce, jaká máte očekávání a co mám přidat do obsahu? Jaká vám vyhovuje frekvence obsahu a forma (video, audio, eBooky, tištěné texty, pracovní sešity, myšlenkové mapy - napište prosím preferenci, díky).
 • 2
  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM...
  Napište mi důvody, proč váháte. Je to obava či strach z toho, co bude, z neznáma? Nebo jsou to peníze? Co by vám pomohlo? Co pro vás mohu udělat, abych vaše váhání pomohl řešit?
 • 3
  ŽÁDNOU ZMĚNU NECHCI, NEPŘIDÁM SE...
  Jistě je zde i skupina zvídavých, zvědavých, ale... Možná jste rozhodnutí, že TO nedáte. Napište mi proč? Důvody? Jak se váš život změní, když neuděláte akci? Nebo změny nechcete? Proč?

PŘEJDĚTE S NÁMI SVOJE

MOSTY PŘES RUBIKON!

Jiří Mazur


autor programů
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti. Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Zkušený a úspěšný podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Andy Winson

Osobní rozvoj ke změně
Andy je skvělý trenér, mentor a motivátor v oblasti lidského potenciálu, prosperity a osobního rozvoje. Je autorem knižního bestselleru Mysli, Konaj, Zbohatni a série skvělých tréninků i online programů. Propojíme téma myšlení a peněz... Máme s Andym za sebou již více akcí a propojuje nás mnoho – naše témata, životní styl, podnikání i přátelství.

Ivana Cikánková

Žena v realitách
Ivana inspiruje zkušeností, přístupem a vytříbenými postupy nejen realitní makléře a obchodníky. Má pro nás cenné rady a zkušenosti právě k našim tématům. Popovídáme si o tom, jak jsme spolu vytvářeli první myšlenkovou mapu k prosperitě. S Ivankou se znám pár let a je skvělou kamarádkou, motivátorkou… A vůbec, mám ji rád!

Tomáš Gřešek

Vizionář, lektor, inspirátor
Tomáš je člověk s bohatou praxí podnikatele, vylepšuje lidem jejich byznysy, patří k průkopníkům ve světě internetu pro podnikatele v praxi. S Tomášem se navzájem inspirujeme, občas probíráme myšlenkové mapy a schémata a prostě se zaobíráme myšlenkami a tím, jak je monetizovat. Oba máme rádi Pravidlo 80/20 v podnikání... Na Tomáše se určitě můžete těšit!

Komentáře a dotazy můžete psát zde:

Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosíme o strpení, je potřeba ho ručně schválit! Poté se zde zveřejní :-). Je tedy možné, že pokud se pokoušíte vložit komentáře znovu, vyskočí Vám hláška "Tento komentář je patrně duplicitní, ...", pokud se to tedy stane, pak již jste váš komentář zaslali a čeká ve frontě na schválení - to provádíme několikrát denně. Děkujeme za pochopení.

 1. Gabriela Bujilekova napsal:

  Som v uzase :), dnes padlo znova moje meno v losovani, je to druha zlata tehlicka od Jirku. Srdecna vdaka, velmi sa tesim.

 2. Dagmar napsal:

  Ano, chci změnu a jdu do akce. Svoboda je pro mě moci pracovat se svým časem. Být pánem svého života a pomáhat druhým.

 3. Ing. Petr Navrátil napsal:

  Ano, chci změnu, Pokusím se i přes pokročilý věk najít apoň správný směr jak podnikat a vydělat aspoň něco na burze, abych měl raoost z tohoto směru , z toho, že jsem něco poscopil a naučil se. Je to jedna z myšlenek, které mně vedou dál.

  Pet

 4. Zuzana Dziacka napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! – časová a finančná sloboda dziacka@yahoo.com

 5. ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE !!!
  Chci finanční i časovou svobodu. Věnuji se MLM, ale potíž je v tom, že jsem už vystřílela všechny teplé kontakty ( …ti to však nepochopili, …mají strach, …obávají se změn, …jsou zvyklí chodit do práce , atd. ) a na studené kontakty to moc bohužel nefunguje 🙁 / Ano, … vím že se dají ze studených udělat teplé, ale to bohužel trvá dlouho 🙁 / Uvítala bych ebook, myšlenkové mapy, video, i další… a to 1x za cca 10 dní.

 6. Pultarová napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM… S akcí váhám, to je jisté. Ale není to vysloveně proto, že bych se obávala změny. Z hektického velmi aktivního podnikání mne vykolejila vážná nemoc – což vlastně ukazuje, že mám zvolnit, resp. změnit způsob života. Nemám však ještě jasno, jak svůj život nasměruju.

 7. Vojtěch Procházka napsal:

  ANO, Chci jít do akce
  Zajímá mě jak mé osobní ikigai rozšířit ke spoustě lidí a zlepšit jím život a tím zlepšit život sám sobě.

 8. Martin napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM… Na internete je vela prikladov ako zbohatnut, no neviem, ktory si vybrat. Nemam ani sluzbu ani produkt, ktory by som predaval. Chyba mi vizia a najst to, co mam rad. Rodicia ma naucili najskor si plnit povinnosti a az potom to, co mam rad. Teraz mam vela povinnosti a malo casu na veci, ktore mam rad. Chcem zmenit myslenie a venovat sa viacej tomu, co mam rad. Studovat a mat nove napady, ktore su ine ako tie, co su na internete.

 9. Marian napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  tak ako vstci chcem zmenu, volnost, nezavislost ale nemam konkretny napad ale stale hladam a premyslam kam sa ubrat …

 10. Valéria napsal:

  chcela by som sa zapojiť. vďaka za úžasné tipy

 11. Vladimir napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Sloboda činnosti a sloboda času.

 12. peter cernicky napsal:

  Ahoj, idem do akcie pretoze chcem zmenu, naplnit svoje sny a ciele. Ocakavam vybudovanie hodnoty, stastnych ludi okolo seba, vytvorenie systemu ktory zlepsi moju kvalitu zivota a bude pouzitelna aj pre dalsich ludi ktory chcu od zivota viac. Najviac mi vyhovuje video a audio, 1x tyzdenne, max 2x. Zatial by ma najviac zaujimalo viac info k pravej strane 🙂

 13. vladimír napsal:

  Ano, chci změnu a jdu do akce
  Byl jsem dříve zaměstnán, 2x jsem byl vyloučen z týmu, již nechci více něco podobného zažít.
  Chci svobodu, život je krásný a není potřeba se nervovat a čekat, až tě vyloučí z kolektivu, protože…
  Díky vaším praktickým zkušenostem, o které jste ochotni se podělit není potřeba se ničeho obávat. STRACH je další brzda, pouštím ho pryč.
  Našel jsem svoje PROČ. Děkuji.

 14. Jan Lazar napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Chci ji zavést ve svém životě z důvodu, jelikož se mi nelíbí jak se mnou většina lidí a firem pro které jsem doposud spolupracoval jako osvč jedná. Byl jsem v podstatě jako malý živnostníček poslední na jejich výplatní pásce a první v řešení problémů. Je opravdu těžké, když je člověk pouhá loutka u které ostatní tahají za provázky a využívají jeho dobro. Myslím si že mám zajímavou vizi, kterou bych chtěl realizovat a nemám pro ni dostatečné prostředky. Chtěl bych se stát finančně nezávislým ale vím, že mě to bude stát ještě hromadu mého času, emocí a financí. Jsem pro svoji myšlenku odhodlán tyhle nehmotné věci investovat a proto jsem se rozhodl se Vaším webinářem motivovat a inspirovat. Nevadí mi obětovat čas pro své budoucí určitým způsobem vzaté blaho. Jako podnikatel miluji volnost rozhodování a určitou mou volnost.

 15. Annamária Refková napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Zdravím. Začala som sa vzdelávať. Prečítala som Andyho knihu Mysli, konaj, zbohatni. Zúčastnila som sa aj tréningu TMB (Tajomstvo mysle bohatých). Postupne sa mení moje myslenie, môj prístup. Myšlienkovú mapu som nepoznala, je zaujímavá, inšpirujúca. Ďakujem.

 16. Jana napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Dobry vecer Jirko. Rozhodla som sa ísť za svojim snom lepšieho a hodnotného života. Skutočne som prežila vela biedy a tvrdej práce. A môj život sa rázne zmenil, keď som ho vzala pevne do svojich rúk. Rozhodla som sa zmeniť všetko. A vtedy som začala žiť svoje sny. Avšak stále tapam v práci. Neviem sa pohnúť zo zacarovaného kruhu k úspechu. Hľadám čo ma posunie ďalej a robím všetko. Skúšam a hľadám svoju cestu a potrebujem skutočne pomoc v tomto rozhodovaní. Neviem podľa čoho sa rozhodnúť. Neviem kde zostať. A ako ísť ďalej. Aby môj čas venovaný práci ktoru robím priniesol ovocie. Moja túžba po úspechu a finančnej slobode mi ale nedovolí prestat. Akoby som sa neustále hľadala. Avšak verím že mi pomôžete sa zorientovať v mojich myšlienkach. A nájsť ten správny smer. Ďakujem vám za to že ste tu dnes pre nás.

 17. Bohumil napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Napište, proč jdete do akce, jaká máte očekávání a co mám přidat do obsahu? Jaká vám vyhovuje frekvence obsahu a forma (video, audio, eBooky, tištěné texty, pracovní sešity, myšlenkové mapy – napište prosím preferenci, díky).
  MOJA ODPOVEĎ:
  Áno – mám záujem o zmenu. Priznám sa prvý krát som sa stretol s menom a človekom Jiří Mazur. Ivanu Cikánkovú poznám aj Andyho. Ako človek si ma Juraj zaujal na prvý dojem. A určite si nájdem čas inšpirovať sa tvojimi myšlienkami a zaujíma ma čo si si pripravil pre ľudí ktorý hľadajú riešenie. Pre mňa je vyhovujúce aj video, aj tlačené texty, myšlienkovým mapám nerozumiem – počul som o nich avšak nikdy som nad nimi nepremýšľal.
  Ďakujem vopred . Bohumil

 18. jolana čorbová napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM.
  posledný rok sledujem vebináre a počula som o ebooku velmi sa mi to páčilo ale ja som počitačový antitalent,preto mám strach či by som to ako žena vedela zvládnuť. Skúšala som veľa firiem ktoré funguju ako MLM, ale nikdy som si nevedela nájsť to SILNÉ PREČO.Môj problém je ako mám zhmotniť myšlienku aby mi zarábala peniaze cez internet, potrebovala by som niekoho kto by ma vedel krok po kroku ukázal ,ako sa to dá urobiť,a aby som vedela nájsť prácu ktorá by ma vnútorne naplňala…
  viem že nič v živote nie je náhoda preto viem že som v správny čas na správnom mieste.

 19. Juraj napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…

  Mám určitú predstavu o tom ako by mal vyzerať môj život v budúcnosti. K zmene potrebujem impulz. Impulz má byť v súlade s mojimi hodnotami a očakávaniami. Nebolo by zlé mať tiež viac peňazí a času.

 20. ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Ja som sa rozhodla zobrať život do svojich rúk a to je dôvod, prečo som sa dala na online podnikanie a vstúpila som tento rok do kurzu Podnikaní z pláže a vlastne už aj Plážovej strednej Stani Stiborovej 🙂 Rada prijímam nové informácie, preto čítam množstvo autorov, či už Kiyosakiho alebo T. Harv Ekera a prichádzam na úžasné AHA momenty, čo ma v škole neučili. Donedávna, keď sa mi niečo páčilo, kúpila som si to. Nerozlišovala som medzi potrebou a túžbou. Dnes už selektujem, pýtam sa, potrebujem to alebo iba chcem? 🙂 a veľa vecí (zbytočností si už nekupujem a peniaze investujem inak). Práve preto, že som u Stani mi vyhovuje online forma podnikania (videa, eBooky) 🙂

 21. Michal Šiplák napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Není to ani pár dnů nazpět, kdy jsem si dal již opravdu cíl, být finančně svobodný. Každý den si tento cíl opakuji a proč jej vybral . Dlouhou dobu se pohybuji v korporátu a i přesto, že několik měsíců již investuji můj čas a zkušenosti i jiným směrem, tedy do externí podpory v oblasti online businessu. Stále to není ono.. Jak jsem zmínil na začátku, je to zatím pouze pár dní, co jsem si sednu a sepsal body. Jak se stát finančně svobodným a dělat to co mne baví. Tedy jak jsi dnes zmínil, vydělávat peníze tím co mne baví, a taky podpoří další business! Ale již k tvému dotazu tedy, co by mi nejvíce pomohlo? Tvoje myšlenkové mapy zkoumám již od posledního vysílání, a více a více mi přijdou jako výborný nápad. Jelikož momentálně velmi často cestuji, je mno pro mne asi nejlepším materiálem video nebo audio

 22. Zuzka napsal:

  Chcem zmenu – chcem prinasat hodnotu inym na ceste ich transformacie a zaoberat sa podstatnymi vecami , nestracat cas nezmyselnymi vecami (napr. rozne korporatne procesy, uspokojovanie cudzieho ega a plnenie snov inych…)

 23. Josef Kořen - petr125 napsal:

  Vždy ano, chci změnu a jdu do akce.
  Jsem rozený průzkumník. Vždy mne zajímaly nové poznatky, zkušenosti lidí z okolí, přátel. Vzhledem k svým zkušenostem jsem ve správné době věděl co s tím, že budu podnikat. V dalších letech,někdy před 6 lety jsem objevil svět podnikání na burze. Přes rozpačité začátky jsem se posunul do kurzů Jirky Mazura. Byl jsem nadšen. Jirka je pravým filozofem podnikání. Jeho myšlenky, ověřené zkušenostmi z podnikání mne inspirují neustále.
  Obsah informací pokládám za dostatečný, rovněž formu a frekvenci vzdělávacích akcí.
  Velmi dobrá je spolupráce s dalšími vynikajícími odborníky (Andy, Marian a další) Z takových rozhovorů vycházejí další výborné myšlenky a souvislosti k použití.

 24. Pavol Spáčil napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  mám rád výzvy, mám tie najvňäčšie očakávania, pracujem na vybudovaní online biznisu, kedy budem vedieť odovzdávať moje vedomosti ďalej tak aby to ludia využili, jedna sa o informacne technologie a co ma fascinuje je sila socialnych sieti, frekvencia aj kazdy den, vyhovuje mi najviac video a audio

 25. Daniel Šeiner napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Ahoj Jirko, já se změny neobávám, jen prostě z důvodu navalení práce, zakázek se nejsem schopen zastavit a popřemýšlet jak dál. Ve chvíli, kdy se zastavím, nabývám pocitu, že mi budou chybět peníze na pokrytí všech nákladů. Pomohlo by mi si s tebou popovídat naživo a vyslechnout si tvůj názor na některé konkrétní věci.

 26. Michal Juríček napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Zamestnávateľ a štát sa o mňa nepostará a nikdy mi nedajú skutočnú slobodu.

 27. Daniela Hurtikova napsal:

  Idem do akcie hneď.
  Zatiaľ som spokojná s vysielaním. Vyrušilo ma vypĺňanie dotazniku od sledovania

 28. Marek napsal:

  Idem do akcie ale vždy len opatrne nejdem do toho tak strmhlav Preto že človek má veľmi veľa obáv a bojí sa aby o niečo neprišiel , málo fokusu a sústredenia

 29. Eva napsal:

  ANO CHCI ZMENU A JDU DO AKCE
  Určite chcem zmenu, len potrebujem usmerniť… návody, konkrétne kroky …

 30. Tatiana napsal:

  Ano chcem zmenu a idem do akcie, nechcem pracovat 8 a viac hodin denne, chcem zit svoj zivot a naucit to aj moje deti.

 31. Petra Štěpančíková napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Změnu chci proto, jelikož v současném zaměstnání se nedokáži více realizovat a to je pro mě stěžejní, jelikož mám vizi a směr, kterým se vydávám a proto jsem se rozhodla jít do akce, jelikož chci zažít finanční svobodu, klid, mít čas a pracovat sama pro sebe a hlavně věnovat čas tomu, co mě baví a již není čas čekat… Takže se zameruji a každý den praktikuji nové a nové věci, které jsem nikdy nedelala a snažím se překonávat svůj strach a překážky na cestě.

  Webinar je skvělý a všichni přednášející jste úžasní. Moc děkuji.

 32. Alojz - Reštarťák (učiteľ) napsal:

  Ahoj Jírka, som rád, že Ťa opäť vidím. Určite chcem ísť s TEBOU do AKCIE, lebo si človek, ktorý máš výsledky ale aj schopnosť osloviť a pomôcť druhým ľuďom. Som rád, že som Ťa aj osobne poznal na jednej večeri s Tebou.Ďakujem 🙂

 33. Monika napsal:

  Ano, potrebujem zmenu. Viem to a cítim to už dávno. Som bez práce a to ma núti myslieť a hľadať cestu kam ísť.

 34. Katarina napsal:

  Ano, chcem zmenu. Byt slobodná a nezavisla.

 35. Ladislav napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Do akce chodím rád, protože akce přináší výsledky ať dobré či špatné. Ale každý výsledek nám dá zkušenost, z které se můžeme poučit a obohatit svou mysl, byznys nebo vztah. 🙂
  Forma obsahu videa a audio knihy jsou super, člověk může poslouchat na cestách. Pracovní sešity přináší větší účinek pro mne, člověk už jde do akce.

 36. Paťa napsal:

  Obávam sa zmeny, s akciou váham.
  Nie som si istá, či by som vôbec chcela nejakú radikálnu zmenu. Myslím, že by som potrebovala padnúť veľmi na dno aby ma to nakoplo a dostala som silnú motiváciu k takejto zmene. Sú zmeny, ktoré by som veľmi chcela v živote spraviť, ale peniaze sú prekážkou.

 37. Rene Arnold napsal:

  Najdolezitejsia faza je nezabudat denne pri vsetkych povinnostiach na svoj sen.

 38. Veronika Harmanová napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Určite chcem zmenu, ale na druhej strane sa bojím začať. Rýchlo sa pre niečo nové nadchnem ale rýchlo ma to aj vie opustiť. Dnes začať podnikať nie je jednoduché. V škole nás nepripravili poriadne na nič. Náš štát podnikateľov skôr likviduje namiesto toho aby im podal pomocnú ruku. Bojím sa, že veľa investujem a nevyjde to a tým pádom budem na tom ešte horšie ako teraz. Potrebujem sa veľa ešte vzdelávať a uceliť si v čom vôbec začať.
  Ale nebojím sa ísť do akcie, kto neskúsi nevyhrá. Život chcem žiť a nie prežívať.

 39. Veronika napsal:

  ÁNO CHCI ZMENU A JDU DO AKCE!
  Zdravíme všetkých a krásny podvečer prajeme s priateľom, my sme sa rozhodlhi spolu s priateľom napredovať vo všetkých pozitívnych stránkach ako sú osobný rozvoj, sebarealizácia, finančné vzdelávanie, vzdelávanie v určitých veciach ktoré majú pre nás zmysel, ktoré nás bavia a v ktorých vidíme pozitívny vplyv či na nás alebo naše okolie, máme do budúcna plány ktoré chceme zrealizovať, vybudovať život podľa seba, mať finančnú slobodu, pre to aby sme mohli robiť čo nás baví, pomáhať ľuďom ktorý to robiť nemôžu alebo sa nevedia postaviť sami na nohy, rozširovať uvedomenie že človek si celý život môže ovplyvniť a tvoriť si ho myšlienkami a činmy za ktoré je zodpovedný len on sám, samozrejme aj si užívať život, cestovať, ovplyvniť nejakym spôsobom svet alebo život ľudí k lepšiemu, chceme rásť ďalej a makame na sebe aby sme objavovali viac a viac samých seba a dokazovali si čoho sme ako ľudia schopný. Do akcie ideme aj preto aby sme sa mali čo najlepšie aby sme neboli na nikom závislí hlavne sami na sebe, radi riskujeme pretože rozumný risk je zisk ale všetko nové nas učí a posúva ďalej,takisto vieme že netreba len chcieť a veriť ale treba pre to vynaložiť veľké úsilie a ísť do akcie. Očakávame od toho že si splníme a dosiahneme to čo chceme, síce vieme že to nebude ľahká cesta a že nás čaká veľa prekážok ale vieme že spoločne to dotiahneme do spoločných cieľov úžasnou cestou otvorených možnosti.
  My si najradšej pozrieme videa, za ktoré sme veľmi vďačný. Mne vyhovuje aj audio pri nejakej práci či činnosti alebo si rada prečítam aj zaujímavé texty a tešíme sa aj na myšlienkou mapu. Jedno veľké ĎAKUJEME!.

 40. Veronika Harmanová napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Určite rada by som si zabezpečila finančnú slobodu, lebo chodiť do práce od rána do večera až do dôchodku nepovažujem za zmysel života. Život chcem žiť a nie prežívať. Mám veľa nápadov, rýchlo sa pre niečo nadchnem ale rýchlo aj vychladnem. Bojím sa začať podnikať, lebo keď vidím, ako štát podnikateľov likviduje namiesto toho aby im pomohol. I keď mám obavy, tak idem do AKCIE a strach mi nezabráni žiť život aký chcem JA a nie aký chcú iní. Je veľa vecí čo neviem, pretože, ako bolo povedané už viac krát …naše školstvo nás nepripraví na život a realitu.
  Začala som sa vzdelávať vo viacerých oblastiach a verím, že čoskoro to dotiahnem aspoň na úspešný začiatok.

 41. Ondřej napsal:

  Váhám. Na jedné straně určitá jistota, ale vykoupená prakticky nevolnictvím. Věří ale, že pokud člověk zvládne první kroky, lze na tu pravou stranu přejít. Rád se seznámím s příběhy lidí, kterým se to podařilo.

 42. Jozef napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!

  Mám nekonečnú túžbu sebazdokonaľovania sa a chcem vytvoriť lepšie miesto pre život sebe a ľuďom, ktorí so mnou prichádzajú každý deň do kontaktu. Privítal by som zábavný, hravý prínos informácii napríklad aj formou myšlienkových máp. Po obsahovej stránke by bol pre mňa prínosný rozbor tých istých top myšlienok ako ich vyjadrujú rôzny top lídri v oblasti osobnostného rozvoja + vlastné názory, tézy, postoje …

 43. Jan Dostál napsal:

  Obávám se změny protože nevím jestli je již moje hlava na to připravena

 44. Pavel Kučera napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! K tomu není co dodat, cíle jsou jasné, svoboda, nezávislost, peníze. Když něco chci, vím, co proto udělat, a vy mne v tom utvrzujete, za což děkuji. Každý potřebuje na povzbuzení něco jiného.
  Přeji všem, aby cestu zvládli. Pavel Kučera

 45. Michaela ušiaková napsal:

  Chcem zmenu a chcem ísť do akcie…nebaví ma sa len pozerať a nechať sa vláčiť v dave…

 46. Aleš Barnáš napsal:

  Chcem zmenu a idem do akcie.

 47. Jiří Trnečka napsal:

  Ano, chci změnu a jdu do akce.
  Chci být svobodný a řídit si svůj čas sám. Toto jsem si nejvíc uvědomil nedávno, když jsem se s manželkou týden neviděl kvůli práci. V tomto období v pozici zaměstnance vím, že prodávám nebo spíš dávám svůj čas někomu jinému a ne sobě popřípadě svoji rodině.

 48. Radek Jahn napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Už delší dobu váhám a hledám to správné téma, myslím že ten správný čas nastává…

 49. Radoslav Labaj napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Rozhodol som sa ze budem pracovať maximalne do 30 rokov a preto som začal konať za prve peniaze som si kupil dodavku a zacal som zo stahovacími službami potom po čase som prešiel na upratovacie služby ale stale mi to nezaraba tak ze by som nemusel chodit do roboty a tak som si povedal ze budem kupovat iba aktíva a nie pasíva. Kúsok po kúsku zarábam peniaze a tie chcem použiť zas na dalšie podnikanie tentokrat chcem nejaku predajnu ešte neviem čo konkretne ale zisk z predajne chcem použiť na otvorenie dalšej a dalšej predajne az kym nebudem financne slobodny síce idem pomalými krokmi ale chcem iba napredovať nikdy nie cúvať, lebo aj tisíc míľová cesta začína prvým krokom tak ak som vás niekoho aspon kúsok motivoval tak vystúpte zo svojej zony pohodlia a začnite makať, chodte do akcie!!!

  • Žaneta Tokoliová napsal:

   OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM: Zmeny sa už neobávam. Vítam ju. Študujem, motivujem,vzdelávam sa. Podporujem seba a snažím sa snívať, cítiť svoje potreby, žiadam.Premýšľam ako dôjsť k slobode a radosti z toho že robím to k čomu mám vášeň. A dokonca že mi radosť zarába. Váham ale urobiť krok. Obávam sa neúspechu. Nevidím čo sa stane. To ma vždy vráti späť. Urobím dobre keď do do toho pôjdem? Verím že k nemu dôjdem. Nie som ďaleko. Cítim ako ma to tlačí. Mojím poslaním v živote k slobode je krok do akcie.

 50. Marti napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Mám 60 rokov a stále nie som so sebou a s mojou finančnou situáciou spokojná. Práve v tomto roku som sa rozhodla urobiť radikálnu zmenu, lebo som zamestnanec a dôchodok, ktorý nám posunuli skoro o ďalšie tri roky, nepokryje moje náklady. Finančné vedomosti, skúsenosti, ktoré sa učím hlavne vďaka Andymu a jeho hosťom, mi otvárajú dvere. Dnes som Váš rozhovor s Andym počúvala v určitých pasážach dvakrát a veľmi sa teším na živé vysielanie. Ďakujem za každú radu, nový nápad, aj pre nás, skôr narodených

 51. Ján Kačic napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…Pre nedostatok financií, času i fyzických síl.

 52. Miroslav Kreitš napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!

  Zdravim. Posledne cca dva roky sa vzdelavam vo financiach, kryptomenach. drahych kovoch, IPO, ICO start-up ove projekty. Vidim, ze tradicny financny sektor s fiat peniazmi doziva a rodi sa digitalny svet na blockchain technologii. Citam motivacnu literaturu. Pocuvam svetovo uznavanych motivatorov…. Prekrocil som svoju komfortnu zonu a snazim sa menit svoj zivot k lepsiemu a zabezpecit rodinu po financnej stranke. Meni sa moj pristup, myslenie ako v pracovnom, tak aj v osobnom zivote a tesim sa tomu. Dakujem.

 53. Jana Pokorná napsal:

  1. Chci žít v hezkém proudu bohatství, mít velké finanční rezervy, abych mohla dceři dát možnost obchodovat na burze, aby moje děti žily také v tom proudu, protože příklad rodičů je nejsilnější. 2. Všechno. Je nutné mít zaměstnance? Lze provozovat dobře firmu jako rodinný podnik? Co dělá milionář, když se tzv. nedaří? Jak myslí milionář o penězích? Má je jako hlavní nebo kvůli tomu, že je svobodnější? O čem se baví milionáři? Jak se baví? Kolik času myslí na peníze a obchod? V kolik vstává milionář a v kolik chodí spát? Jaký je jeho denní program? Omlouvám se za zvědavost. 3. Pokud by byla frekvence a množství obsahu jako na FB tak to bylo hodně náročné všechno stihnout a důkladně zpracovat. Zvuk, text, mapu jsem dosud neznala.

 54. Olga Galasová napsal:

  Na změnu už se těším. Pochopila jsem, ze za peníze za práci pro někoho cizího si rozhodně lepší život nepořídím.
  Frekvence obsahu 1x, max 2x za týden je OK. S vděčností přijímám každou informaci, která mě posune a děkuju za ní. O víkendu jsem objevila sílu myšlenkových map a rozhodla jsem se ji používat ve svých programech.
  Děkuji za inspiraci

 55. Martin. napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Mam predstavu na com chcem pracovat – namet na projekt…
  Preto vitam moznost sledovat Vas webinar s ocakavanim usporiadania myslienok pre vytvorenie ramca – systemu ako prejst do akcie.
  Vami ponuknuta MAPA obsahuje mnoho zaujimavych a podnetnych bodov, ktorym sa budem venovat a uplatnovat.
  Vazim si Vas pristup a ochotu zdielat Vase skusenosti a vedomosti … a Vas cas.
  Mne to pomaha lepsie chapat mne uz zname a odhalovat mne zatial skryte vazby medzi myslienkami, zasadami a principmi, s ktorymi sme v zivote a v praci, ci podnikani konfrontovani a s ktorymi pracujeme … len nie vzdy najefektivnejsie … a to je oblast, v ktorej sa chcem vzdelat a zlepsit.


  DALEJ TO JE SKOR NA TEMU : Sdílíme své zde podněty a názory k podnikání. 🙂

  Dakujem uz aj za video „Spovede milionarov“ s Andym. Podanie Vasho zivotneho pribehu p.Mazura, bolo pre mna velmi zrozumitelne a motivacne. Mnoho momentov som vnimal pralelne s mojimi skusenostami, ci vlastnymi, alebo z pozorovania inych.
  Konstatujem, ze nase zivoty su velmi podobne v tych zlomovych bodoch, ktore vyzaduju rozhodnutia – odvahu – odhodlanie a po nich sa kazdemu z nas vyvija zivot individualne a rozdielne. A to su momenty, ktore vedu k roznorodosti – pestrosti – bohatosti zivota spolocnosti. NIe vsetci sa hodime na vsetko – nie vseetci mame rovnake predpoklady – vlohy – ale vsetci mozeme – mame vyuzit tie danosti, s ktorymi vynikame a tie dalej rozvijat.
  Velmi si vazim uctivy a vdacny postoj k makacom, ktori sa casto prezentuju a o ktorych sa casto vyjadruje tak trochu „zhora“. Ale prave vdaka nim mozu „bohaci“ plnit svoje ciele. Lebo aj peniaze na „hranie sa“ na burze su tam vdaka „makacom“. Kluc pochopenia stastia kazdeho z nas tu na Zemi – tu v spolocenstve ludstva spociva prave v tom, ze ti co „makaju“ mozno ine „nestihaju“ – „nevidia“ – nevenuju sa viziam … A TO JE PRAVE ROLA „BOHACOV“, a som vdacny kazdemu z nich, ktory na „makacov“ nezabudaju !!! – preto chcem vyjadrit obdiv i vdaku za Vas pristup k zivotu : <> . . .
  Budem Vas pozorne sledovat, aby som sa v tomto smere naucil co najviac.
  Prinosom Vasej „spovede“ pre mna bolo jasne „citatelne“ = zrozumitelne usporiadanie myslienok – zasad – vychodisk pre zmyslu plny zivot.
  Dakujem.
  Martin.

 56. Zbyněk napsal:

  Ano chci změnu, jdu do akce
  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM
  Ano, chci změnu a postupně na tom pracuji. Možnost finanční svobody a dělat věci, které mě budou bavit je velice lákavá.

 57. Marek Hlavatý napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…

  Zdravím Ťa Jirko!
  Aj všetkých vás bažiacich bo zmene života, ktorí s tým aj dačo chcete robiť napriek všetkým OBAVÁM. Už neskutočne dlho túžim po vykonávaní takej činnosti, ktorá by ma napĺňala, bola prínosná pre ľudí a bola pritom aj slušne zaplatená. Snažil som sa realizovať tento svoj ideál v hľadaní „dobrého“ zamestnania, no nikde som ho nevedel nájsť. A to som ich vystriedal na svoj pomerne mladý vek už fakt dosť. Je to možno aj preto, že dobré ZAMESTNANIE, ktoré by spájalo všetky tieto veličiny pre mňa tak dôležité asi neexistuje a musím si ho vytvoriť sám. Trvalo mi to slušných pár rokov, kým som na to konečne prišiel. Ako zárodky v hlave boli vždy ale okolie ma vždy uzemnilo, aby som nelietal v oblakoch.
  CHYBA. Postaviť na vlastné nohy, nie sa spoliehať na ISTOTU zamestnania je teraz mojou túžbou a nádejou zároveň. Inú cestu pred sebou nevidím. Mám však veľké obavy typu ČO AK. Projekty, ktoré mám v hlave a niektoré už aj na papieri sú mimo odboru, ktorý som študoval, nemám s danou sférou či oblasťou žiadne skúsenosti, nikoho z brandže nepoznám, bude to stáť peniaze a nemalé úsilie a výsledok nie je vôbec istý. Na druhej strane ZÁVÄZKY treba plniť tak či tak, nikto na to nebude brať ohľad. Výpadok stabilného príjmu v kombinácii s nožom hypoték na krku a neistotou, či je to dobrá voľba ma stále BRZDÍ na ceste za svojimi SNAMI.
  Myslím, že by mi pomohol jednak človek, ktorý sa niečomu takémuto rozumie a vedel by ma usmerniť, aby som sa vyvaroval zbytočných CHÝB, a prípadne aj investor (tichý spoločník), ktorý by mi pomohol PREKONAŤ počiatočné predovšetkým finančné náklady s tým spojené a minimalizoval NÁSTRAHY. Z pohľadu začiatočníka čo sa potrebuje odraziť z miesta, prípadne dna vidím problém v tom, že každý, kto robí poradenstvo či núka POMOC, pýta peniaze za službu hneď na ZAČIATKU, keď človek ešte nič nezarobil, teda je to len NÁKLAD, no on vtedy tie peniaze nemá ani len na rozbeh toho čo chystá… S touto PREKÁŽKOU mi nikto nevie pomôcť. A odpoveď mi nepomohla nájsť ani návšteva inak fajn kurzu tvojho dnešného hosťa Andyho Winsona. Bol som inak veľmi sklamaný, že jeho zákaznícka podpora odbila moju prosbu naňho a zrejme sa k nemu samotnému ani nedostala. Plánujeme totiž do seba investovať, no ako som písal, v čase, keď musíš obracať každé euro 3x, tak je to CESTA zarúbaná.
  Vďaka za Váš čas pri čítaní tohto príspevku. Ja verím, že to časom dáme, no pomocná barlička sa vždy zíde, zvlášť ak už nevládzeš. Je to nová NÁDEJ, že bude lepšie, že niekomu na tebe, konkrétne TEBE záleží. Všetkým prajem, nech nájdu to, čo hľadajú. S VIEROU to ide ľahšie. Treba prekročiť RUBIKON a ono sa to poddá.

  Marek

 58. OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM… Na změně pracuji už delší dobu, ale zatím se mi podařilo se parádně zasekat do živnostničení, chodím ještě na částečný úvazek do práce, do toho dělám na živnost (prací pro jiné jsem se dost zasekala), chybí mi čas a energie, ta teď před Vánoci asi nejvíc. Obávám se toho, že si zase objednám kurz, na který nebudu mít čas a energii a nedotáhnu ho do konce. A peníze jsou taky jeden z faktorů – hlavně teď před Vánoci. Formát tvých kurzů mi Jirko vyhovuje, skvělé jsou audia, která si pouštím při nějaké práci nebo řízení auta, výborný je smart book, kde jsou všechny části kurzu pohromadě. Skvělá je i FB skupina. Těším se na dnešní webinář. Krásný večer všem:)

 59. Štefan Gavura napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Chýba mi sebadôvera, čo asi nie je dobrá vlastnosť v biznise.Realizoval som kroky k obchodovaniu na burze a dostal som sa až k reálnemu účtu. Myslím si, že poznám pomerne dobre teoretické základy a snažím sa ich uplatňovať, ale praktické výsledky sú záporné. A tak po dlhšom čase začínam pochybovať o možnosti byť na burze ziskový. Často dobrú pozíciu zobchodujem so stratou, pretože ju pri pohybe proti mne predčasne zatváram. Ono je to asi o psychológii obchodovania. Podotýkam, že idem v malých objemoch obchodov, strata ma nezruinuje, a burzu som bral skôr ako adrenalinové využitie voľného času, ale už si neverím.

 60. Jana napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Chci dělat věci jinak a mít jiné – výborné výsledky! Chci dělat, co mě baví a vidět, slyšet spokojené lidi, kterým má práce pomáhá a dává jim smysl. Chci finanční svobodu, chci si užívat život se třemi dětmi a manželem, mít dostatek financí na cestování, vzdělávání, obdarování lidí, peníze na to plnit si sny a naplnit své poslání.

 61. Jaroslav Hájek napsal:

  Obávám se změny, s akcí váhám
  Změnu určitě uvítám (jelikož nejsem pánem „svého času“), ale nevím, jak na to, jinými slovy nejsem dostatečně „vzdělaný“ v této oblasti. Chybí mi finanční gramotnost – porozumění toku peněz (tak, aby šly správným směrem). Z tohoto důvodu s akcí váhám, abych ještě více sobě neuškodil díky „neznalostem“ mechanismu finančního systému. Od webináře očekávám informace, jak „přenastavím“ své myšlení, abych začal „myslet jako člověk na pravé straně“, jak k tomu přizpůsobím svůj život, jinými slovy – jak se pomalu oprostím od dosavadního způsobu života.

 62. Romana Smetana napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Trvalo mi to dlouho, ale během 2 týdnů budu spouštět první projekt. Mám trochu obavy z tohoto neznáma a poprvé, ale rozhodně si uvědomuji, že jít do akce je jediná cesta ke svobodě. Až dosud jsem se vzdělávala, teď budu chtít zhodnotit svůj čas, dlouholetou praxi a předat část svých znalostí těm, kteří je zrovna teď potřebují. Maximálně mi vyhovují videa, pouštím si je na půlce monitoru nebo na pozadí a často si při rutinní práci jen tříbím myšlenky a zapíšu si sem tam nápad. Podnikám a daří se mi dobře, ale zatím nemohu říct, že jsem časově a finančně nezávislá, takže ANO, CHCI změnu a něco pro to dělám. P.S. Chci na únorový workshop, prosím o info k téhle akci.

 63. Miroslava napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU. Potrebujem nájsť predmet môjho podnikania na zabezpečenie finančnej aj časovej slobody.,zabezpečenia sa na dôchodok.

 64. Jan napsal:

  ANO, chci změnu a jdu do Akce. Naplnit své poslání a pomáhat lidem k lepšímu životu. Kdykoliv.

 65. Marika napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  tak sa pozrime ako na to !?!

 66. Vendula napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…. obavy z nejistoty, neznámého, ztráty, zklamání…

 67. Dagmar Potůčková napsal:

  Teď už se změny bojím, ale chtěla bych jí. Mám vlastní optiku. práce mne baví, optiku a optometrii jsem si vystudovala až před penzí. Tento obor mne fascinuje, ale toto podnikání mně bere čas a teď už nepřináší ani peníze. Přesto si myslím, že mám informace o očích a vidění, které by mohli i ostatní zajímat. (Proč by malé děti neměli nosit tmavé brýle, jak si uspořádat pracoviště s počítačem, oční gymnastika, jak a kdy se chránit proti modrému světlu, jak na krátkozrakost, bude nová generace krátkozraká, jak vybírat obruby a brýlové čočky, jak na barevná skla např. při lyžování, co kontaktní čočky…a bude Vás něco takového zajímat?) V mládí jsem byla politicky nespolehlivá, přesto mne vzali na strojní průmyslovku, protože měli málo holek a v 68 jsem se dostala i na vysokou a po ní do vývoje pro raketový průmysl a pak na zbraňové systémy v letectví. Po narození dcery jsem odmítla pracovat na zbraních a zase jsem byla spolehlivá jen na mytí nádobí, následovala rekvalifikace v oboru kuchař – číšník atd. Samá změna chtěná i nechtěná a pořád jenom makač. Nevím, zda dokážu myslet jinak nebo spíš chovat se jinak. Doufám, že se zadaří, negativ v poslední době jsem měla už dost, teď se to musí obrátit. Právě teď.

 68. Nadežda Chrapčiaková napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM… – nemám strach, chcem zmenu, ale stojím na mieste. Problém je v tom, že neviem mať cieľ. Ak ho mám, viem ho dosiahnuť. To som zistila, keď som opatrovala mamu. Keď som sa rozhodla, že prežije, hoci na to ani trochu nevyzerala, urobila som pre to všetko a prežila. Lekár raz povedal (prežila trikrát počas 5 rokov), že to je zázrak. Keď som sa rozhodla, že stav sa zlepší, urobila som pre to všetko a stav sa zlepšil. Keď som sa rozhodla, že už chcem žiť svoj vlastný život, mama zomrela… Problém je v tom, že mám pocit, že svoje poslanie, čo bolo doopatrovať mamu, som už splnila. Mám 59 rokov. Čo ďalej? Vo svojom IT povolaní som výrazne zaostala. O opatrovaní seniora toho viem veľa, ale toto ma neláka. Mám schopnosť do detailov rozanalyzovať úlohu na riešenie (problém už nie je moderné slovo) a nájsť riešenie, ale to nie je konkrétna zručnosť. Ako začať, čo robiť? Len táto úloha na riešenie mi akosi nejde. Ani po strednej škole som nemala cieľ. Lákala ma veda a šport. Na oboje je už neskoro. Bola som poslušné dievčatko, ktoré plnilo sny druhým a svoje nepoznalo. Som asi klasický zamestnanec, lenže už nechcem mať nad sebou ten cudzí bič. Vyhovujú mi on-line kurzy.

 69. Peter napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Som na ceste, učím sa, závádzam nové veci, a nevzdávam sa. Ale mám trochu problém správne stanovovať ciele. A to potrebujem asi najviac – naučiť sa to. Nie je problém s fin. cielmi, ziskom, nákladmi, etc., ale s jasným zadefinivaním vlastných cieľov, a tým aj s ich dodržiavaním a plnením. Nikto nikde to jasne nenapísal, ako na ciele. Video by som privítal aj častejšie a lepšie vysvetlil myšlienkové mapy.

 70. Slávka Masárová napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Čas je pre mňa dôležitý a preto som rozhodnutá ho získať v čo najkratšom čase. Ukončujem prácu, ktorá ma nenapĺňala. Začínam sa viac venovať tradingu, vzdelávaniu a vymýšľaniu nových projektov, ktoré by som presunula do online priestoru, aby som získala slobodu a financie. Chcem pomáhať s finančným vzdelávaním detí, ktoré sa absolútne podceňuje. Pomohli by mi videá a myšlienkové mapy, taktiež offline vzdelávacie videá, ktoré si môžem pozrieť kedykoľvek. HURÁ DO AKCIE!

 71. David N. napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Změny se vůbec neobávám, ale s akcí váhám, to je pravda. Důvody? Obecně řečeno asi současný styl života. Klasika – z práce domů, práce na a okolo rodinného domku (stavby, opravy, papírování), rodina, můj fotbal, trénování žáků, …život z měsíce na měsíc. Nejdříve plánuji něco vydělat po práci, abych to něco mohl investovat do naší „akce“, na tom již aktivně pracuji. V minulosti jsem prodával drahou dopravní techniku, byl jsem závislý na výkonu, nebyla to špatná výplata, ale kdybych stejný čas mohl věnovat a dokázal věnovat cestě na P stranu, je možné, že dnes by bylo vše jinak 🙂 ….

 72. Branislav Mišenka napsal:

  Obávam sa zmeny preto lebo mam strach s toho čo mi povedia druhý Ľudia, a hľa či to zvládneme, či mi to pojde a take veci.Ešte som nikdy nepodnikal ani nič takého.Peniaze robia v tom tiez väčším rolu lebo tolko Peniaze nemam.No mam na svoje živobytím Ako je napriklad: dať mame na najom, dať na elektriku, kurenie, internet a tv, strava a niečim by som sa chcel tiez aj ja potešiť.Chcepeš to Jirka.Ja sa este zatial ľan hladame ale nejako ma nakopnutie a povzbudiť ma Alebo nejako ma podporiť … to by bolo fajn asi … .Rada by som zmenili svoje život a vedel si ušetriť nejaké euro a mam určite ai sny.A chcel by som ist na nejaky Andyho Winson Trening … .Pekný večer prajem a tesim sa na webinárov 🙂

 73. Michal Procházka napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Zabývám se burzou, jsem absolventem HNB a snažím se neustále zdokonalovat. Na burze působím v několika rovinách. Někde to jde, někde to skřípe, ale nevzdávám to. A nevzdám to. Chce to pořád novou inspiraci – hnací motor kupředu.

 74. Roman napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Proč váhám? Je to především asi strach ze selhání, kdy mám obavy, že to nevyjde tak jak chci. Ikdyž si v hlavě říkám, že i případné selhání mě posune dál tím správným směrem. Nicméně stejně se pak k akci nedokážu odhodlat a setrvávám na místě. A co by mi pomohlo? Možná najít vnitřní motivaci, která by mi pomáhala jít do akce.

 75. Lucia Gruchaláková napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Ideme do akcie a ideme menit nas zivot k lepšiemu. Vynalozili sme vela snahy a usilia ale vysledky neboli zelatelne a az teraz zistujeme, kde sme robili chyby. Je velmi dobre, ze su moznosti ucit sa a inspurovat sa tymi lespimi, ze su ludia ochotni sa o svoje „know how“ delit, co kedysi v takejto miere nebolo a ja sa tiez stale stretavam s ludmi ktori nie su ochotni „pomoct informaciou“. Ale na druhej strane sa odkryvaju aj ludia ktori naopak su ochotni. A clovek ked mam volu moze dosiahnut mnoho a nemusi v tom byt sam. Ja za velky prinos, pre mna osobne povazujem seminare, clenstva, je tam moznost priamo trenovat, ziskavat spätnu väzbu a konkretne clenstvo ma udrzuje stale na mojej ceste zmeny. A citim podporu. Taktiez je pre mna dost dolezite prist k akemusi bodu zlomu, kedy si clovek povie a podme do toho, vsetko je mozne, všetko je v nas. A vtedy mi ta cesta za snom robi radost. A je zaujimave ak pridete do bodu, kedy je cesta cielom. Takze nasa cesta zacala a neskonci nikdy 😁

 76. Petr Vitásek napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Zdravím všechny, jako první chci poděkovat za možnost účastnit se webináře a to uplně zadarmo navíc s možností výhry cihličky, wow..jsem za tuhle možnost vděčný a aspoň touhle cestou vám chci dát své díky. Do akce jdu pokaždé dá se říct bezmyšlenkovitě. Jak začnu nad danou věci víc uvažovat, vymyslím kdejaký nesmysl a výmluvu, proč to udělat jinak a ve většině případech jde o tu snadnější cestu. Tím nechci říct, že akci nepromyslím. Stojím si za tím, že by ve všem měla být rovnováha. Zajímám se momentálně o reality a nemovitosti, takže výběr paní Cikánkové mě velice mile potěšil a zajímá mě jak se odlišit v dnešní době od konkurence, která je obrovská. A taky mě zajímá její příběh s prodejem. Jak přišla na vášeň k nemovitostem. Nejlepší forma obsahu je pro mě audio. Můžu u toho vykonávat jinou činost nebo se odreagovat a jen poslouchat. Další forma jsou knihy, maji své kouzlo a rád je sbírám. Díky za váš čas a těším se večer, Petr

 77. Věra kosinová napsal:

  Ano chci změnu,ale v akci už jsem.Potřebuji dokončit kurz HNB.Chci se mu max.věnovat,což momentálně není z časových důvodů lehké,takže krůčky jsou malé,ale jsou!Těším se na dnešní přednášku!

 78. eva napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Napište mi důvody, proč váháte. Je to obava či strach z toho, co bude, z neznáma? Nebo jsou to peníze? Co by vám pomohlo? Co pro vás mohu udělat, abych vaše váhání pomohl řešit?
  CHCELA by som ísť do akcie a urobiť zmenu, veľmi po tom túžim…ale VÁHAM. Je to aj kvôli peniazom, ktorých nemám veľa navyše a nie je mi to málo za kurz a nemôžem si ho dať do nákladov. Kurz v rámci informácii je určite skvelý. Len neviem či je vhodný aj pre človeka ako ja, čo sa ešte hľadá, nemám ani on line podnikanie ešte a mám len maličké projektíky, ktoré sú len v začiatkoch. Neviem či info z mostov cez rubikon by pomohli aj do mojich aktivít, ktoré chcem premeniť na výborne fungujúce podnikanie a či sa tam dozviem konkrétne rady na konkrétny posun na pravú stranu aj v mojich podmienkach a schopnostiach. Ale ma to veeľmi láka. Aj keď Jirko vaše kurzy sú vždy skvelé a dávate mnoho konkrétnych rád a inšpirácii na posun vpred a za zmenou. Asi by som ocenila osobný mentoring napasovaný na moje potreby a predstavy do podnikania. Ale opäť je to o peniažkoch. A ak by som šla do akcie, tak mi vyhovuje všetko, aj video, ale super je aj audio, ze si to stiahnem, ebooky a aj pdf su výborné. Veľmi sa teším na webinár

 79. Martin Madara napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Musím niečo urobiť konečne, väčšinou pozerám video alebo čítam ebook, príliš to nechcem rozpisovať, chcem akciu 🙂

 80. Lukáš Jinda napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Věřím, že učit se od opravdu zkušených lidí, v tom v čem se chci zlepšit, má skutečný význam. Ať už mě to posune více či méně, změna směrem k výsledkům nastane, a to je to co se počítá.
  Jaká vám vyhovuje frekvence obsahu a forma? Mě nejvíce vyhovuje formát videa, 2-3krát do týdne, na konkrétním dni nezáleží.

 81. Petr Faster napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Dlouho mi trvalo, než jsem si udělal pořádek ve své hlavě. Ale začal jsem na tom pracovat o hodně intenzivněji a začínám vnímat, že to má smysl. Naslouchám inspirativním osobnostem, učím se od nich a na základě jejich zkušeností začínám i já postupně měnit svůj život. Můj cíl je získání svobody a nezávislosti.

 82. Hľadám odpoveď, názor skúseného, na môj konkrétny projekt. Mám riešenie pre firmy. široká oblasť využitia. Potrebujem správne zacielenie cieľovej skupiny a formu šírenia know how.
  Frekvencia vyhovuje týždenne, formou videa, eBookov.

 83. Martina napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Už se těším na webinář, potřebuji být mezi lidmi co už něco dokázali a chtějí se podělit o to, jak na to. V životě kolem sebe takové lidi nemám a to není moc dobré. Vyhovuje mi forma videa ale i audia, pracovní sešit. V pracovním sešitu si můžu vytahovat pro mě důležité informace.

 84. Juraj Bohunsky napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…na základe doterajších skúseností kde som, či už pri obchodovaní na live účtoch ako aj pri spolupráci s niektorými brokermi nemal dobrú podporu a tiež som zistil, že sa dejú také veci ako úmyselná manipulácia s dátami, či navnadenie na malé ziskové obchody a potom zámerné nasmerovanie na obchod pri ktorom klient zruší účet je ťažké sa znovu nastaviť na dôveru voči brokerom (market brokeri). Na nete sú informácie o porovnani brokerov nie vždy transparentné a každá skúsenosť je v tomto prípade „drahá“ !!! Ako sa zorientovať a ako nájsť spôsob ktorý funguje keď je to v podstate akoby iná forma „lotérie“? Chcem aby moje peniaze pracovali pre mňa a nie proti mne 🙂

 85. Pavel Dočkal napsal:

  Obával jsem se změny a už chci změnu a jdu do akce. Posledních 9 let podnikání jsem pořád myslel víc na ostatní. Staral jsem se o jiné lidi, aby vydělávali, platil franšízové poplatky, kancelář (do které jsem téměř nechodil), asistentku a nakonec jsem zjistil, že místo aby podnikání živilo mě, tak živí hlavně ostatní. Proto jsem se rozhodnul ke změně, ukončil tyto zbytečné činnosti a právě v těchto dnech začínám jinak. Pomohly mi v tom Jirkova videa a hlavně práce na sobě – změna myšlení díky odstranění škodlivých mentálních programů.

 86. Renáta napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM, a už dlouho, asi dva roky, nejsem si stále jistá svým zaměřením, a také, či vůbec by to bylo to pravé pro mně a tím i tím pravým pro mé budoucí zákazníky….
  Jinak ta svoboda mě láká čím dál víc.

 87. Kristýna Nagyová napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Ještě jsem stále neudělala nejdůležitější krok, který by mě posunul dál – nezačala jsem podnikat na internetu. Nemělo by se čekat moc dlouho, ale někdy ten správný okamžik teprve přijde časem. Udělala jsem spousty změn ve svém myšlení, a někdy mám pocit, že to nikdy nebude dost, ale myslím si, že nejvíce se ukáže a projeví hned jak půjdu do AKCE! =)

 88. Zuzana napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Chci být svobodná, nezávislá, být pánem svého času, být přínosem pro společnost. Zatím postupuji pomalu, stále překonávám nějaké překážky, ale věřím, že už jsem za „temným údolím“;-). Hodně mě zaujali myšlenkové mapy – chci se naučit s nimi pracovat a vytvářet je. Děkuji!

 89. Hana Sigmundová napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…podnikám v gastronomii, mám 4 zaměstnance,je to náročné na čas. Chtěla bych změnu vymyslím nějaký projekt a potom o tom asi moc přemýšlím a vždycky najdu 100 důvodů a rizik proč ne.
  vyhovují mi videa,eBooky a chtěla bych se víc orientovat v myšlenkových mapách

 90. ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  svoju zmenu som začala pred 4 rokmi s Andym, vďaka ktorému sa doslova zmenilo moje myslenie a pohľad na môj život. Naučila som sa počas tých rokov ( a tomu aj verím), že je možné dosiahnuť v podstate čokoľvek, ak na tom trpezlivo a neustále pracujem, a hlavne ak vyjdem zo svojej komfortnej zóny a začnem robiť veci bez strachu „čo ak…“. A tiež, že je lepšie urobiť zmenu, ako ostať stáť na jednom mieste.
  Burzový či „zlatý“ svet nie je mojou parketou, no i tak veľa myšlienok a rád od teba ma už v minulosti zaujalo a otvorilo mi iný pohľad na takéto veci. Aj dnes sa rada poučím a možno – raz príde čas aj na takúto zmenu 🙂
  Rada pozerám webináre, prečítam si ebooky a veľmi ma posunuli „živé“ tréningy, ktoré boli vždy nabité energiou a samozrejme množstvom informácii a AHA momentov. To mi vždy doplní strácajúcu sa energiu ísť ďalej.
  ďakujem Jirko , ďakujem Andy

 91. Ladislav napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!

 92. Danka napsal:

  1.
  ano chcem zmenu, idem do akcie, vela veci sa v tomto roku pohlo ale skor osobnych ako pracovnych, tam ma stale brzdi ze som na vychovu syna sama a niekedy uz vecer naozaj padam do postele

 93. Roman Komada napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Jednoznačne chcem zmenu a idem do akcie. Pre mňa to znamená jedinečnú príležitosť sa vymaniť zo starých vzorcov správania a myslenia a začať si budovať krajší a spokojnejší život. Rozhodol som sa urobiť pre to maximum čo je v mojich silách a som presvedčený už dnes, že to dokážem aj s vašou pomocou :-). Ďakujem vopred za super štart, so zlatou tehličkou to pôjde oveľa ľahšie! 🙂

 94. Iva K. napsal:

  (NE)OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VŠAK ZATÍM VÁHÁM z důvodu onkologické diagnozy

 95. Tomáš napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Mam vo svojom okolí veľa úspešných ľudí, ktorí začali tým, že sa len rozhodli, išli za tým a dosiahli stanovený cieľ a po dosiahnutí toho prvého vysnívaného cieľa si stanovujú ďalšie ciele už s vynaložením menšieho úsilia. Dosiahli finančnú nezávislosť, stali sa pánmi svojho času a to je to, čo ma inšpiruje a prečo chcem zmeniť svoj život a isť do „akcie“. Privítal by som možno nejaký link na motivačnú literatúru, ktorá Vám pomohla zmeniť spôsob myslenia, alebo sprostredkovať predaj kníh. Samozrejme eBooky sú zaujímavé, písané veľmi prehľadne a hlavne zadarmo, takže to je jedinečné. Video by som privítal aj častejšie a lepšie vysvetlil myšlienkové mapy.

 96. Marta Štroblová napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Moc zdravím všechny!!!!!
  Změnu chci každopádně, s akcí sice neváhám, ale tak nějak věřím na zázrak, že dokážu trefit cestu, která mi i za stávající situace umožní zakolejit se mezi podnikavé a úspěšné lidi. Jsem celoživotní optimista a bohužel taky bojovník. Jsem ročník 1942 a většina mého produktivního věku se udála v době totality, kdy byla pracovní povinnost a pokus o jakoukoli změnu byl riskantní a pro „kulacké dítě“ téměř nemožný (nebudu se rozepisovat, ale bylo toho hodně, což bylo základem pro to, že jsem se musela naučit bojovat). V roce 1964, kdy jsem byla v nemocnici s očekáváním potomka, běžel na rozhlase po drátě kurs angličtiny v hypnoze. Velice jsem váhala, jestli by mi p. primář dovolil poslech. Teď je na internetu spousta nabídek nejrůznějších kursů jazyků, až mi z nich jde hlava kolem. Totéž se týká i dalších oblastí vzdělávání. Když jsem kdysi začínala s jógou, bylo to podle příručky pro invalidy. Dnešní zdroje jsou schopny zaplnit knihovnu. I v dalších oborech je exploze možností. Přeji všem v produktivním věku, aby se NEBÁLI udělat krok třeba do nejistoty a aby jim v tom tento webinář byl pomocnou rukou. Jak já cítím svou šanci? Nejspíš s předáváním svých zkušeností, poznatků a intuice v nejrůznějších oblastech. Jsem zaregistrována jako „Poradenství a školící činnost zdravého životního stylu, harmonizace a růstu osobnosti.“
  Cítím svůj obrovský hendikep v neznalosti angličtiny, jejíž znalost otevírá další množství příležitostí.
  Velice ráda sleduji Andyho webináře a jsem vám všem, kteří se dělíte s námi o své poznatky, vděčná. Je to pro mne momentálně jediná příležitost, protože pečuji o manžela ZTP/P, kterého v současnosti doprovázím v lázních.
  Preferovaná forma pro mne je AUDIO, abych si jej mohla opakovaně pouštět a zafixovat.
  Chcete-li přidat něco do obsahu, přidejte VTIP.
  Těším se, vaše Marta

 97. Miroslav Kardos napsal:

  1
  Jasne idem do akcie,
  chcem sa naucit vyuzivat leveric 80/20,
  vyhovuje mi video nahravky, da sa to pozerat pocuvat vsade,
  temy v dvojtyzdnovych intervaloch,
  myšlenkové mapy v pdf.

 98. Samuel William Nehrer napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Idem do akcie lebo chcem nakopnúť zmeny v mojom živote a chcem dosiahnúť finančnú slobodu a naplno si užívať tento krásny svet !
  Očakávanie mám take že si budem vedieť lepšie predstaviť a naplánovať svoju fin. budúcnosť a stratégie
  Pre mňa určite Videá a Audiá !!!
  Teším sa na to 😉

 99. Branislav napsal:

  Obávame sa ZMENY, S AKCIÍ váhajú …
  Napíšte mi dôvody, prečo váhate. Je to obava či strach z toho, čo bude, z neznáma? Alebo sú to peniaze? Čo by vám pomohlo? Čo pre vás môžem urobiť, aby som vaše váhanie pomohol riešiť?
  Obávam sa zmeny preto lebo mam strach s toho čo mi povedia druhý ľudia,a aj či to zvládnem,či mi to pojde a take veci.Ešte som nikdy nepodnikal ani nič takého.Peniaze robia v tom tiež večšiu rolu lebo tolké peniaze nemam.No mam na svoje zivobytie ako je napriklad:Dať mame na najom,dať na elektriku,kurenie,internet a tv,strava a niečim by som sa chcel tiež aj ja potešiť.Chcepeš to Jirka.Ja sa ešte zatial len hládám ale nejako ma nakopnuť a povzbudiť ma alebo nejako ma podporiť…to by bolo fajn asi….Rád by som zmenil svoj život a vedel si usetriť nejake euro a mam určite aj sny.A chcel by som ist na nejaky Andyho Winsona Trening….Pekný večer prajem a tešim sa na webinár 🙂

 100. (ne) OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Mám už i jiné kurzy a nějak si nedokážu představit, o kolik konkrétnější tento bude. Je pojatý jinak než předchozí kurzy života na pravé straně? Nebo je to jinak pojatý upgrade předchozího kurzu o životě na pravé straně?

 101. Lucy napsal:

  Ano chcem zmenu, idem do akcie. To znamená, chcem byť lepším človekom, lepšou manželkou a matkou, proste chcem. Problémom je, že mám pocit, že nerozumiem vlastnej rodine a okoliu a taktiež oni nerozumejú mne. Rada by som niečo dosiahla, no nemám žiadnu podporu. Ako sa mám potom posúvať vyššie, keď mám pocit, že všetci naokolo mi hádžu drevá pod nohy. Som za dodržiavanie stanovených pravidiel, no ako to mám dosiahnuť sama?

 102. Daša napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE:
  Od webinara očakávam inšpiráciu pre online podnikanie, ktoré chcem rozbehnúť a zároveň si chcem vybudovať pasívny príjem. Mám rozbehnutý realitno stavebný biznis, ale v roku 2019 sa chcem ďalej podunúť práve do online sveta. Vyhovujú mi pri vzdelávaní videá v kombinacii s textami a audionahrávky.

 103. Ano, chci změnu a jdu do akce.
  Chci dosáhnout finanční svobody a lépe si rozdělit čas (i myšlenky) mezi rodinu a podnikání.
  Jelikož mám malé děti, 20h je pro mě dost náročná, preferuji videa s možností zpětného záznamu a pracovní listy (když si píšu, více si pamatuji).
  Navíc mám velkou výhodu v tom, že jsme „v akci“ s manželem spolu, makáme na společných i individuálních cílech, podporujeme se a vše spolu konzultujeme. Za to jsem velice vděčná….

 104. Zuzana napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM-mam plan, viem co chcem a stojim-podla toho co som dotrraz detekovala je to preto, ze moje plany maju vzdy prioritu P-1. Je to aj strachom, ze sa do toho pustim a nie som dost dobra. Kombinaciou tohto stagnujem hoci sa dalej rozvijam a zvladam ine projekty ako ten moj ❤️

 105. Andrea Bačová napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…chcem mať viac slobody v zmysle, nebyť viazaná systémom a chodiť do práce od – do ako ovečka v stáde. Chcem finančnú nezávislosť ani nie tak pre seba ako pre budúcnosť mojich detí. Pracujem na svojom projekte, vzdelávam sa a bojujem s prekážkami, ale váham či pokračovať. Dala som do toho finančné prostriedky, ktoré teraz chýbajú v rodinnom rozpočte, nemám nikoho, kto by ma v mojich plánoch chápal a podporoval. A tak váham či má zmysel pokračovať ďalej…. Čo by mi pomohlo? Možno osobný mentoring skúsenej osoby, ktorá by mi vedela poradiť a ukázať cestu konkrétne v mojej situácii a konkrétnom projekte.

 106. Jiří Frančík napsal:

  CHCEM ZMENU A IDEM DO AKCIE!
  Dostal som sa do situácie, keď chcem a potrebujem zmeniť prácu, ale tesne po 60-ke vidím, že pre zamestnávateľov som neperspektívny a limitovaný vekom. Ja som ale živý, zdravý a odhodlaný ešte niečo so svojim životom spraviť! Takže očakávam pozitívnu motiváciu, inšpirujúce myšlienky a nakopnutie na cestu hore od ľudí, ktorí si zažili svoje výšky i pády a vedia, čo funguje a čomu sa treba vyhnúť. Vyhovujú mi krátke videá (do cca 20 minút), audio podcasty a eBooky, rád by som viac vnikol do sveta myšlienkových máp.
  Ďakujem za podnetné webináre a prajem všetko dobré pri inšpirovaní ľudí k pozitívnym zmenám.

 107. Ivan Frano napsal:

  (NE)OBÁVÁM SE ZMĚNY, ALE S AKCÍ VÁHÁM…Ako sa hovorí – život je zmena, ale aj tie zmeny je potrebné správne manažovať a načasovať, aby človek nelietal celý čas len v zmenách a nakoniec nič konštruktívneho pre seba z toho nemal a prišiel o to najcennejšie – svoj ČAS a možno aj majetok. Zmenu je potrebné urobiť práve vedy, keď na ňu dozrie čas. Robiť zmenu na niečom, čo funguje je najväčšou chybou v živote, a ak k tomu ani neviem, ako by to malo fungovať lepšie, tak je to fatálna chyba. Ak si človek „zoberie na rohy“ ďalší projekt musí si uvedomiť, či ešte má na takúto zmenu kapacitu (čas) , alebo sa musí vedieť vzdať už zbytočných a neefektívnych projektov v prospech novej zmeny. To ale neznamená, že ak teraz som aj vyťažený na 100%, že by som sa vzdal sledovania nových informácií a inšpirácií, ktoré sa mi (možno už v blízkej) budúcnosti budú hodiť.

 108. Zdenka Vrablecová napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Chcem zmenu, ale bojím sa. Momentálne čakáme bábätko a tak chcem byť zodpovedná, bojím sa riskovať rodinné financie. No napriek tomu som už maličké krôčiky urobila a rada by som sa naštartovala ešte k daľším. Dúfam, že webinár mi v tom pomôže.

 109. Lukáš Piršel napsal:

  1. ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Jdu do akce, protože mou prioritou pro rok 2019 je vybudovat ještě více času pro sebe a svobody. Od Jirky čekám hlavně konkrétní tipy pro lepší zaměření a efektivitu „monetizace“ myšlenek. Vyhovují mi videa, kratší články, infografika.

 110. Áno chcem zmenu – idem do akcie! 🙂
  Od r.2012 som sa oslobodila a nastúpila cestu MLM: sama si riadim čas, seba a svoj tím, osobnostne sa neustále učím a makám na sebe…Veľa mi dal trening: OBJAV SVOJU SILU
  chcem sa stať Líderkou a dosiahnuť finančnú slobodu, filozofia: zdravý a aktívny a BOHatý štýl života( zdravý a aktívny už mám a na bohatstve treba ešte popracovať- chcem prejsť RUBIKON 🙂 ja som vizuálna a estét- na mňa najviac pôsobia videá a osobné stretnutia-zážitkové tréningy a workshopy. VĎAKA Andy- si skvelý !:)

 111. Jaroslav napsal:

  1/ano chci změnu.
  Je mi 58let mám živnost(výroba nábytku),zaměstnance a někdy mi to vše trochu unavuje.Chtěl bych dělat něco sám.Ke své práci používám celý den PC pro navrhování interiérů,nábytku atd.
  Vyhovuje mi zasílat informace na e-mail popř.mobil.

 112. Iveta Zachrlová napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Chci svobodu, časovou i finanční. Nechci být zaměstnanec, to mám srovnaný, po poslední zkušenosti. Chci být pro dceru k dispozici, chci jí ukázat že to jde. A nejen jí. Všem, kdo o to stojí, je to moje poslání měnit lidem život. Občas si uvědomuju, že někoho nevědomky koučuju a ukazuju mu cestu, jak to změnit, jak to udělat jinak. To je smysl života. I když z toho mám strach..
  ocenila bych video nahrávky, i audio, a pracovní sešity, ebooky. Třeba po týdnu, abychom měli čas si to pročíst, pochopit a použít do akce, co nejdřív. Možnost být v kontaktu i s ostatními, a možnost předávat si zase další svoje zkušenosti.

 113. Tomáš Krč napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Na cestu za zmenou som sa vydal nejaké 2 roky dozadu. Od tej doby som zažil veľa pádov a zlyhaní ale aj veľa drobných úspechov. Do akcie sa púšťam preto, lebo viem, že jedine akcia je kľúčom k úspechu. Môžeme byť akokoľvek múdry a mať aj tie najúžasnejšie nápady na svet. Ale pokiaľ im nepôjdeme oproti, pokial nepremeníme naše myslienky a nápady v akciu, tak sa vlastne nič nezmení.

 114. Ivana Petráková napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Chci finanční svobodu, vědět jak dobře myšlenky nasměrovat a jak často.Vyhovuje mi forma, kterou se kurz zatím ubírá. 3x týdně video, + pdf, 1x až 2x za měsíc online webinář. Co se obsahu týká uvítala bych občas konkrétní příklad, občas konzultaci. Nevím jak přesně konkretizovat své myšlenky a cíle do myšlenkové mapy..

 115. Milada napsal:

  Chci změnu, ale váhám – i přes vnitřní potřebu svobody se nechávám svazovat druhými lidmi a jejich očekáváními vůči mně. Obávám se, že pokud uspěju, ztratím jistoty a vztahy, které mám a nejsem si jistá, zda novou situaci ustojím.
  Vím, že problém je ve mně a pracuji na něm 🙂

 116. Vladimir napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Potreba vzdelavat sa je jasna, jedine tak clovek rastie a moze najst novu iskru. Video, audio, eBooky su prakticke, hlavne audio umoznuje vyuzit „mrtvy cas“.

 117. Ervín Dedinský napsal:

  Ano, potrebujem zmenu! Zmena je to jediné čo ma môže zachrániť. Zo zamestnania som odišiel pred pár rokmi a začal som sám podnikať, ale tak dokonale som sa zacykloval, že sa práca stala jedinou mojou činnosťou. Stratil som čas. Som v práci cez víkendy i cez sviatky. Proste celé dni. A život si ide svojou cestou, žiaľ niekde tam vonku, za oknami mojej dielne…
  Verím, že sa mi to podarí cez kurz HNB zmeniť a ja sa z toho kruhu dostanem.
  Mne osobne časový rozvrh vyhovuje, videá i plány v pdf sú super a hlavné je, že sa k tomu môžem kedykoľvek vrátiť. Nie vždy to totiž stihnem online. Vďaka.

 118. milos napsal:

  ano chcem zmenu a pomaly aj zacinam vdaka Andymu Winsonovi aj tu zmenu realizovat. som len na zaciatku a urcite to bude boliet ale prilis dlho som nerobil nic..

 119. Niki napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Ahoj.
  Ja sa až tak veľmi zmeny nebojím. Mám nižšie sebavedomie, aj napriek tomu, že som toho už veľa zvládla, veľa vyriešila a veľa preskákala. Obávam sa toho, či som dosť dobrá na to, aby som sa stala finančne slobodnou. Od základnej školy viem, že chcem podnikať, vybudovať niečo čo tu po mne zostane. Riadiť svoju prácu a svoj život podľa seba. Nemala som v detstve šťastie na finančne gramotných rodičov. Vštepovali mi do hlavy, že peňazí je málo, že nemám mínať, mám šetriť, po škole si nájsť prácu a vydržať v nej najlepšie do dôchodku. Ja som však vedela, že to nie som ja, ale strach z neúspechu a y nedostatku vo mne zostal do teraz a kvôli tomu som ešte nespravila veľký krok.
  Prajem pekný deň 🙂

 120. Ing. Jaroslav RENNER napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…
  Váhám proto, že je mi už 79 let a veškeré mé zatimní pokusy o uplatnění na internetu skončily tím, že jsem si koupil kurz a pak se ukázalo, že potřebuji ještě další a další kurz a nemá to žádný význam – výsledek je v nedohlednu. Samozřejmě problém jsou peníze. Jsem důchodce a příjmy stačí tak na jakž život a ne kupovat zase další kurz s nejasnou vidinou. Pokoušel jsem se uplatnit v MLM, ale díky mému věku už nikdo z mých vrstevníků nemá zájem a pro ty mladší jsem už jen „vykopávka“
  Jsem stavební inženýr statik, kdysi jsem dělal MLM stavební spoření s liškou a kromě toho jsem znalec – odhady nemovitostí a stavebnictví. Bohužel v mém věku už nikoho nezajímám

 121. Anna napsal:

  Konečne sa dozvedieť ten správny grif, ako to dať.

 122. Honza Markovič napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE! Za ta léta, co se věnuji (bohužel jen ve zbývajícím čase) studiu info-marketingu (ano, i na Pravou stranu jsem už s Tebou vyrazil… 🙂 ), zjišťuji, že intelektuálové mají jako obchodníci jen nepatrnou naději na úspěch. Při pohledu zpět vidím, že jsem se vždy zabýval věcmi, které jsou ze své podstavy nevýdělečné, a obchodničení mi zkrátka nejde, tudíž jsem stále na začátku. Ano, vím, že prodávat se dá i bez přímého kontaktu, už řadu měsíců se tím zabývám, ale jde mi to neskutečně pomalu. A to je zřejmě můj stěžejní problém. Třeba budeš mít tip, jak na to. Díky předem.

 123. Michal napsal:

  Ano, chci změnu a postupně na tom pracuji. Možnost finanční svobody a dělat věci, které mě budou bavit je velice lákavá. Pokud mě tento kurz, posune do mého cíle, tak to bude jedině dobře. Videa jsou prima, a potom shrnutí ve formě pracovních sešitů, které nás přímo vedou postupnými krůčky do dalšího levelu, který je jen další kouskem mozaiky, kterou chceme složit – je prima. Osobně bych ocenil více myšlenkových map – obrázek za tisíc slov.

 124. Pavel Vician napsal:

  Chcem zmenu a ísť do akcie,ale kde v dnešnom svete zamerať pozornosť aby rástla zmena v myslení, ktorá zmení osud živnosť-ničenia na lepší a šťastnejší život s dostatkom financií a volného času?

 125. Alena Lepeyová napsal:

  Ja už zmenu zažívam, vďaka Andymu aj Jirkovcom , teda JM aj JG a ľuďom okolo nich, veľa šťastia nám všetkým 🙂

 126. Stáňa napsal:

  Ano chci změnu, jdu do akce
  Důvod proč ano, jdu do akce je ten, že mi dosavadní výsledek v podnikání ne tak docela vyhovuje. Chce to mnohem víc, pořádný náboj a hlavně směr, jak na to. Sice podnikám, ale není to tak úplně ono. Jsem příliš vázaná na výsledek. Ráda bych nový náboj, trošku jsem zpomalila a je to znát. Mám ta očekávání, že se dozvím jak na to lépe, smysluplnější cestu s větším finančním efektem a hlavně typ, jak na to. Vždy je, co zlepšovat, změnit, proto mi to dává smysl. Nové, další materiály (videa, pracovní sešity aj. materiály tak 1x týdně maximálně, aby byl čas to zvládnout)

 127. Ivana Voborská napsal:

  OBÁVÁM SE ZMĚNY, S AKCÍ VÁHÁM…Změnu chci strašně moc, chci být svobodná, finančně nezávislá, pracovat podle svého, ne podle systému druhých a mít dostatek času pro své děti. Na druhou stránku peněz moc nezbývá, proto musím pečlivě zvažovat, zda jsem dost dobrá, abych TO zvládla a nevyhodila jen tak peníze za svůj rozmar. Co se vlastně dozvím tak zázračného, co mě posune na pravou stranu a bude to fungovat dlouhodobě ? Otázek je mnoho. Když do toho půjdu, tak by mi spíše vyhovovalo video a audio, dají se při tom dělat manuální věci a zároveň se vzdělávat 🙂

 128. Jsem pro změnu a proto sleduji webináře a ostatní informace. Jenom si myslím, že pro mne je již na změnu skoro pozdě. Pozdě proto, že je mi již lehce přes 70. Ne, že bych tedy již nic nedělal, proto skoro ale asi nic zásadního nezměním. Informace z webinářů a ostatní /eBooky, videa, webináře sleduji, využívám. Tu správnou cestu na pravou stranu jsem měl nastoupit již před 10 lety.

 129. Lucie Horenská napsal:

  ANO, CHCI ZMĚNU A JDU DO AKCE!
  Chci lepší život, chci svobodu, chci být bohatá a užívat si života. Chci dělat, co mě baví a naplňuje. Díky tomu mohu pomáhat a podporovat druhé, kteří tu možnost nemají (ne vlastní vinou, ale zejména vrozenou nemocí).
  Vyhovují mi videa (na doma), audio nahrávky (do auta, k vaření, žehlení atd.) a pracovní listy. Nejprve se učit (sledováním či posloucháním), a pak rovnou vnést do praxe díky pracovním listům.

 130. Gabriela Bujileková napsal:

  Ano, chci zmenu a jdu do akce – sloboda-finančná, časová a sebarealizácia, to je to, prečo chcem zmeniť svoj život. Nájsť tú správnu cestu, ktorá ma k tomu dovedie. Verím, že myšlienky, nápady a rady mi pomôžu pri hľadaní a realizácii mojej cesty k slobode. Čo sa týka formy, tak mne vyhovujú tlačené formy-pracovné zošity, eBooky…. a rada by som sa naučila vytvoriť si myšlienkovú mapu, to ma zaujalo, vyzerá to super.

Přidat komentář